אז אהלן לכולם עם עוד פרק בראשון, התעלנו על עצמנו.
(טוב ככה זה כשיש יותר זמן פנוי ופרק עם פחות שורות).

אז הפרק הזה היה צפוי, אבל למרות זאת הוא היה יחסית טוב.
די השקיעו באנימציה ובאיור לדעתי.
לא הבנתי אם הארק הזה הסתיים או לא לפי ההצצה לפרק הבא.

פרק 254

דרייב | מגה | טורנט | טלגרם

25 thoughts on “בוריתו פרק 254

 1. איכזב שסארדה לא עוררה את השארינגאן למושלם אבל כן סך הכל פרק טוב ווואלה הפרק בא בזמן תודה לכם

  • וואללה באמת דיי מוזר. מעניין מתי הם מתכוונים לעשות את זה, כי הם אמרו שיש להם תוכניות לזה.

 2. ראיתי אנשים באינטרנט שאומרים שזה מהפרקים הטובים באנימה… ואני מאוד לא מבין למה.

  Spoiler
  נתחיל מהחלק הברור, הפרק הזה נראה (סוף-סוף) ממש טוב. אני לא יודע מי היה במאי האנימציה של הפרק, אבל הוא ללא ספק אוהב לצייר עיניים – כי הן תמיד נראו מדהים לאורך הפרק, והסטוריבורד היה ממש נחמד וכלל הרבה זוויות מצלמה מיוחדות שעושות את הסצינות יותר מעניינות לעין. בנוסף, האנימציה עצמה לא יצאה מגדרה, אבל היא הייתה מעולה כל הזמן, אז זה כמובן פלוס.
  אז הפרק נפתח עם התעללות בבוריתו שלנו, שהייתה מעולה. האנימציה והסאונד ה ליחו להעביר את העוצמה של המכות והכאב של בוריתו, והדיבוב (במיוחד של סאראדה ומיטסוקי) היה מעולה.
  לאחר מכן בוריתו קופץ למים בהקרבה מאוד יפה, ואנחנו מקבלים את ההתפרקות היותר אפלה מהצפוי של סאראדה ומיטסוקי. שוב, מה שעושה את הסצינה הזאת הם האיור המעולה של הבעות הפנים העצובות, והדיבוב. עם זאת, למרות כמה שכואב להם, סאראדה ומיטסוקי מחליטים לא לחפש נקמה – מה שמוביל את איקאדה להציל את בוריתו עם ג׳וטסו הדרקון הפסיכי הזה. מעבר לזה שהאנימציה של הדרקון הייתה פשוט מעולה, אהבתי את הסימבוליות בזה שכשאיקאדה הציל את בוריתו הוא גם גירש את העננים וגרם לאור שמח וטוב כזה. אחלה דרך וויזואלית להראות את זה שהוא חזר לעצמו, במיוחד אחרי הפרק ההוא שבו מאוד שיחקו עם תאורה וצל כדיי להראות את ההתדרדרות שלו (חפרתי על זה בתגובות פה לפני כמה זמן).
  מה שכן היה לי מוזר בפרק הוא כל החלק של קאוואקי… הוא הרג את אראומי? כי במשך כל הארק הרימו אותו כמישהו שבור שרק צ׳וג׳ורו היה מספיק חזק כדיי להביס, אז באיזה עולם הוא פשוט מת ככה כמו אפס… וכן, קאוואקי ללא הקארמה הוא ברמה של קאגה חלש (הכוונה חלש ביחס לקאגה, כלומר לא אלה מהדור העכשוי, כי הם מאוד חזקים), אבל צ׳וג׳ורו גם הורם לרמה של קאגה… הוא צריך לפחות לאתגר אותו קצת.

  אז כן, בגדול זה פרק סבבה שסוגר סוף-סוף את הארק הזה עם תקווה רבה להמשך מוצלח יותר אבל הוא בהחלט לא סיום מוצלח לגמרי, ויש בו בעיות. לגבי הפרק הבא, זה נראה שהוא יהיה מעין אפילוג לארק הזה (כבר הגענו לאורך המוגזם שדורש אפילוג), אבל נראה לי שאנחנו ממש קרובים ללעבור לסיפור הבא. כמו שסיפרתי בשבוע שעבר, בקרוב יהיה פתיח חדש, אז אני מנחש שבפרק הזה נתחיל את הארק הבא.
  בכול מקרה, תודה על התרגום ו(ספויילרים למנגה)

  Spoiler
  אהבתי את זה שמיטסוקי אמר שהוא לא רוצה לחוות את זה שוב… לול.

  • לי אישית היו חסרים קרבות.

   נראה לי שמה שראינו עם קאווקי לא נגמר. אולי החיילים של הפונאטו יכעסו שההסכם הופר/ שהרגו להם עוד בנאדם. אולי אין תקווה והארק הזה עוד ימשיך

   נ.ב.
   כשראיתי את הפרק ידעתי שתכתוב משהו על האנימציה של העיניים חחחח

   • כן גם אני קיוויתי לקרבות, אבל את זה אני לפחות יכול להבין (כל המטרה של בורוטו הייתה למנוע עוד קרבות והרוגים, ואם היו קרבות זה היה הורס את הרעיון של ההקרבה שלו).
    וכן חחחח היה מתבקש לדבר על זה, מי שאחראי לזה אוהב עיניים אפילו יותר מקישימוטו.

 3. לא הבנתי איך סראדה לא השיגה אתה מאנגקיו שארינגאן אחרי שבורוטו "מת" או לפחות עלתה רמה לשארינגאן מלא. דבר שני חשבתי שדווקא הוא ינצל בעזרת מומושיקי למרות שזה פילר זה לא היה פוגם בעלילה המקורית חוץ מזה שכבר עשו שימוש בקאנון בפרקי פילר בסדרה. דבר אחרון מקווה שהסאגה הבאה תהיה קאנוווןן

  • אגב לא הבנתי גם את הקטע שניסו להמנע מלהרוג כדי לא למנוע ממחזוד הנקמה להמשך ובסוף הרגו את אבא של איקדה 🤣 (אלא אם כן הוא לא מת)

   • כי קאוואקי מתנגד למה שבורוטו ניסה לעשות. הוא ראה שאראומי לא פשוט ישתנה סתם ככה, והבין שהוא המפקד הבכיר שבאמת מחליט על הפונאטו, ולכן הוא הלך והרג אותו – כי זה מה שבאמת יסיים את המלחמה. בת׳כלס, לשנות את איקאדה לא עשה כלום, כי בלי קאוואקי אראומי היה יורה בתותח הצ׳אקרה ומשמיד את השינונומה 1.

  • שאלות מעולות חחח.
   ואני מניח שהתכוונת שהארק הבא יהיה מנגה קאנון, אבל רק אומר כדיי לוודא, שהארק הזה כן היה קאנון לסיפור – פשוט לא מבוסס על המנגה. ולצערי, אין סיכוי שהארק הבא יהיה מנגה קאנון. כרגע צריך לקוות לפילר/ אנימה קאנון (איך שבא לך לקרוא לזה) טוב יותר מהארק הזה.

  • מסכים אחי אני לא מבין איך סארדה ל עוררה את המאנגקיו שארינגאן או לפחות לשארינגאן מושלם כי כמו שאיטאצי הסביר הרג של חבר טוב מעוררת את השארינגאן למאנגקיו אין ספק שהפרק הזה מוכיח עד כמה שהסדרה הופכת לגרועה יותר ויותר אוליי בהתחלה עם מומושיקי הסדרה הייתה בת זונה ללא ספק עוד שהיה סאסקה רינגאן ונארוטו קוראמה אבל כמו שאמרתי הסדרה נהרסת משבוע לשבוע ללא ספק

 4. חדשות בורוטו, טה-דה-דה-דאםםם!!!
  היום אני מאוד, *מאוד* שמח להביא לכולנו את החדשות שלא חשבתי שאכתוב עליהם לפחות עד לא בעוד חצי שנה, והן: האנימה של בוריתו חוזרת למנגה קאנון!!!
  אז כן, לפי מדליף אמין מאוד בקהילה של בוריתו שהדליף בעבר ידיעות מדוייקות וגדולות, האנימה של בוריתו תגיע לאדפטציה של הארק של קוד מהמנגה עוד בתחילת 2023, ועד אז אנחנו נקבל ארק אנימה קאנון דומה לארק הכלא והארק של דיפה – שיכינו אותנו לקוד עם פילרים משמעותיים שבונים את העלילה ואותו כנבל מסקרן יותר. בספויילרים קצרים למנגה,

  Spoiler
  אנחנו כנראה יכולים לצפות לראות אותו משמיד את כל מקומות המסתור של קארה וממקם את סימני התפרים האלה שלו ברחבי העולם, כמו שנאמר לנו שהוא עשה.

  למי שלא יודע, הארק של קוד במנגה (שעכשיו ככול הנראה מתקרב לסיום) יהיה קצת פחות מ- 20 צ׳אפטרים, מה שאומר שאפשר לצפות מהארק להיות איזור ה- 20 פרקים גם-כן (קצת פחות מחצי שנה של פרקים שבועיים), ובלי להיכנס לפרטים, יש בארק הזה כמה דברים מטורפים לגמרי שצופי האנימה לא יראו באים – אז ללא ספק יש למה לצפות. זה ללא ספק הארק עם הכתיבה הכי עמוקה במנגה עד כה (כיאה לכך שעברנו מהכתיבה של קודאצ׳י – שפשוט נתן מלא קרבות מגניבים בזה אחר זה אבל בלי עומק לנבלים ודברים מעבר לזה, לקישומוטו – היוצר המקורי כמובן, שאם אתם בפרק 254 אתם כנראה יודעים על כתיבת הדמויות העמוקה והמעולה שלו), אז בהתחשב בכמה שהאנימה הרחיבה את הארק של קארה והפכה אותו למדהים, במיוחד עם כמה שהם שיפרו את הדמויות של קארה שהיו סתם מפלצות כוח בלי שום דבר מעבר במנגה, אני בטוח שהוא יהיה מעולה באנימה.
  ב נ ו ס ף, זה נראה שסוף-סוף סטודיו פיירוט מתכוונים לחזור לרמה המדהימה שהם נתנו לנו בשנה שעברה מבחינה הפקתית, כי המדליף הוסיף שעל אחד מהפרקים המשמעותיים בארק הבנייה לקוד יעבוד לא אחר מהירוֹיוּקי ימאשיטה (Hiroyuki Yamashita). למי שלא יודע (אני לא ידעתי, חקרתי עליו קצת בגוגל), מדובר באגדה, שביים את האנימציה של פרקים 248 (מינאטו נגד אוביטו), 252, קונאן נגד אוביטו), 332 (מאדארה נגד ברית השינובים), 345 (אוביטו מעיר את המאנגקיו שארינגן שלו), 375 (קאקאשי נגד אוביטו), ו- 476-477 (נארוטו נגד סאסקה) של נארוטו שיפודן, וגם היה הבמאי ואומן הסטוריבורד של הסרט של בוריתו. בנוסף, הוא היה במאי הסדרה של בוריתו עד פרק 66 (מה שכמובן כולל את 65 האגדי עם נארוטו וסאסקה נגד מומושיקי, שהוא ליטרלי הקליפ הכי נצפה ביוטיוב לסצינה כלשהי מכול אנימה), אז אני לא צחקתי לרגע כשקראתי לו אגדה. ובכן, אם הם שמים אותו על אחד מפרקי הפילר של קוד לפנח הארק מהמנגה, זה מראה שהם לוקחים את האדפטציה הזאת ברצינות (כמו שצריך), ושאפשר לצפות להרבה מהפרקים שיציגו את הרגעים הגדולים של המנגה. נוסף על כך, אם זה כבר הוחלט שהוא יעבוד על פרק שכנראה ייצא בסוף השנה, זה מראה שהפרק הזה כבר עכשיו נמצא בהפקה (שזה הרבה זמן, לרוב פרקים רגילים מקבלים חודש של עבודה באנימות שבועיות) – מה שמצביע על הרמה שאפשר לצפות ממנו, ויותר מכך, זה אומר שכול הסיפור עם קוד באנימה היה בתרום הפקה עוד ממזמן, ותרום הפקה זה שלב מאוד משמעותי, שאם משקיעים בו את הזמן והמשאבים הנכונים זה מאפשר הפקה מהירה ואיכותית בהרבה. במידה ואני צודק, והארק הזה עוד נמצא בתרום הפקה כבר כמה חודשים, אז קודם כל זה אומר שהוא יהיה מדהים, ודבר שני, זה כנראה גם יכול להסביר את הביצוע ה… צולע, של הארק עם הפונאטו, כי הם הם באותו הזמן כבר ישבו על הארק של קוד – ואם זאת הסיבה, אני מוכן ללא ספק לקבל את זה, כי התוכן של המנגה הרבה יותר חשוב מהפילר של הפונאטו.

  אז כן, קוד ארק בתחילת 2023, פילרים שבונים את קוד עד אז, ואפשר לצפות לרמה הפקתית מאוד גבוהה מכול זה. הכול מדהים. גם עוד יש את שתי המנגות החדשות שהוכרזו בסוף השנה שעברה לבוריתו (שיעשו אדפטציה לשתי נובלות), ואת זה שההכרזה הזאת גורמת לי מאוד להאמין שאנחנו סוף-סוף נגיע לטיימסקיפ לאחר סיום הארק של קוד במנגה בחצי השנה הקרובה. בקיצור, אפשר להתחיל להתכונן, כי סוף-סוף יהיה לנו טוב שוב.

  • איזה כיף לשמוע סוף סוף חדשות טובות.
   אז בעצם הארק הזה של הפונאטו נגמר וכבר אוטוטו נתחיל בפילרים המעניינים שבאמת מקדמים את העלילה?

   • לפי הפרומו יש לנו עוד (ניחוש שלי) 2-3 פרקים עד שבאמת נסיים את הארק הזה לגמרי.
    אח״כ אני לא יודע מה יהיה, אבל 99% בטוח שעד הסתיו כבר נתחיל עם הפילרים של קוד, כי הארק מהמנגה צריך להתחיל בינואר, אז אם נתחיל אחרי תחילת עונת הסתיו כבר יהיו ממש מעט פרקים לפילרים האלה, ואני לא חושב שזה יהיה איזה 5 פרקים.
    נחכה ונראה, מה שחשוב זה שבעתיד הקרוב אנחנו נחזור לבורוטו המדהימה שהיחתה בשנה שעברה 🙂 .

  • מה זאת אומרת רק??? זה הרבה יותר מהר משחשבתי שזה יקרה.
   וכן, עד אז יהיו פילרים. אבל, אלה יהיו פילרים משמעותיים (ובתקווה רבה גם מעניינים) כמו האלה עם דיפה שהיו לפני שהתחלנו להיכנס למנגה עם הארק של אאו (ואחריו של קאוואקי) בשנה שעברה.

   • באמת? אני פשוט די חדשה באנימה רק איזה שנה חצי שנה וזאת הפעם הראשונה שלי בתקופת פילרים של בורוטו\נארוטו…

 5. תודה על הפרק!
  היה נחמד וטוב שהיה ונגמר הארק המתיש הזה
  רק חבל שנראה שבפרק הבא עוד מתעסקים בעלילה הקיימת על מה שקרה שם..
  הפרק היה סבבה באמת השקיעו בעיניים ואנימציה סבבה רק הפריע לי שסאראדה לפחות לא השלימה את ההתפתחות של השארינגאן ל3 טומאה כאילו לראות את בורוטו כביכול מת לא יודע..
  וגם המוות של אראומי היה מביך שהוא כביכול הוצג כחזק וקוואקי בלי קארמה חלש גם אם זה בהפתעה כביכול לא כל כך הגיוני.
  ככה או ככה נראה שזה היה יותר לפיתוח דמות בעיקר לדעתי של קוואקי מבחינת הגישה שלו לדברים
  לעומת בוריתו נקווה לארקים יותר מעניינים.

  • קאוואקי בלי קארמה מאודדדדד חזק. זה שהוא קיבל בולי מדמויות כמו אישיקי או מה שהיה במנגה לא אומר כלום, אלה דמויות טופ טיר ביקום של נארוטו.
   כשקונוהאמארו ראה את קאוואקי, שהיה אז מאוד תשוש ולא קרוב לכוח המלא שלו, נלחם בגארו (לפני הפעלת הקארמה) בפרק 189, הוא אמר שהמשימה שלהם כבר עלתה לרמה S בגלל כמה שהיא מסוכנת וכמה שהקרב הזה מטורף, ואני שוב מזכיר שקאוואקי היה תשוש לגמרי באותו זמן.
   קאוואקי בקלות מביס את הג׳ונינים של קונוהא, בלי מאמץ בכלל. ואני גם הייתי שם אותו ברמה של אנבו גבוה עד קאגה חלש. העובדה שהוא הרג את אראומי היא הגיונית, כי כמו שציינתי במגילה שלי בנו את אראומי לרמה של קאגה חלש עד בינוני גג, אבל זה פשוט מעצבן שאחרי שבנו את אראומי ככזה חזק קאוואקי הורג אותו בלי להתאמץ, ממש כמו בדיחה. שם הבעיה בסצינה הזאת.

   • כן זלזלתי קצת חחח אבל עדיין להביס ככה את אראומי בכזאת קלילות בלי שום קרב והתנגדות.
    קוואקי עשה עבודה טובה כאילו התגנב והפתיע אבל מביך כנראה שגם הם רצו לסיים את זה ולא היה אכפת להם מהדרך

 6. דבר שעיצבן אותי מאוד באופן אישי (ואני בטוחה שגם אחרים)
  זה העובדה שסארדה עדיין לא השלימה את השארינגן שלה
  ואם כבר הייתה בי תקווה כשברוטו מת שהיא תקבל גם את המנגיקיו.
  אז לאחר שבדקתי בגוגל (וגם בהסתמך על אירועי עבר במנגה) כדי לקבל את הטומואה השלישי או השני צריך לעבור אימונים מפרכים,
  זה אפילו הגיוני כי סארדה קיבלה את הטומואה השני ממש בקרה אחרי שהיא וסאסקה נכנסו לסדרת אימונים קשה.
  אז אחרי שהבנתי את זה אני אפילו יותר עצבנית שסארדה לא להוטה כבר לעבור עוד סדרת אימונים כדי להשלים את השארינגן שלה.
  דבר שמאוד מוזר בהתחשב בזה שסאקורה וסאסקה כשהיו ילדים רצו רק להתחזק.
  אז בוא נקווה שלילדה יכנס קצת שכל והיא תתחיל את האימונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *