וואו, עבר הרבה מאוד זמן, הא… טוב, בואו נראה אם עדיין יש לי את זה:

חדשות בורוטו, טה דה דה דאםםם!!! (הערה ל- Sakura66: אני מקווה שאת קוראת את זה)

אוקיי… אז אין ספק שהיה שקט מאוד באתר בתקופה האחרונה, אבל לאלה מכם שלא יודעים, קבוצת הטלגרם שלנו עדיין חייה וקיימת – אז אתם יותר ממוזמנים להיכנס אליה כדי לדבר על נארוטו/ בורוטו ולהתעדכן בכול הידיעות הקטנות על הפרנצ'ייז בזמן אמת. 😀
בכול אופן, אני מניח שכולכם כבר ראיתם את כותרת הפוסט והבנתם שיש לנו (סוף-סוף) ידיעה מרעישה ביותר, אז ראיתי לנכון להחיות קצת את האתר עם פוסט חדשות שיעדכן את כולכם עליה ועל מה שקרה מאז הקפאת הפעילות שלנו… אז בלי עוד אף מילה מיותרת, אל החדשות!

נארוטו חוזר למסכים:

לאלה מכם שממש לא מעודכנים, בשנה שעברה הוכרזה אנימה בת ארבעה פרקים של נארוטו הצעיר אשר תוכננה לצאת בספטמבר 2023 לכבוד חגיגות ה- 20 לסדרה. הסיפור המקורי של האנימה הקצרה נכתב בכלליות על-ידי קישימוטו עצמו, ועובד לכדי תסריט גמור על-ידי מאסאיה הונדה (Masaya Honda) – מי שהיה התסריטאי הראשי של האנימה של בורוטו מפרק 67 ועד לסיומה. הפתיח תוכנן להיות ביצוע חדש של "GO!!!", הפתיח הרביעי של נארוטו, על-ידי הלהקה FLOW (אשר גם כתבו אותו במקור), והסגיר תוכנן להיות ביצוע חדש על-ידי FLOW לסגיר "Viva★Rock" של הלהקה Orange Range. אפילו קיבלנו פוסטר יפה לכבוד האנימה, אותו אני בטוח שרובכם כבר ראיתם באינטרנט:

הכול נראה מבטיח מאוד, עד ש… 3 ימים בלבד לפני יציאתה, האנימה נדחתה לתאריך לא ידוע. למה? כי הפקת הסדרה הקצרה הזאת החלה רק באפריל 2023 עם תאריך יציאה מתוכנן לחמישה חודשים בלבד לאחר-מכן, וכשהם הגיעו לשבוע המיועד ליציאתה, הם פשוט הבינו שמה שהיה להם לשדר באותו הזמן נמצא כמה וכמה רמות מתחת לסטנדרט הראוי למשהו שאמור לחגוג שני עשורים לפרנצ'ייז הכול-כך גדול הזה.
אז… לשם מה סיפרתי לכם את כל זה? ובכן, על-פי דבריו של נשיא ערוץ הטלוויזיה טיוי טוקיו (TV Tokyo, הערוץ בו נארוטו ובורוטו שודרו), איצ'ירו אישיקאווה (Ichiro Ishikawa), 4 הפרקים החדשים של נארוטו מתוכננים לצאת בשנה הכספית העכשווית. במילים אחרות, מאחר והשנה הכספית ביפן מתחילה ב- 01/04 ונגמרת ב- 31/03, נארוטו הצעיר צפוי לחזור למסכים עד מרץ 2025 לכול המאוחר. האם זה בהכרח אומר שלא יהיו עוד דחיות? לא, אף-פעם אי אפשר לדעת, אבל בהתחשב בכמות הזמן שעברה, באירוע שהאנימה אמורה להיות לכבודו, ובעובדה שזה פרויקט די קטן (בכול זאת רק 4 פרקים), אני מאמין שהאנימה לא תתעכב מעבר לכך.
בקיצור, מתישהו בין עונת הסתיו של השנה לבין חורף 2025, כולנו יכולים לצפות לחזרתם של צוות 7 הקודם ויציאתם למשימה כלשהי יחד… ממש לזכר הימים ההם. :')

אוקיי, אז כל זה נהדר, אבל… מתי בורוטו יחזור?

בנוגע לזה… יש לי חדשות קצת פחות טובות – והן העובדה שאין לי אף חדשות.
אנחנו יודעים בוודאות כי עבודות תרום-ההפקה של החלק השני של האנימה החלו עוד לפני סיום החלק הראשון שלה, אבל בהתחשב בפרויקטים האחרים של סטודיו פיירו (Studio Pierrot), בבעיות ההפקתיות הרבות שמתרחשות אצלם מאחורי הקלעים, ובשינויים הגדולים שהם מבצעים כרגע בארגון הכללי של הסטודיו, אני חושב שזה יהיה מאוד לטובת הסדרה בטווח הרחוק לא לחזור לפני שנת 2026 לפחות. ההמתנה הזאת היא ללא ספק מבאסת, אבל במידה והזמן ינוצל היטב, היא תבטיח חזרה טובה יותר של האנימה שתהיה בריאה יותר גם לאיכות הסדרה עצמה, וגם לאמנים שיוצרים אותה – אשר, בתקווה רבה, לא יגיעו שוב למצב של הפקה כל-כך לא יציבה שלאנימטור שצייר את השוט של אל האוטסוטסוקי בפרק 287 הוקצו רק 15 דקות להשלמת הציור הזה.
אה, ולאלה שתוהים האם בורוטו תחזור כסדרה עונתית: אין לי מושג – זה אפשרי לגמרי שכן ואפשרי לגמרי שלא – אבל אני ממליץ לזכור כי לדבר יש חשיבות הרבה יותר נמוכה עבור טיב ההפקה משנדמה לרבים – כפי שההפקה השבועית אך מאוד מאורגנת וטובה של וואן פיס מוכיחה מצד אחד, וכפי שההפקות העונתיות אך קורסות בזו אחר זו של סטודיו מאפה (MAPPA) מוכיחות מהצד השני.

באסה… אבל האם לפחות יש קצת עדכונים על המנגה?

למען האמת, כן. ב- 02/06/2023 יצא ווליום 20 של המנגה, אשר סגר את חלקו הראשון של הסיפור (כל מה שלפני הטיימסקיפ). הווליום כלל את הצ'אפטרים 76-80, וכריכתו הציגה את שני גיבורי הסיפור:

ספויילר - כריכת ווליום 20 של המנגה

דבר נוסף שהווליום כלל הוא משהו מגניב שמאייר המנגה, מיקיו איקמוטו (Mikio Ikemoto), עושה בווליומים של בורוטו – והוא לקחת ציור שנשלח אליו על-ידי מעריץ ולהפוך אותו לעיצוב של של שינובי מהעולם של בורוטו, שזו דרך ממש מגניבה "לתקשר" עם המעריצים שלך, בעיניי. להלן העיצוב שהוא הכין מציור של מעריץ עבור ווליום 20:
ולסיום, דבר מעניין מאוד נוסף מווליום 20 הוא פרט ששונה עבור הווליום מתוך צ'אפטר 80 של המנגה. כמובן שמדובר בספויילר – ותאמינו לי, באחד גדול – אז אני ממליץ רק לקוראי המנגה לפתוח את תיבת הספויילר הבאה:
Spoiler
עיצוב המאנגקיו שארינגן של סאראדה שונה מעט, וללא ספק לטובה. הנה תמונת השוואה בין שתי הגרסות (למעלה – גרסת המגזין; למטה – גרסת הווליום):
אגב, לאלה שלא יודעים, עיצוב המאנגקיו של סאראדה מועתק ישירות מציור ישן של קישימוטו שמציג את העיצובים שלו לכוחות של צוות 7 החדש. מדובר בציור מלפני הרבה שנים, וכמובן שיש בו דברים שלא נכנסו בסוף לסדרה (לדוגמה: לבורוטו אין ביאקוגן), אבל הסייג' מוד של מיטסוקי והמאנגקיו של סאראדה נלקחו ישירות מפה, ומי יודע… אולי בורוטו ישיג צורה שנראית ככה יום אחד הודות לג'וגאן, חחחחח.

הלאה, הווליום הבא שלנו הוא ווליום 1 של החלק השני של המנגה – אשר יצא בתאריך ה- 02/02/2024, וכלל את צ'אפטרים 1-4 של הסיפור שלאחר הטיימסקיפ. כריכת הווליום מציגה את בורוטו כפי שהוא נראה לאחר הטיימסקיפ, אז מאחר ואנחנו כבר ראינו אותו בתחילת הפרק הראשון של האנימה ובסוף פרקה האחרון, אני כמובן לא אכניס אותה לתיבת ספויילר:

גם בווליום הזה, כמובן, יש לנו את השינובים שאיקמוטו עיצב מציור שנשלח אליו על-ידי מעריץ:
ולסיום של הכותרת הזאת, יש לנו את ווליום 2 – אשר יצא בתאריך ה- 02/05/2024, וכלל את צ'אפטרים 5-8 של המנגה. לצערי, לא מצאתי את השינובים שאיקמוטו עיצב עבור הווליום הזה, אבל כן יש לי בשבילכם את כריכת הווליום – המציגה את סאראדה לאחר הטיימסקיפ:
ספויילר - כריכת ווליום 2 של החלק השני המנגה

סרט לייב אקשן של נארוטו:

סרט לייב אקשן הוליוודי של נארוטו בהפקת אולפני ליונסגייט (Lionsgate) נמצא כרגע בהליכי תרום-הפקה. כן כן – קראתם נכון – סרט לייב אקשן הוליוודי של נארוטו. ייאי? אוי? אין לי מושג… אבל בכול אופן, בפברואר הוכרז כי דסטין דניאל קרטון (Dustin Daniel Cretton) נבחר לכתוב ולביים את הסרט.
למי שלא יודעים, קרטון הוא במאי הידוע בעיקר במעורבותו עם מארוול בשנים האחרונות (שאם אתם שואלים אותי, זה לא בדיוק סימן חיובי). הוא ביים את "שאנג צ'י ואגדת עשר הטבעות", שהוא אחד הסרטים היחידים בסאגת המולטיוורס של מארוול שלא זכו לשנאה מוחלטת עם יציאתם, ואם יש משהו שהסרט הזה הוכיח – הוא שקרטון יודע לביים אקשן המבוסס על אומנויות לחימה מזרחיות – שזה כמובן מעולה. מנגד, עם זאת, לדעתי מדובר בסרט שזוכה להרבה יותר קרדיט משמגיע לו, ויש בו הרבה בעיות… הן קשורות בעיקר לתסריט, כן, אבל קרטון גם היה חבר בצוות הכתיבה של שאנג צ'י, והוא עומד לכתוב את הסרט של נארוטו, אז… מבחינת הבימוי, אני סומך עליו. מבחינת התסריט, פחות.
לצד ההכרזה על מינויו של קרטון פורסם מסר מיוצר המנגה של נארוטו, מאסאשי קישימוטו (Masashi Kishimoto), אשר כתב: "במקרה יצא ששמעתי על צירופו של דסטין ממש לאחר שצפיתי בסרט אקשן שובר קופות שלו, וחשבתי שהוא יהיה הבמאי המושלם עבור נארוטו. לאחר שנהניתי מסרטיו האחרים והבנתי שהפורטה שלו הוא ביצירת דרמות על אנשים, השתכנעתי שלא קיים במאי המתאים יותר לנארוטו. כשנפגשתי עם דסטין, גיליתי שהוא גם במאי בעל ראש פתוח המוכן לקבל את המשוב שלי, והרגשתי שאנחנו נוכל לשתף פעולה בתהליך ההפקה." קישימוטו סגר את המסר במשפט סיכום מאוד אופטימי: "במילים פשוטות, הלייב אקשן של נארוטו בטוח יהיה סרט עם אקשן מרהיב ודרמה עמוקה. אני לא מסוגל שלא להתרגש לקראתו."
בדומה לקישימוטו, גם קרטון עצמו הגיב על ההכרזה: "היה זה כבוד גדול לפגוש את קישימוטו-סאן בטוקיו ולשמוע את חזונו הנרחב על היצירה שלו. אנחנו מאוד נרגשים לשתף פעולה ולהביא את נארוטו למסך הגדול."
לסרט מספר מפיקים, ביניהם אבי ארד (Avi Arad), שהוא אחד ממייסדי אולפני הקולנוע של מארוול. לא ידוע מתי הפקת (כלומר, צילומי) הסרט תתחיל, וסביר להניח שגם צוות ההפקה עצמו עדיין לא קבע תאריך לכך (למעט אולי תחום זמן כללי שהם מכוונים אליו), מאחר וטרם לוהקו שחקנים לאף תפקיד.

תוצאותיו המלאות של סקר הדמויות העולמי של נארוטו:

מעניין אם מישהו עדיין זוכר את זה בכלל…
בשנה שעברה נערך סקר הדמויות העולמי NARUTOP99, ובו מעריצים מכל רחבי העולם יכלו להצביע אחת ליום במשך תקופת זמן מסוימת לדמות האהובה עליהם. אני בספק שמישהו זוכר את זה, אבל בשנה שעברה התפרצתי לפוסט יום ההולדת של האתר עם כמה עדכונים קצרים, ואחד מהם עסק בכך שהמנצח של הסקר היה מינאטו. עכשיו, כשנה ורבע לאחר-מכן, הגיע הזמן (סוף-סוף) לדווח לכם על התוצאות המלאות כפי שהבטחתי עוד באותו הזמן. 🙂
אז בלי עוד אף מילה מיותרת, לאחר יותר משנה של המתנה וכ- 4,600,000 הצבעות ברחבי העולם, אלה הם טופ 99 הדמויות האהובות ביותר בנארוטו:
99) קוהאדה (מישהי שג'יראיה הציץ לה בסצנת ההצגה שלו💀), 1,296 קולות.
98) חתולי נינג'ה, 1,300 קולות.
97) גאמטאצו (הבן הצעיר ביותר של גאמבונטה), 1,408 קולות.
96) מלך הקופים אנמה (הקוף של הירוזן), 1,440 קולות.
95) יוגיטו ניאי (הג'ינצ'וריקי של מטאטאבי), 1,458 קולות.
94) גנגטסטו הוזוקי (המיזוקאגה השני), 1,488 קולות.
93) מו (הטסוצ'יקאגה השני), 1,523 קולות.
92) פו (הג'ינצ'וריקי של צ'ומיי), 1,598 קולות.
91) טונטון (חזיר הנינג'ה של שיזונה), 1,667 קולות
90) אומואי, 1,780 קולות.
89) האנזו, 1,800 קולות.
88) צ'יו, 1,872 קולות.
87) פקון (אחד מכלבי הנינג'ה של קאקאשי), 1,958 קולות.
86) צ'וג'י אקימיצ'י, 2,003 קולות (וואו, זה נמוך… בשביל דמות יחסית מרכזית כמוהו זה מביך).
85) אוטוהא (מישהי שנארוטו הציץ לה במבחני הצ'ונין💀), 2,045 קולות.
83) גאמבונטה, 2,078 קולות.
83) שיזונה, 2,078 קולות.
82) האנאבי היוגה (אחותה של הינאטה), 2,153 קולות (כנראה בעיקר מצופי בוריתו).
81) ג'ובי, 2,366 קולות (למה שמישהו יאהב אותו כל-כך???).
80) מיקוטו אוצ'יהא (אימם של איטאצ'י וסאסקה), 2,378 קולות.
79) אנקו מיטאראשי, 2,477 קולות.
78) היקאקו אוצ'יהא, 2,545 קולות.
77) שיקאקו נארה (אביו של שיקאמארו), 2,553 קולות.
76) יאהיקו (חבר הילדות של נאגאטו וקונאן), 2,556 קולות (56🤩 [זה מספר המזל של לופי… לא קשור, אבל אני תמיד חושב על זה כשאני רואה אותו]).
75) זטסו, 2,654 קולות (אנשים עם טעם… מעניין, זה בטוח).
74) האייאטה גקו (ג'ונין מיוחד [שאגב, זו דרגה נמוכה מג'ונין רגיל] שנרצח על-ידי קאבוטו במבחני הצ׳ונין), 2,657 קולות.
73) אוטאקאטה (הג'ינצ'וריקי של סאיקן), 2,660 קולות.
72) יאגורה (הג'ינצ'וריקי של איסובו והמיזוקאגה הרביעי), 2,700 קולות.
71) סאמוי (ג'ונין מהכפר הנסתר בערפל), 2,746 קולות.
70) דארוי (מי שהוא הראיקאגה החמישי בבורוטו), 2,849 קולות.
69) דאנזו שימורה, 2,859 קולות.
68) אשורה אוטסוטסוקי, 2,871 קולות.
67) אקמארו, 2,926 קולות.
66) האמורה אוטסוטסוקי, 3,161 קולות.
65) קארין אוזומאקי, 3,192 קולות.
64) מיי טרומי (המיזוקאגה החמישית), 3,843 קולות.
63) קאגאמי אוצ'יהא, 4,061 קולות.
62) קאנקורו, 4,466 קולות.
61) קונוהאמארו סארוטובי, 4,724 קולות (אני מוכן להתערב שהוא כל-כך למטה בגלל השנאה של אנשים לאיך שהוא בבורוטו).
60) סויגטסו הוזוקי, 5,000 קולות.
59) קאבוטו יאקושי, 5,082 קולות.
58) טאיויה, 5,449 קולות.
57) גנמה שיראנואי (ג'ונין מיוחד בקונוהא), 5,728 קולות.
56) שינו אבוראמה, 5,959 קולות (נמוך בשבילו… אבל היי, לפחות זה 56😁).
55) האגורומו אוטסוטסוקי, 6,023 קולות.
54) אסומה סארוטובי, 6,959 קולות (האמת שהייתי מצפה ממנו ליותר…)
53) רין נוהארה, 6,496 קולות.
52) קילר בי, 6,499 קולות (הרבה יותר מידיי נמוך).
51) קיבה אינוזוקה, 7,051 קולות (נמוך בשבילו).
50) אינדרה אוטסוטסוקי, 7,206 קולות (הרבה יותר גבוה משציפיתי).
49) מייט דאי (אבא של גאי), 7,990 קולות.
48) איזונה אוצ'יהא, 8,546 קולות.
47) קימימארו, 8,785 קולות.
46) קאקוזו, 9,338 קולות.
45) הירוזן סארוטובי, 9,639 קולות.
44) אינו יאמנאקה, 10,276 קולות.
43) טנדו (אחת הגופות של פיין), 10,287 קולות.
42) סאי, 10,346 קולות.
41) מיטו אוזומאקי (אישתו של האשירמה), 10,547 קולות (הרבה יותר משהייתי מצפה ממנה).
40) קיסאמה הושיגאקי, 10,577 קולות.
39) יאמאטו, 10,891 קולות.
38) טמארי, 13,044 קולות.
37) קונאן, 14,322 קולות.
36) טאוצ'י (מוכר הראמן!!!), 15,590 קולות.
35) טנטן, 16,693 קולות.
34) האקו, 16,728 קולות.
33) קאגויה אוטסוטסוקי, 17,553 קולות (100% שהרבה מהם מעריצי בורוטו, כי אלה הרבה יותר מתחברים לאוטסוטסוקי).
32) זאבוזה מומוצ'י, 18,498 קולות.
31) נאגאטו אוזומאקי, 19,221 קולות.
30) אשינה אוזומאקי (ראש הכפר של השבט – כפר שהוכחד קצת לאחר שקושינה הועברה לקונוהא), 20,875 קולות.
29) טסונאדה, 21,362 קולות.
28) פוגאקו אוצ'יהא (אביהם של איטאצ'י וסאסקה), 21,541 קולות.
27) טובי, 22,096 קולות.
26) אירוקה אומינו, 26,628 קולות.
25) קושינה אוזומאקי, 27,334 קולות.
24) הידאן, 28,910 קולות.
23) אורוצ'ימארו, 29,323 קולות.
22) קוראמה, 35,017 קולות.
21) מייט גאי, 37,391 קולות.
20) רוק לי, 39,325 קולות.
19) סאסורי, 40,732 קולות.
18) נג'י היוגה, 49,526 קולות.
17) דיידארה, 56,320 קולות.
16) האשירמה סנג'ו, 66,519 קולות.
15) גאארה, 70,557 קולות.
14) טוביראמה סנג'ו, 87,442 קולות (מי לעזאזל אוהב את טוביראמה מה-).
13) שיקאמארו נארה, 87,838 קולות.
12) ג'יראייה, 117,825 קולות.
11) אוביטו אוצ'יהא, 132,252 קולות (למה הם הפרידו את אוביטו וטובי…?🤔 מוזר).
10) הינאטה היוגה, 144,484 קולות.
9) מאדארה אוצ'יהא, 144,947 קולות (נמוך מידיי).
8) סאסקה אוצ'יהא, 170,665 קולות (הרבה יותר מידיי נמוך).
7) סאקומו האטאקה (אביו של קאקאשי), 170,940 קולות.
6) נארוטו אוזומאקי, 182,911 קולות.
5) קאקאשי האטאקה, 212,403 קולות.
4) שיסוי אוצ'יהא (חבר הילדות של איטאצ'י), 279,062 קולות.
🥉 סאקורה הארונו, 489,619 קולות.
🥈 איטאצ'י אוצ'יהא, 505,014 קולות.
🥇 מינאטו נאמיקאזה, 792,257 קולות.
אז כן, כפי שאתם רואים, מדובר בתוצאות מעט… מוזרות, אבל לפני שיעלה החשד הטבעי – לא, זה לא בגלל רמאויות. כמובן שמעריצים של כל מיני דמויות ניסו לרמות על-ידי הצבעות עם VPN ובוטים למיניהם, אבל קיימות הרבה דרכים שבהן ניתן לעלות על דברים כאלה ולפסול את ההצבעות המזויפות – ואנחנו יודעים בהכרח שזה נעשה, שכן הם לקחו מספר חודשים בין תאריך סיום ההצבעה לבין תאריך פרסום התוצאות הסופיות במיוחד בשביל לבדוק כל הצבעה והצבעה. אז למה התוצאות כל-כך מוזרות? ובכן, כפי שחלקכם אולי זוכרים, הדמות המנצחת בסקר יועדה לקבל מנגת וואן-שוט שקישימוטו יכתוב ויאייר עליה, ולכן, זה היה רק טבעי שמעריצים רבים יצביעו לדמויות כמו מינאטו, איטאצ'י, סאקורה, שיסוי, וסאקומו יותר מאשר לנארוטו וסאסקה – לא בגלל שנארוטו וסאסקה הם לא שתי הדמויות האהובות ביותר (הם חד-משמעית כן וכולנו יודעים את זה), אלא בגלל הרצון לקבל סיפור חדש על דמויות שלא קיבלו את כל הפוקוס עליהן בסדרה המקורית.
בכול אופן, אם חשבתם שהרשימה הארוכה הזאת הייתה כל מה שיש לי בשבילכם – אז תחשבו שוב, שכן יש לנו עוד כל מיני תוצאות מעניינות לעבור עליהן:
התפלגות תוצאות הסקר העולמי על-פי גילי המצביעים:
נתונים אלה מציגים את 5 המקומות הראשונים בכול קבוצת גיל.
בני 10-19:
5) סאקומו האטאקה.
4) שיסוי אוצ'יהא.
3) סאקורה הארונו.
2) איטאצ'י אוצ'יהא.
1) מינאטו נאמיקאזה.
בני 20-29:
5) קאקאשי האטאקה.
4) שיסוי אוצ'יהא.
3) סאקורה הארונו.
2) איטאצ'י אוצ'יהא.
1) מינאטו נאמיקאזה.
בני 30-39:
5) הינאטה היוגה.
4) קאקאשי האטאקה.
3) סאקורה הארונו.
2) איטאצ'י אוצ'יהא.
1) מינאטו נאמיקאזה.
בני 40-49:
5) הינאטה היוגה.
4) איטאצ'י אוצ'יהא.
3) מינאטו נאמיקאזה.
2) סאקורה הארונו.
1) קאקאשי האטאקה.
בני 50-59:
5) נארוטו אוזומאקי.
4) קאקאשי האטאקה.
3) איטאצ'י אוצ'יהא.
2) סאקורה הארונו.
1) מינאטו נאמיקאזה.
בני 60 ומעלה:
5) נארוטו אוזומאקי.
4) שיסוי אוצ'יהא.
3) סאקורה הארונו.
2) איטאצ'י אוצ'יהא.
1) מינאטו נאמיקאזה.
הדירוג הבא שלנו הוא דירוג המצביעים העקביים:
נתונים אלה מציגים את הדמויות (למעט הטופ 20) שהיו להן הכי הרבה מצביעים עקביים – מצביעים שהצביעו בכול יום, ולאותה הדמות.
3) אורוצ׳ימארו, עם 3 אנשים.
2) טנטן, עם 5 אנשים (חברים בכנסיית המאמינים בגדולתה של טנטן חחחחח).
1) אירוקה אומינו, עם 15 אנשים (וואו, מפתיע).
הלאה, יש לנו את דירוג השיפור הגדול ביותר:
נתונים אלה מציגים את הדמויות שמיקומן הכי השתפר מאמצע תקופת ההצבעה לסופה.
5) אוטאקאטה, עלה ממקום 77 למקום 73 (4 מקומות).
4) קושינה אוזומאקי, עלתה ממקום 29 למקום 25 (4 מקומות).
3) גנגטסטו הוזוקי, עלה ממקום 100 למקום 94 (6 מקומות).
2) סאמוי, עלתה ממקום 79 למקום 71 (8 מקומות).
1) יאמאטו, עלה ממקום 48 למקום 39 (9 מקומות).
ולסיום, הדירוג האחרון שלנו עוסק בהצלחות האיזוריות:
נתונים אלה מציגים את הדמויות שהשיגו באיזור מסויים בעולם כמות הצבעות מסיבית בהרבה (יחסית כמובן) מזו שקיבלו בשאר העולם.
ביפן:
3) סאסקה אוצ'יהא.
2) נארוטו אוזומאקי.
1) קאקאשי האטאקה.
באסיה:
3) איי (הראיקאגה הרביעי).
2) זטסו (המ).
1) איטאצ'י אוצ'יהא.
אירופה:
3) קוראמה.
2) טוביראמה סנג'ו.
1) שיסוי אוצ'יהא (העובדה שבאירופה כל-כך אוהבים גם את שונא האוצ'יהא וגם את האוצ'יהא…).
צפון אמריקה:
3) אנקו מיטאראשי (אקראי רצח שלהם).
2) קושינה אוזומאקי.
1) רוק לי.
דרום ומרכז אמריקה:
3) מיטו אוזומאקי.
2) הינאטה היוגה.
1) סאקורה הארונו (דרום אמריקאים ממש אוהבים נשים🤔).
אפריקה:
3) הידאן (חולי נפש).
2) האשירמה סנג'ו.
1) מאדארה אוצ'יהא.
אוקיאניה (האזור של יבשת אוסטרליה):
3) טאוצ'י.
2) אשינה אוזומאקי.
1) סאקומו האטאקה.
המזרח התיכון (אני מנחש שזה האחד שאנחנו כלולים בו, למרות שיש כמה שיכולים להתאים, כי זה הכי סביר):
3) אינו יאמנאקה.
2) ג'ובי (איזה עולב אלוהים ישמור).
1) מינאטו נאמיקאזה.
אז… חשבתם שסיימנו עם הכותרת הזאת? לא, עדיין לא, משום שדבר נוסף שפורסם לצד התוצאות היה ציור חדש של קישימוטו המציג את 22 המקומות הראשונות, ואשר לווה במסר חגיגי ממנו:

"תודה לכולם על כמות ההצבעות האדירה!
"היה נחמד לראות איך התוצאות השתנו מאזור לאזור. נדהמתי לראות את מינאטו במקום הראשון בכול האזורים, והעובדה שסאקורה אהובה על-ידי רבים ברחבי העולם השיבה לי גאווה בתור כותב." (ככול הנראה בגלל שהוא הודה בעצמו שהוא לא טוב בכתיבת דמויות נשיות וזה הפתיע אותו שהיא בכול זאת כל-כך אהובה)
"למען האמת, אני רציתי שקוראמה ינצח.
"תכננתי לצייר רק את 20 המקומות הראשונים, אבל ממש רציתי להוסיף את קוראמה, שהיה במקום ה- 22 הקרוב… אז בסוף הכללתי אותו, ואת גאי שהגיע למקום ה- 21! מצטער על ההתעלמות המוחלטת מהתוכנית המקורית לצייר את 20 המקומות הראשונים לכבוד חגיגות העשרים" (לאנימה) "בגלל החיבור האישי שלי לדמות." (מתנצל כאילו אנחנו לא פשוט שמחים שיש עוד דמויות בציור חחחחח)
"ממש עכשיו, אני עובד על המנגה הקצרה של מינאטו שהשיג את המקום הראשון. בעודי מנסה לחשוב על סיפור שיעמוד בציפיות מעריציו, מצאתי את עצמי עם יותר עמודים משציפיתי.
"אנא חכו בציפייה לסיפור הסודי שמאחורי הג'וטסו של מינאטו!" (כפי שאתם בוודאי כבר יודעים כי המנגה הזאת יצאה בקיץ שעבר, וכפי שאני מניח שרובכם בכול מקרה יכולתם להבין, מדובר על סיפור המקור של הראסנגן)
"ושוב תודה רבה לכולכם על שהצבעתם!"

בנוגע לציור המטורף הזה, שימו לב לפרט היפה של אוביטו המרכיב את משקפי המגן מילדותו, לקאקאשי שנמצא יחד עם אביו🥹, ולסאסקה, שיורה חץ ברק מקשת – ממש כמו המתקפה החזקה ביותר שלו בסוף שיפודן, "החץ של אינדרה". בנוסף, אם תסתכלו טוב, ניתן למצוא בכול רחבי הציור את המספר 99 מלא פעמים: על השלט שנארוטו מחזיק, על הראסנגן של מינאטו, על המטריה של ג'יראיה, על הנשקים של האשירמה ואוביטו, על הגרזן של סאקורה, על כדי החול של גאארה, וייתכן מאוד שגם במקומות נוספים שלא קלטתי… מאתגר אתכם למצוא עוד. 😉
ובנימה זו, סוף-סוף… אל הכותרת הבאה:

ידיעות קטנות ומעניינות שלא שוות כותרת משל עצמן ולכן אני דוחס אותן יחד:

שחקן הקולנוע מייקל בי ג'ורדן, שהוא מעריץ גדול ומוצהר של נארוטו, ביקר בסטודיו האנימציה של הסדרה, פיירו (Pierrot), וקיבל ציור חתום של נארוטו מטצויה נישיו (Tetsuya Nishio) – שהוא מעצב הדמויות של האנימות של נארוטו, נארוטו שיפודן, ובורוטו.
ב- 24 השעות הראשונות שלאחר יציאת הצ'אפטר הראשון של החלק השני של בורוטו באתר הרשמי Manga Plus (לחיץ), המנגה כבר צברה למעלה מרבע מיליון קרואים – שזה הישג ענק, כמובן.
לכבוד חגיגות השלושים לדרגון בול המתקרבות אלינו, בכול חודש מתפרסמת כרגע כריכה של ווליום כלשהו מהמנגה המקורית שלה אשר הוא צוירה מחדש על-ידי מנגקה כלשהו. זה כמובן לא רלוונטי לפה בפני עצמו, אבל מה שכן רלוונטי הוא שיצאו הכריכות שצוירו מחדש על-ידי קישימוטו (אני לא מסביר מי זה…) ואיקמוטו (מאייר המנגה של בורוטו). תחילה, יש לנו את ווליום 11 על-ידי מאסאשי קישימוטו (שימו לב: ניתן לראות את הגרסה המקורית בצד ימין):

שנית, יש לנו את ווליום 7 על-ידי מיקיו איקמוטו:

בתאריך ה- 19/01, שהוא יום הולדתו של גאארה, פורסם סרטון בערוץ היוטיוב הרשמי של שונן ג'אמפ לכבוד המאורע. לחצו כאן על-מנת לצפות בו.
ובנימה חגיגית זו, לסגירת פוסט החדשות הזה, הבה נעבור לפינת הציורים שלנו. 🙂

פינת הציורים של חדשות בורוטו:

הפעם יש לנו ציורים רבים – בין אם לכבוד עונות השנה, ימי הולדת של דמויות, ועוד – אז בלי עוד אף מילה מיותרת, בואו נתחיל!

ציור לכבוד סיום האנימה של בורוטו במרץ 2023.
מאייר: שוהיי נאקאטה/ Shuhei Nakata.
נאקאטה עבד על האנימה בתור אחד המפיקים שלה.
הציור העונתי של האנימה של נארוטו לכבוד אביב 2023.
מאייר: אישיזאקי/ Ishizaki.
הציור העונתי של האנימה של נארוטו לכבוד קיץ 2023.
מאייר: אישיזאקי/ Ishizaki.
העובדה שלי מגיע אפילו לחוף הים בחליפה הצמודה הזאת…😂 ותראו את נארוטו וסאסקה שסאקורה ציירה על החול. 🥹
אישיזאקי גם פרסם ציור נוסף שלו לכבוד עונת הקיץ כמה ימים לאחר פרסום הציור העונתי הרשמי:
ציור של בורוטו וחבריו לכבוד האלווין 2023.
מאייר: אישיזאקי/ Ishizaki.
ציור נוסף שאישיזאקי פרסם, במקרה הזה לכבוד תקופת החגים של סתיו 2023.
לדבריו, הוא צייר את הציור הזה עוד בחורף 2021, אבל סיים את הפרטים לפרסומו רק בסתיו השנה שעברה – ולכן רק אז קיבלנו אותו.
הציור העונתי של האנימה של נארוטו לכבוד סתיו 2023.
מאייר: אישיזאקי/ Ishizaki.
אישיזאקי כתב כי הוא ביסס את הפעילות המסורתית של חברי שבט האוצ'יהא המוצגת בציור על זיכרונות ילדות שלו. בנוסף, הוא שיתף כי הוא רצה לצייר את השארינגן, אבל הבין שזה לא מתאים לסיטואציה שמוצגת בציור – אז במקום זה הוא צבע את העיניים של איטאצ'י ושיסוי באדום בתור השתקפות של האש. 🔥
אישיזאקי גם פרסם סקיצה ראשונית שלו לציור העונתי של סתיו 2023, המציגה את איטאצ'י חושב על זיכרונות הילדות שלו עם שבט האוצ'יהא:
הציור העונתי של האנימה של נארוטו לכבוד חורף 2024.
מאייר: אישיזאקי/ Ishizaki.
הציור הזה מציג את משפחות השינובים השונות מתכוננות לארוחת חג בבית משפחת אוזומאקי.
הציור הרשמי של האנימה של נארוטו לכבוד כניסת שנת 2024.
מאייר: טצויה נישיו/ Tetsuya Nishio.
הציור העונתי של האנימה של נארוטו לכבוד אביב 2024.
מאייר: אישיזאקי/ Ishizaki.
הרעיון בציור הוא להציג את שינו, בתור המורה שלהם באקדמיה, רואה את התלמידים בני דורו של בורוטו בתחילתו של איזה אביב ונזכר בחברי הילדות שלו (זאת הסיבה לכך שהוא היחיד שלא מופיע בהשתקפות על החלון).
ציור יום ההולדת הרשמי של בורוטו וסאראדה מ- 2023!
תאריכי לידה: ה- 27/03 וה- 31/03 בהתאמה.
מאייר: אמן לא ידוע.
ציור נוסף ליום הולדתו של בורוטו מ- 2023.
מאייר: מינה/ Mina.
ציור יום ההולדת הרשמי של קאקאשי לשנת 2023!
תאריך לידה: ה- 15/09.
מאייר: אישיזאקי/ Ishizaki.
ציור יום ההולדת הרשמי של נארוטו לשנת 2023!
תאריך לידה: ה- 10/10.
מאייר: אישיזאקי/ Ishizaki.
ציור יום ההולדת הרשמי של בורוטו וסאראדה מהשנה!
מאייר: אישיזאקי/ Ishizaki.
לדבריו של אישיזאקי, בורוטו ניסה לשים על העוגה מספר נרות זיקוקים כגילם שלו ושל סאראדה, אבל נאלץ להסתפק בחמישה לאחר שהיא גערה בו על-כך.
ציור יום ההולדת הרשמי של סאקורה מהשנה!
תאריך לידה: 28/03.
מאייר: אישיזאקי/ Ishizaki.
באופן די מגניב ויפה, הפרחים שסאסקה נותן לסאקורה בציור מסמלים אהבה נצחית – פרט שיצא לאמן בטעות לגמרי והוא גילה עליו רק לאחר שכבר בחר בהם בלי קשר.
ציור יום ההולדת הרשמי של איטאצ'י מהשנה!
תאריך לידה: ה- 09/06.
מאייר: אישיזאקי/ Ishizaki.
פוסטר חדש ל- Naruto The Live, אירוע מוזיקלי גדול של הסדרה שנערך בתאריכים ה- 02-03/09/2023:
ציור של טצויה נישיו/ Tetsuya Nishio שפורסם לכבוד העובדה שהסרטון "הדרך של נארוטו" (לחיץ) עבר את 20,000,000 הצפיות ביוטיוב:
ציור של מאסאשי קישימוטו/ Masashi Kishimoto לכבוד חגיגות השלושים לאתר Jump Books:
ציור של קישימוטו לכבוד הצגה של נארוטו שרצה באוקטובר האחרון ביפן:
ציור של מיקיו איקמוטו/ Mikio Ikemoto לכבוד האירוע השנתי הגדול ג'אמפ פסטה שנערך בדצמבר באחרון:
ציור של קישימוטו לכבוד כך שהמשחק "Naruto: Shinobi Striker" עבר את 15,000,000 ההורדות:
ציור של קישימוטו לכבוד חגיגות ה- 21 של המנגה Eyeshield 21:

ו… זהו, אלה כל הציורים שלנו להפעם, וזה גם מביא אותנו לסופו של פוסט החדשות הזה. אומנם לא מתוכנן כרגע להחזיר את האתר לפעילות בעתיד, אבל אני אשתדל לחזור ולכתוב פה פוסטים כאלה בכול פעם שיהיה עדכון גדול. 🙂 אז עד הפעם הבאה, אני מקווה לראות כמה שיותר מכם – המגיבים הקבועים שהיו לנו בעבר – בתגובות… 😀

10 thoughts on “נארוטו חוזר למסכים!!! | חדשות בורוטו

 1. וואו איזו השקעה
  כמצופה 🙂
  קשה לעכל את כל התוכן ולהגיב באמת משהו ממוקד.
  בכל אופן כיף שיש תאריך וציפייה למשהו, אמנם זה לא בורוטו אבל גם משהו..
  המון תודה על הפוסט המרוכז וכל החדשות!

  מוזמן לפרסם בצ'אנל של הצפייה ישירה, את החדשות עם לינק לפוסט
  בקצרה כמובן חח ובלי לחשוף תאריך, שיכנסו לאתר ויגלו 😶
  שתהיה חשיפה ראויה לפוסט מכובד שכזה.

 2. לא זה השיא, כמה מילים יצא כל הפוסט הזה? אני קוראת וזה פשוט לא נגמרר
  התקף נוסטלגיה קל מהכותרת:)
  הרבה מידע באמת אני לא יודעת במה להתמקד😂 אני רק יכולה להגיד שלסרט לייב אקשן אני לא מצפה בקוצר רוח במיוחד מהמצב עכשיו של מארוול שכל סרט זו ירידה חדשה.. ובכללי לא מתה על זה שעושים לייב אקשן לאנימות כי לרוב הליהוק לא משו.

  איזה מזל שיצא לי להכנס לפה.. והרבה זמן לא שמענו ממךך איך אתה?
  אם יצא לך לקרוא את המנגה של בורוטו אני חייבת לדעת מה אתה חושב על מה שהולך שם😁

  • יש! עם איצ׳יהא יצא לי להתכתב קצת לא מזמן בטלגרם (גם את מוזמנת לקבוצה…), אבל ממך לא שמעתי כלום כבר יותר משנה, אז קיוויתי שתראי את הפוסט הזה. 🙂
   לשאלתך, אורך הפוסט עומד על 3,431 מילים. כבר יצא לי לכתוב יותר מפי שלושה מזה, אז לא נורא. 😂
   בנוגע למה איתי, אני מתכוון לכתוב על זה משהו בפוסט של הפרק של וואן פיס שייצא מחר בנקאמה, אז מוזמנת לקרוא כשהוא יפורסם. 👀 מה איתך, בכול אופן?
   ובאשר למנגה של בוריתו, כן, כמובן שאני קורא אותה. חייב להודות שהייתי מעדיף

   Spoiler
   שקוראמה ישאר מת, שכן עכשיו באריון מוד מרגיש כוח בלי מחיר כזה כבד,

   אבל מעבר לכך, אני מאוד נהנה. הסיפור חם במיוחד כרגע!

   • וואי וואי מודה שרוגשתי מההזמנה אבל אין לי טלגרם וגם לא ממש דחוף לי להוריד, אולי בהמשך אצטרף:)

    אני האמת סבבה לגמרי. יצא לי כמה פעמים להכנס לנקאמה כי אני ממש רוצה להמשיך וואן פיס (למרות שאני ממש עמוסה וכל פעם שאני מתחילה אני נוטשת..🙈) וראיתי כמה פעמים פוסטים שלך, אחים שלי אוהבים לקרוא אותם חחחח וואלה סקרנת אני אציץ בפוסט.

    לגבי מה שאמרת בתיבת ספויילר, צודק לגמרי אותי אישית זה קצת עצבן. מרגיש שהם ניסו סתם להחזיר דברים כדי לספק את הקוראים.. ובכללי שוכחים לגמרי דמויות שהיו מאוד מרכזיות בנארוטו ולא הגיוני שבמצב שם עכשיו הם לא יגיבו..
    חחח מקווה שלא עשיתי ספויילר פשוט עדיין לא הבנתי איך משתמשים בתיבה😂

 3. וואו כמה השקעה
  בורוטו זה סדרה שהיא לא גרועה היא פשוט מאכזבת, זה שהם כאילו החלישו את הדמויות מנארוטו (סאסקה ונארוטו) ופשוט לקחו להם את היכולות כדי שכאילו ימחישו יותר את הכוח של הדמויות החדשות (בורוטו וסארדה..) וכדי להראות שהם כאילו ברמה של הקודמים להם וזה באמת סתם מאכזב כי הסיבה שראיתי בורוטו למרות כל הביקורות הרעות על הסדרה זה כדי לראות שוב את הדמויות מנארוטו כי לא הפנמתי שנגמרה הסדרה, ובכללי ממש חיכיתי לבורוטו אז באסה שיצא ב – 2026 אבל לא נורא.
  ולגבי דירוגי הדמויות
  מישהו יכול להסביר לי איך סאקורה מקום שלישי ממש ממש לא ציפיתי ממנה
  מינאטו ממש הבנתי וגם איטאצי דמויות מאוד אהובות אבל סאקורה?
  את נארוטו קאקאשי וסאסקה הייתי שמה במקומות יותר נמוכים (קאקאשי מקום שלישי)
  את אבא של קאקאשי ראו פחות מחמש פעמים בכל הסדרה אז המקום הזה יחסית גבוה בשבילו
  וכל שאר הדמויות לא ממש אכפת לי מהם אז שישארו במקומות שלהם.
  בכללי לא שופטת את מה שאנשים דירגו בעולם כי הם שמו את מינאטו ואיטאצי בשלישיה הראשונה וזה וואווו אבל מה קשור סאקורה הייתי בטוחה שונאים אותה היא דמות נחמדה אבל לא משהו היא תמיד עיצבנה אותי לא יודעת למה.

  • כתבתי הסבר על התוצאות המיוחדות. העובדה שהדמות המנצחת בסקר נועדה לזכות במנגת וואן-שוט עליה עודדה אנשים להצביע לדמויות קצת יותר שוליות מתוך רצון לראות עוד מהן – וזה מה שהעלה את איאטאצ׳י, מינאטו, סאקומו, וכדו׳ כל-כך. בנוגע לסאקורה, יש לה קהילת מעריצים מאוד גדולה בעולם (וגם קהילת שונאים), ואני מניח שהעובדה שהדמויות הבאמת הכי אהובות (נארוטו, סאסקה, קאקאשי…) די ירדו מהפרק והגיעו למקומות נמוכים בשבילן בגלל הפרס למקום הראשון איפשרה לה לעלות עד למקום השלישי.

  • יש צ׳אפטר אחד שתורגם לעברית. מעבר לכך, צריך לחפש בגוגל באנגלית (קל מאוד למצוא – פשוט מחפשים Boruto manga online).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *