24 thoughts on “בוריתו פרק 197 מדובב ליפנית

  • כנראה פשוט לא ערכו את הפוסט של מצב הפרק… מה זה משנה?
   ואגב עכשיו זה כבר מעודכן.

 1. רק הודעה קצרה (אלוהים יש חדשות על בורוטו כל שבוע) בשביל מי שקרא את התגובה שלי לפוסט של הפרק הקודם, קיבלנו plot synopsises לפרקים 198-202, ובלי לפרט על כלום (כי גם אני אישית מעדיף לא להתעמק במידע הזה כי זה הורס את הכייף של הפרק), פרק 202 הולך להיות אנימה קאנון על הדמות של בורו (אחד מה״פנימיים״ של קארה). עכשיו, אני יודע שזה נשמע ממש רע ומבאס כי זה פרק מריחה לא מעניין, אבל זה ממש לא המצב, בצ׳אפטרים האחרונים במנגה קיבלנו כמה דברים בנוגע לבורו שנראו ממש כמו ass pull וחסריי כל בילד-אפ (קוראיי המנגה אמורים להבין על מה מדובר), וזה נראה שהפרק הזה נוצר כדיי לתקן את הבעיה הזאת של המנגה, שזה כמובן מעולה (מה גם שכמו שכתבתי בשבוע שעבר הפרק ייעשה ע״י סטודיו פיירוט – אז הוא יהיה יפה וויזואלית). בקיצור, זה יהיה פרק דיי חשוב וכנראה גם דיי טוב.
  ובנוגע לקרב של נארוטו וסאסקה שדיברתי עליו, כרגע עדיין אין שום אישור בנוגע לזה אבל אני כן רואה אותו מגיע ממש מייד לאחר מכן כי אחרת זה ייצור בעיה עלילתית באנימה שאני לא יכול להסביר בלי לספיילר, אז לא אסביר אותה.
  ואממממ… יצא ארוך בסוף… אופס😅.

  • יש מצב אתה כותב את הספויילר באותיות לבנות או משהו בסגנון למי שרוצה לדעת וכדי לא לספיילר לאחרים?

   • ספויילרים מהמנגה:
    הבעיה העלילתית שדיברתי עליה היא שבצ׳אפטר 34 אם אני לא טועה (שהוא הצ׳אפטר שעושים לו אדפטציה בפרק 201) סאסקה מגלה את הג׳ובי של אישיקי, ומייד לאחר-מכן ג׳יגן הופיע בבית של נארוטו ואז סאסקה התערב בקרב בניהם.
    מהסיבה הזאת, אם ייקח זמן בין הרגע שבו סאסקה מוצא את הג׳ובי לבין מתי שג׳יגן מופיע בבית של נארוטו זה יהיה לא הגיוני כי בזמן הזה סאסקה כבר יהיה אמור לחזור לקונוהא ולהודיע לנארוטו על הג׳ובי, מה שכנראה היה מוביל לכנס של הגוקאגה ומשנה לגמרי את העלילה.

  • אני קוראת את המנגה ועדיין לא הבנתי למה התכוונת ב- "ass pull וחסרי כל בילד-אפ"
   אגב תודה על המידע

 2. פרק מהנה מאוד תודה (איך תמיד יש להם את הגישה להוסיף את נארוטו או בורוטו בצורה של סדרות ילדים) הקרב היה גדול ולא ראיתי שבורוטו פיתך את העין ועדין הור היחיד שראה מומושקי אז אני לא מבינה את זה אבל טוב ( העיקר קוואקי אומר שמתקפה אם כול כך הרבה אור לא עושה כלום) גם אני שמחה לאט לאט מכניסים הימאורי יותר לסידרה כי יש לה ביאקוגן אז אני די בטוחה שהיה את קפיצת הזמן הקרבות (הכנירה בודים שלה) שלה היו מדהימים ומאוד מיוחדים כי היא הילדה היחידה לדור הזה אם ביאקוגאן (וכן אני לא כותב משהו ביאקוגאן אני אפילו לא יודעת אם זה נכון כך) וגם הימה פשוט חמודה כול כך ( וכמובן שהיא פשוט כפיל לא מוצלח של הינטה הגדולה- לא מוצל כי היא נמוכה יותר לא שהדמות לא בסדר) אני מרגישה שעשיתי את כול החפירה הזאת רק אל הימה?!

  • גם האנאבי היא מישהי מהדור החדש עם ביאקוגן, למרות שאני לא חושב שהיא עשתה משהו מאז שבורוטו נלחם בה בפרקים הממש ראשונים.

   • חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    נקרעתייייייי
    כנראה שהם היו משועממים מספיק בשביל לכתוב את זה……
    למרות שזה קצת חכם….
    לא שמתי לב…..
    כנראה כי לא חיפשתי;)

 3. מדובב ליפנית😂😂😂😂😂
  מאיזושהי סיבה אני לא מצליחה להוריד דרך מגה, יכול להיות שזו תקלה? או שאולי זה בגלל שאני מחוברת לנקודה חמה?

 4. אחלה פרק, נחמד לצפייה. אני חייב להודות שהפרומו דיי מבלבל ומלחיץ אותי, כי פורסם שהפרק הבא נעשה ע״י סטודיו פיירוט, וספייציפית ע״י כמה מהאנימטורים הטובים ביותר שלהם, ובכול זאת הפרומו לא נראה כאילו האיור או האנימציה ברמה שונה מהפרק הזה… טוב, נראה מה ייקרה.

 5. תודה על הפרקק
  (איך זה שכולם הספיקו להגיב ואני אפילו לא ראיתי שיצא?! אני ממש בדיליי~)

 6. איך בא לי כבר לראות את הקרב בין דלתא לנארוטו. חייה הדלתא הזאת. האמת שאני אוהבת את הדמות שלה למרות שהיא מה"רעים"… בכללי אני עפה על דמויות באנימה שהן לא חמודות, שקטות וביישניות.

 7. יש לי שאלה… כולם באתר הזה גמרו בית ספר???
  (רק למי שמתרגם הכוונה)

סגור לתגובות.