בוקר טוב חברים שאני לא מכיר,
הנה לכם עוד פרק של בורוטו, ולשם שינוי אני חושב שהוא היה די טוב!
הפעם התמקדו יותר בפונאטו, כנראה שהם פשוט יותר מעניינים מהחבורה של בורוטו XD
אבל לא אפתח לכם ציפיות.. אולי זו רק הדעה שלי.

אז אם שמתם לב, הגענו לפרק 250 – חצי מכמות הפרקים בשיפודן.
זה יהיה קצת עצוב אם בורוטו יגיע ליותר מ500 פרקים, אבל בחיי שכבר לא אהיה מופתע.

בכל אופן, קבלו את הפרק:

פרק 250
אין להם רחמים הפונאטו האלה

דרייב | מגה | טורנט | טלגרם

19 thoughts on “בורוטו פרק 250 (חצי משיפודן 0_0)

  • כרגע כן הארק הנוכחי פילר
   והרבה בבורוטו זה פילר אבל לפיהם זה אומר "אנימה קאנון" אבל כל עוד זה לא לפי המנגה של בורוטו לדעת רבים זה נחשב פילר.

  • לא… לאנימה יש פרקי מנגה קאנון, אנימה קאנון – פילרים עם משמעות והשפעה על הסיפור, ופילרים – לא קאנון. אפשר לבדוק אילו פרקים הם מכול סוג באתר animefillerlist.

   • עדיין לדעתי וגם הרבה חושבים ככה שזה פילר אמנם כן יש השפעה על העלילה כי אין להם מה לעשות חוץ מלמשוך את זה כדי שיתקדמו במנגה.

 1. שבט הפונאטו = פלסטינים מעזה.
  תשימו לב יש כלכך הרבה קווי דימיון.
  קו אחד מנחה הוא שהפלשתינים לפי התנ"ך היו אדומי שער, ובמקרה גם פונאטו כאלה.

 2. מתי כבר נגמרת סאגת הפילרים הארורה הזאת???
  אני מבין שצריך איכשהו למלא את פער הזמנים בין המנגה לאנימה אבל למה כאלה פרקים משעממים?? שימשיכו הפילרים אבל לפחות שיהיו טובים קיבינימט!
  בכל מקרה, תודה על העבודה שאתם עושים.

 3. לנארוטו, הסדרה הראשונה, יצאו 220 פרקים, כולל פילרים בלתי נסבלים.
  שיפודן באמת היה 500, ביחד 720 פרקים.
  בפרק הראשון של בורוטו ראו אותו נלחם נגד קוואקי כשהם גדולים יותר, עשו דבר דומה בהתחלה של שיפודן.
  בכל מקרה אני תוהה באמת מה יהיה "קצב הגדילה של הדמויות", כי בין נארוטו לשיפודן עברו 3 שנים ובתוך שיפודן עברו עוד כמה שנים וצריך להיות פלוט רציני בעלילה כדי שקונוהא תיחרב ההוקאגה (נארוטו) "יעלם" (עם רמיזה למוות, אבל לא בטוח). ואם זה כמו שעשו עם שיפודן, אז זה אפילו לא העלילה המרכזית, אלא אבן בדרך לשם.

  • המנגה לא אמורה להמשך יותר מידי זמן. היא תהיה קצרה הרבה יותר מהמנגה של נארוטו אז אני לא חושב שזו תהיה רק אבן בדרך לעלילה הראשית. חוץ מזה שכל הכפר נהרס זה די נראה רציני אלא אם כן יתברר שזה לא באמת קרה והטעו אותנו. לגבי זה שקוואקי האוייב אולי זו באמת הטעיה.🤔

  • רק בשיפודן הקטע שהראו בהתחלה הגיע אחרי בערך 100 פרקים ולא מעל 250 ומי יודע מתי נגיע לרגע הזה..
   לפי הפרק הראשון כל העלילה בעצם זה זכרונות של בורוטו והחוויות לא תהיה להם בעיה לעשות טיים-סקיפ כלשהו ולהגיע לקטע הזה בסופו של דבר.
   תאמת הקטע ההתחלתי של כמה שניות זאת סיבה ענקית למה אנשים ממשיכים לצפות בזה
   יש הרבה שאלות זה איך הכפר נהרס ? איפה סאסקה(הציוד שלו אצל בורוטו) ? נארוטו מת/נעלם ? רמיזה על מוות אבל מי יודע ? מה קרה לקוואקי ?
   הרי ידוע לנו שלקוואקי כרגע אין קארמה והוא בצד של ה"טובים" ובאיזור נוח ומרגיש בטוח
   אז מעניין לראות איפה זה בדיוק נשבר..
   בקיצור הרבה דברים שמקווה שכבר יגיעו אליהם..

   • ממליץ לקרוא את המנגה, כבר יש כמה תשובות. מה גם שהיא אשכרה ממש טובה.

    • אני יודע שיש כמה תשובות והמנגה טובה יותר מבחינת עלילה
     אבל אני לא אוהב לקרוא מנגה ומעדיף לחכות לאנימה
     לדעתי זאת חוויה שונה לצפות ולחוות את זה כאילו בשבילי לפחות לא מספק אותי לדעת רק תתשובה אלא לחוות את זה ולצערי במנגה פחות מורגש אצלי..

  • תקנו אותי אם אני טועה, אבל אני דיי בטוח שהטיימסקיפ בנארוטו היה של שנתיים וחצי, והמלחמה נגמרה ביום ההולדת של נארוטו… לא זוכר שהיו שנים במהלך שיפודן.

 4. פרק נחמד. ראיתי אנשים באינטרנט מרימים לו בטירוף – אומרים שזה פרק מדהים ושהאנימציה ברמה של באריון מוד נארוטו נגד אישיקי… אז לא. פשוט לא.

  Spoiler
  הפרק היה נחמד, וסוף-סוף נתן קצת עומק לכול הנבלים שלנו כדיי להדגיש את המסר המרכזי של הארק הזה – שלכול אחד יש חברים, משפחה, וכ׳ו שאוהבים אותו, וכשהורגים מישהו, גורמים להרבה יותר נזק מסוף החיים שלו.
  איסארי עובדתית צודק לעומת אבא שלו שסתם מונע מעצבים ורגשות (משהו שהוא יפה כי הוא מראה שהן בן-אדם עם ערכים ועקרונות כלשהם, אבל אי אפשר לפקד על צבא במלחמה בצורה כזאת), ומעניין אותי מתי אבא שלו יגלה על ניסיונות השלום, כי הוא בבירור יכשל איתם.
  איקאדה סוף-סוף קיבל את ההתפתחות שכולנו ציפינו לראות וחשבנו שתקרה כבר לפני כמה חודשים, אבל אני מניח שטוב מאוחר מאשר אף פעם… ואני חושב שזה איך שאפשר לתאר את הארק הזה. על הנייר, הוא מעולה, עם סיפור טוב שלוקח את עצמו ואת הקהל ברצינות, פיתוחי דמויות, חשיפת בורוטו והאחרים לצד האפל והכואב של מלחמה – מה שמקדם אותם להתבגרות המאוד גדולה שהם מפגינים במנגה (ואם אתם יודעים, אתם יודעים), ועוד. אבל עם ביצוע כושל לגמרי, שמקדם את העלילה לאט יותר מדרסרוזה באנימה של וואן פיס, ונותן לרגעים גדולים מאוד יחס וויזואלי נחמד גג – מה שמונע מהם להשאיר חותם על הצופה כי הוא רק עסוק בלחשוב כמה הם יכלו להיות יותר טובים – הארק פשוט מאוד משעמם. וזאת לא נוסחה טובה להיות בה, כי זה אומר שלא רק שאנחנו משתעממים עכשיו, אלא שבגלל הטבע האיטי של הארק, לוקח מלא זמן עד שנסיים איתו ונמשיך למשהו אחר שבתקווה יהיה טוב יותר.

  בכול אופן, תודה על התרגום כמו תמיד, ויש פה אוהבי ג׳וג׳וטסו קאיזן במקרה? כי אתמול ראיתי את הסרט עם חבר שלי בקולנוע, והוווווליייייייייי איזה סרט מדהים.

 5. מישהו יודע מתי הפילרים נגמרים? אני אמרתי שאני אראה את בורוטו בלי פילרים אבל זה מרגיש לי שאנחנו כבר שנה בארק פילר הזה

סגור לתגובות.