39 thoughts on “בורוטו פרק 193

 1. תודה על התרגום
  איזה כיף שבפרק הבא יעשו את הקטע הזה שהם רבים😂

  • תגידו כל פרק יוצא אחרי שבוע כי אתם לא מספיקים לתרגם מפחות משבוע או שסתם אתם רוצים להשאיר מתח??

 2. ממש תודה על התרגום ויש לי שאלה מתי יצא בערך הפרק הבא של בורוטו? אני לא יכולה לחכותתתת

  • יוצא פרק חדש כל יום ראשון ביפן ובמערב (בהפרש של קצת פחות משעה נראה לי) וצוות שיפודן ישראל מתרגמים אותו הכי מהר וטוב שהם יכולים כדיי שנוכל להינות ממנו ברמה הגבוהה שהם יודעים לייצר. אין יום ספייציפי לתרגום לעברית, הם עושים את זה בקצב שהם רוצים בשביל לא לפגוע באיכות.

 3. הפרק הבא ניראה הכי מצחיק שהיה עד עכשיו ותודה רבה על תרגום והפרק הזה אני מרגישה שהוא נוצר רק בשביל שבורוטו יביא לקוואקי את הכינוי אוכל חינם, אני לא יודעת אם זה היה אמור להיות מצחיר כול כך אבל הפרק הזה ממש הצחיק אותי

 4. אין לי מושג איך יכול להיות שאף-אחד לא דיבר על זה עד עכשיו בתגובות, אבל ה פ א ק י נ ג פ ת י ח ! ! !
  אני צרחתי מרוב התרגשות כשצפיתי בקליפ החדש, הוא היה מדהים. האנימציה והאיור היו, ובאמת שאני לא צוחק, ברמה של האנימה ג׳וג׳וטסו קאיזן (שהיא אגב מאוד מאוד מומלצת לכול מי שאוהב נארוטו כי אלה אותם ז׳אנרים רק קצת יותר אפל, עם אלמנט קל של אימה, והאנימציה הכי טובה שנראתה אי פעם ביפן) וזה היה פשוט מדהים.
  ונעבור לפרק, הפרק היה מצויין, עם וויזואליות טובה מאוד בשביל אנימה שבועית (מעניין אם גם הוא נעשה ע״י פיירוט…🤔 למרות שאני בספק כי זה ממש לא הגיוני בשביל אנימה שבועית) ועלילה מאוד כייפית וטובה, ובנוסף זו הייתה אדפטציה טובה של המנגה, אז אין תלונות.
  דרך אגב, לכול צופיי האנימה, סתם שתדעו שהאנימה מחקה קטע מהמנגה שבו קאוואקי יושב בסלון עם נארוטו ואז פתאום קם, הופך שולחן בסלון (בשלב הזה לא היה עליו כלום), ומנסה לברוח, ובתגובה נארוטו נכנס ל- SO6P KURAMA MODE (הצורה בצבע צהוב-שחור שהוא נכנס אליה מאז סוף שיפודן כשהוא קיבל מהאגורומו חצי מהכוח שלו) ואומר לו שיפסיק כבר לברוח כי זה חסר תועלת. יש כאלה שהתלוננו על זה כי זה היה רגע דיי מגניב ו- badass לנארוטו, אבל אם תחשבו על זה זה טוב שהקטע נמחק כי מה שנארוטו עושה שם זה סוג של לאיים על קאוואקי כדיי שיישאר איתו, שזה מאוד out of character בשביל נארוטו שאמור להזדהות איתו ולהיות חם וטוב אליו, דבר שגם כל מי שקורא את המנגה יודע שיהיה מאוד חשוב בהמשך הארק הזה, אז גם על זה אני אגיד כל הכבוד לאנימה.
  טוב חפרתי הפעם אפילו יותר מהרגיל אז אני אעצור פה, ורק אגיד תודה כמו תמיד על התרגום המעולה והמהיר של צוות שיפודן ישראל.

 5. תשמעו, הקטע בסוף שנארוטו מאבד את העשתונות וצועק "שתקו שניכם" הפיל אותי, לא יודע למה אבל זה היה קטע שממש בא לי טוב. מחכה בקוצר רוח לראות את זה שבוע הבא. תודה על התרגום GUYS.

 6. ידיעות ענקיות על בורוטו!!!!:
  הוכרז שפרק 198 (שייצא עוד חודש בערך) ייכלול את אחד הקרבות הגדולים ביותר במנגה של בורוטו – וזה קרב של נארוטו!!!!!
  ולא רק זה, לא רק זה, הם הולכים להביא את האנימטור שעשה את פרק 189 של בורוטו – שהוא, למי שאיכשהו שכח, הפרק שבו קאוואקי נלחם בגארו.
  שכול צופיי האנימה ייתכוננו כי אתם הולכים לעשות במכנסיים מרוב התרגשות!!!!!

  • אדירררררררררר!!!!!!!!!!!!!!!
   צריך להכין פופקורן…..וקולה……אה וגם פיצה יהיה נחמד!
   אם זה הולך להיות ככ טוב כמו שזה במנגה, וואו.(חוסכת ספוילרים) יש למה לחכות.

   • הם כנראה ראפילו יוסיפו קטעים בדומה לקרבות אחרים מהמנגה שהארנימה הרחיבה (נארוטו וסאסקה נגד מומושיקי, קאוואקי נגד גארו, ועוד), ובתוספת האנימציה המדהימה שקיבלנו מפרק 189 זה הולך להיות מטורף. יש סיכוי טוב שזה יהיה הפרק הכי טוב בבורוטו.

סגור לתגובות.