אודות Senpai

פרינגלס ופנדות זה החיים~ ♥

יאהלוו מינה-סאן~
חלקכם רק התחילו את השנה וכבר אתם יוצאים לחופשה קצרצרה.
הידעתם? נולדתי בראש השנה א' בתשרי, אז בקרוב זה היום הולדת העברי שלי (ממש התרגשות לול) 😛
אין לי על מה לחפור מעבר לזה לצערי, סלחו לי 🙁
אני בטוחה ש-@Mugiwara no Tony D. Stark יחפור לכם במקומי בתגובה (מתי אתה מצטרף בתור המפרסם?) חח

נ.ב – איתי, תביא לי קצת מהעל האש שתהיה בו (הוא החליט להזניח אותי לטובת אוכל, טפו!!! תרשמו לו טפו בתגובות בשבילי, טנקיו♥) 🙁

אז שתהיה לכם שנה טובה וחג שמח מתוקים ~ ♥

פרק 214

מגה | דרייב | מערכת הצפייה

37 thoughts on “בוריתו פרק 214 מתורגם לאנגלית?

 1. אמאל׳ה העלתם מוקדם מהרגיל ויצא שיש לי גם פרק של וואן פיס לראות וגם פרק של בורוטו לראות. טוב אני אתחיל עם וואן פיס כי אני אוהב לראות ממערכת הצפייה.
  מזל טוב לין! ותודה על המחמאה חחח בדיוק התלוננתי לא מזמן בוואן פיס נקאמה שהם כותבים בפוסט ״לא אחפור לכם אז בואו נעבור לקרדיטים ולפרק/ צ׳אפטר״ אז הייתי כזה ״מה זה מוציאים שם רע לחפירות 🙁 ״, טוב לדעת שפה זה לא ככה 😉 .
  ואני לא יודע אם לכתוב לאיתי טפו או לא… אוכל זה החיים אחרי הכול. טוב נלך על טפו כי זו לא פיצה.

  וווווותראו מה זה כבר חפרתי 🙂 .

 2. הפרק הפעם לא היה כל כך יוצא דופן מהקודם וכולנו נראה לי יודעים שלקאוואקי תומתה או איך שלא אומרים את זה עוד קארמה אבל בסך הכל פרק טוב..

 3. האמת לא אהבתי איך שחשפו את קוגי, הראו את הפנים שלו סתם ככה. במנגה זה היה יותר טוב
  אבל תודה על הפרק!

 4. הפרק בגדול היה ממש אחלה ואהבתי הכול, אבל מה עשו לאישיקי????? הוא נראה כאילו החזיקו את אישיקי בצינוק כדיי שיהפוך לשחיף במשך איזה חודש ואז פיחלצו אותו, זה מכוער לגמרי ו- 100% גרוע ביחס למנגה. זה נראה שבפרק הבא לפי הפרומו הוא כבר אבוד אבל בבקשה בבקשה שייתקנו את זה בפרקים הבאים, זה הורס לגמרי כל רגע שלו על המסך כי במקום להיראות מאיים כמו במנגה הוא הדבר המגעיל הזה.
  בכול אופן, תודה על התרגום כמו תמיד.

  • אני חוזר בי מהאמירה שחוץ מהעיצוב של אישיקי היה פרק מעולה, האיור והאנימציה היו בינוניים מאוד, הפייסינג היה מהיר מידיי והמבנה העלילתי של הפרק והדרך שבה הסיפור הוצג הייתה לא טובה (דוגמה מעולה היא החשיפה של קאשין קוג׳י שפשוט הייתה כלום חסר כל דרמה, ואין פה אפילו מישהו אחד בתגובות שצורח מהתרגשות על זה בניגוד לאיך שבמנגה כולם התחרפנו). בקיצור פרק לא משהו.
   נראה לי שאפשר להכתיר את זה כיום ראשון חלש, גם הפרק של וואן פיס וגם הפרק של בורוטו היו לא מוצלחים הפעם 😕.

   • מסכים לא נתנו לקטע של החשיפה של קוג'י מספיק במה במה ודרמה
    כאילו לשנייה ואז חוסל חח

    אישיקי לא נראה כזה גרוע כן היו צריכים קצת להשקיע עוד יותר אבל זה לא ממש רחוק מהמקור.
    נראה שמצפים לנו פרקים טובים
    בכללי בחודשים האחרונים רק מחכה לימי ראשון לצפות בפרק

   • הפרק של וואן פיס היה קטלני ממש איך איפשר להשוות את הפרק של בורוטו הפרק של בורוטו היה על הפנים כמו תמיד כל פרק באמת עלוב אני רק רוצה לדעת אם זה היה לפחות סוף יותר טוב מנארוטו אבל רואים שה זה חוזר על אותו עלילה שה היה בנארוטו

 5. תודה תודה רבה על הפרק אתם תותחים. רציתי לבקש אם תוכלו לעשות עוד תיקיות של פרקים של בורוטו להורדה כי יש רק עד פרק 50, תודה.

 6. חדשות בורוטו, טה-דה-דה-דאםםם!!!
  פורסם מידע רשמי על העלילה שתהיה לפרקים 215-218, ואני כמובן לא אפרט את זה כי אלה ספויילרים מיותרים, אבל בלי להיכנס למידע הנה מה שתצפו לו:
  215 – אתם כבר מבינים בערך מה יהיה בו לפי הפרומו. לפי המידע על פרק 216 זה נראה שהפרק הזה יוסיף הרבה דברים שלא היו במנגה ויעשה אדפטציה לממש מעט עלילה מהמנגה (יחסית לבורוטו).
  216 – פרק מאוד גדול ומעניין, תצפו להרבה אקשן ודברים אדירים שייקרו (למי שלא אהב את פרק 204 אמליץ לא לצפות בזה… והמבין יבין).
  פרק 217 – הפרק הכי גדול בבורוטו אי פעם *בפער*. קוראיי המנגה יודעים על מה אני מדבר, זה יעשה אדפטציה לצ׳אפטר הזה שאתם מבינים מה הוא והאחד אחריו (שאגב האחד אחריו הוא השיא של בורוטו עבורי עד עכשיו), ואם הוא יהיה פרק שייעשה טוב (דבר שאני מניח שייקרה) זה יהיה הפרק הכי טוב של בורוטו בקלות. אז כן, תצפו להרבה.
  פרק 218 – פרק מעולה וממש מעניין, גם פה תצפו להרבה.
  פרק 219 – לא קיבלנו על זה מידע, אבל לפי המידע על פרק 218 והעובדה שהפרק הזה יישודר ב- 10/10 (יום ההולדת של נארוטו) אפשר לנחש מה יהיה בפרק הזה… אני מניח שקוראיי המנגה מבינים.

  נ.ב – אם מישהו רוצה שאני אתכוב אילו אירועים יהיו בכול פרק כי הוא לא הבין (אלה ספויילרים מהמנגה אז ממליץ רק לקרואיי המנגה לבקש את זה) תגיבו לי שאני אכתוב את זה.

   • הפרקים יוצאים ביימי ראשון כל שבוע ו- 215 הוא זה שייצא בראשון הקרוב. מפה אני מניח שאתה יכול לחשב/ לבדוק בלוח שנה את התאיריכים של כולם.

  • אשמח אם תכתוב לי למה התכוונת שאפשר לנחש מה יהיה ב219
   (אני יודע מה קורה לנארוטו אחרי הקרב שלו מספוילרים)

 7. חדשות בורוטו, טה-דה-דה-דאםםם!!!
  ידיעה קטנה, למי שזוכר לפני כמה שבועות כתבתי שהמדובבת של בורוטו חלתה בקורונה, אז לשמחתנו הרבה פורסם שהיא החלימה והכול סבבה.

 8. חדשות בורוטו, טה-דה-דה-דאםםם!!!
  כן כן, עוד פעם היום. אנחנו בשוונג. הפעם מדובר בצוות שעבד על פרק 215 שייצא בראשון הקרוב ביפן. אז יאללה, נעבור למידע.
  סטודיו- 4tune, סטודיו שבד״כ עובד על פרקים עם מעט אקשן עד כדיי ללא אקשן. בפרק 215 (כמו שאפשר לראות בפרומו) יהיה אקשן אבל מאוד קצר, וברובו הוא ייתמקד בדיבורים, אז זו בחירה שהיא דיי סבבה.
  במאים: יש שלושה – מיצואו האשימוטו (Mitsuo Hashimoto), שעבד על DBZ (דרגון בול זי למי שלא יודע) ואין לי שמץ מה הוא עושה פה בפרק של בורוטו, אבל שיהיה למה לא. לפי מה שהבנתי הוא עובד בטואי אנימיישן (הסטודיו של DBZ) מאז התקופה של סופר סאיין 3 (שנות התשעים) אז הוא אמור להיות וותיק ומנוסה, אז זה סימן טוב. השני הוא נאוקי טאקאהישי (Naoki Takahishi), שעבד על פרק 195של בורוטו – שהוא הפרק שבו נארוטו חיבק את קאוואקי כשהוא ממש נלחץ פתאום בחנות הפרחים של אינו (הפרק היה אחלה, לא מיוחד לטובה או לרעה). השלישי והאחרון, וזה ממש מפתיע כי הפרק הזה הוא הפרק הכי פחות משמעותי מהפרקים של החודש וציפיתי שיחסכו עליו זמן עבודה וישקיעו אנשים ברמה שלו בפרקים הגדולים, הוא איצ׳ירו אונו (Ichiro Uno), שהוא אחד השמות הכי גדולים בכול סטודיו פיירוט (הסטודיו המרכזי של בורוטו). הוא עבד על פרקים 1 (בורוטו נגד קאוואקי כשהם בני 16), פרק 65 (נארוטו וסאסקה נגד מומושיקי), פרק 189 (קאוואקי נגד גארו), פרק 204 (נארוטו וסאסקה נגד ג׳יגן), ועוד, וכמו שאתם יכולים להבין הוא ממש ממש איכותי, שזה מוזר כי כמו שציינתי הם היו אמורים לשמור אנשים ברמה שלו לפרקים הבאים שצריכים להיות ברמה הכי גבוהה. הניחוש שלי הוא שהביאו אותו בשביל סצינת האקשן הקטנה של נארוטו ואישיקי (לא ספויילר ראיתם בפרומו שזה ייקרה) כדיי לעשות אותה טוב (שזה אדיר כי יש שם קטע שהוא אחד מהפאנלים האהובים עליי במנגה) וכול שאר הפרק יהיה ברמה הבינונית שצריך שיהיה כדיי לחסוך זמן עבודה.
  סטוריבורד – אצושי וואקאביאשי (Atsushi Wakabayashi), שעבד על פרק 169 (הצוותים של שיקאדאי ושינקי נגד דיפה), שהיה נחמד. לא טוב לטובה או לרעה.
  תסריט – הידטו טנאקה (Hideto Tanaka), שעבד על פרק 198 (הפרק הראשון של נארוטו נגד דלתא). עכשיו, פרק 198 היה פרק מאוד מאכזב עבור רובנו, אבל חשוב לזכור שזה היה בגלל שהוא היה הפרק של נארוטו נגד דלתא – קרב שציפינו שיהיה אדיר. כלומר הפרק עצמו היה בסדר פלוס, פשוט בגלל שהוא הציג ספייציפית את הקרב הזה הוא הרגיש ממש מאכזב וגרוע. מה שאני מנסה להגיד פה הוא שת׳כלס אם פרק 215 יהיה ברמה של פרק 198 זה יהיה ממש טוב כי ממנו אנחנו לא מצפים לרמה מאוד גבוהה מה שהופך רמה בינונית פלוס למעולה.

  אז לסיכום, פרק 215 הוא הפרק הכי פחות משמעותי וגדול של החודש, כך שציפיתי שהוא ממש יוקרב ויבוצע גרוע בשביל לחסוך זמן עבודה ואנשים כדיי להשקיע בפרקים הבאים, ככה שהצוות הזה שקיבלנו פה הוא ממש מפתיע לטובה כי הוא מאוד בינוני פלוס, ואיצ׳ירו אונו ספייציפית הוא וואחד שם. אז מה שאני חושב שאפשר לצפות לו מהפרק הזה הוא שהוא יהיה סבבה ברובו וסצינת הקרב הקצרה שתהיה בו תהיה בין בינונית למעולה.

 9. מתי פרק 215 יוצא? ובידיוק גמרתי את המנגה למרות שלא הבנתי כמעט כלום בגלל שאני גרועה באנגלית…

  כל מי שגם שישלך סמיילי מצחיק

סגור לתגובות.