הסרט כאן באיכות ירודה, אפשר להוריד באיכות מלאה דרך טורנט או בטלגרם.

הוכרז לראשונה בקיץ 2003, ויצא לקולנוע בכל רחבי יפן ב21 לאוגוסט 2004, הסרט היכה בתדהמה בכל מעריצי הסדרה ביפן, ונשאר למשך תקופה ארוכה בקצה העליון של רשימת הסרטים שוברי הקופות ביפן. זמן קצר לאחר יציאת הסרט הופצה הידיעה שהוא ייצא לדי וי די לקראת קיץ 2005. כאן למטה תוכלו לראות את כל המידע על הסרט, קריאה מהנה!

שם הסרט ביפנית: Daikatugeki!! Yukihime Ninpoujyou Dattebayo
שם הסרט באנגלית: !!It's the Yukihime's ninja arts book
שם הסרט בעברית: ספר אומנויות הנינג'ה של נסיכת השלג.
תאריך היציאה: 21 באוגוסט, 2004.

*הסרט אינו קשור לעלילת הסדרה, ולכן, לא חובה לראות אותו כדי להבין דברים בהמשך – מומלץ לראות את הסרט שהגעתם לפחות לפרק 100 באנימה.

תקציר:

צוות 7, המורכב מנארוטו, סאקורה, סאסקה וקאקשי, מקבל משימה מיוחדת, לשמור על שחקנית מפורסמת בזמן צילומי הסרט הבא שלה, אותה במקרה מעריץ נארוטו. צוות 7, יחד עם צוות הצילום והשחקנים, יוצא לארץ השלג לצלם את הסרט, אך הם לא ציפו להפתעה שתגיעה אליהם!
הסרט ברובו מתרחש במדינת השלג. הסיפור בסרט מספר על צרתם של מנהיג מדינת השלג, ביתו הצעירה, ואח שלו. בעקרון, מנהיגה של המדינה הקטנה ומכוסת הקרח היה אדם מכובד ושמו היה קאזהאנה סוסטסו (Kazehana Sousetsu), שעזר לשמור על המדינה שלבה ושקטה, ורצה שביתו תמשיך לשלוט במדינה לאחר שהוא יפרוש. אחיו הצעיר של סוסטסו, דוטו (Dotou), רצה את כס המלכות ומדינת השלג לעצמו, ולכן, ארגן שנינג'ות מכפר השלג הנסתר יתקפו את הטירה ויהרגו את סוסטסו וביתו, קויוקי (Koyuki). זמן מה לפני המרד, נתן סוסטסו לביתו קריסטל מיוחד. באותו זמן, חבר צעיר באנבו (ANBU), שמילא משימה באיזור, מצא את הנסיכה ונמלט איתה מהמקום ומארץ השלג.
דוטו, כשליט החדש של מדינת השלג, רוצה לחזק את כוחה של מדינת השלג, במטרה להביס את חמש המדינות הגדולות.
צוות 7, המורכב מנארוטו, סאקורה, סאסקה וקאקשי, מקבל משימה מיוחדת, לשמור על שחקנית מפורסמת, שחצנית ואדישה בזמן צילומי הסרט הבא שלה, אותה במקרה מעריץ נארוטו. צוות 7, יחד עם צוות הצילום והשחקנים, יוצא לארץ השלג לצלם את הסרט.
כשהצוות מגיע לארץ השלג, הם מגלים אויבים חדשים וחזקים, ששמותיהם – נאדארה, מיזורה ופובוקי (פירושם: מפולת, גשם שלג, סופת שלגים). לאויבים החדשים יש חליפות מיוחדות המאפשרות להם להשתמש בטכניקות מבוססות על שלג. בנוסף, החליפה מעצימה את הצ'אקרה שלהם ומחזקת את מתקפותיהם. נינג'ות השלג תוקפים את הצוות, וכנראה שיש קשר בין ההתקפה שלהם לבין הילדה קויוקי שנעלמה עשר שנים קודם לכן.
לפני הסרט הוקרן סרטון קצר של כ 10 דקות על תחרות האתלטיקה של קונוהא, שבה משתתפים חברי קבוצה 7 וקבוצות אחרות.
זהו סרטון קומי שמומלץ לראות.

*מומלץ לצפות בסרט זה רק לאחר שהגעתם לפרק 96 בנארוטו*

תהנו!!!