אודות Senpai

פרינגלס ופנדות זה החיים~ ♥

יאהלו~
הפרק הזה היה כ"כ קצר שאני לא יודעת ממה התלהבתי יותר, מהפרק עצמו או מה-218 שורות חח

בכל אופן,
מי שלא שמע/ראה/ידע, מצ'אפטר 52 קישימוטו ימשיך לכתוב את המנגה של בורוטו במקומו של אוקיו קודאצ'י.
האם זה אומר שהמנגה תהיה טובה יותר? who knows.

לכל אלה ששואלים על המנגה בטלגרם או וואטאבר, בדיוק חזרתי לתרגם את המנגה ויש לנו חבר צוות חדש שיעזור לנו, נקווה שאולי בחודש-חודשיים הקרובים נוכל להתחיל להוציא לכם את הצ'אפטרים המתורגמים.

עד אז,
המתינו בסבלנות ותצפו בפרק 174:
דרייב
מגה

צפייה מהנה ונתראה שבוע הבא ♥

25 thoughts on “בורוטו פרק 174

 1. תודה רבה על התרגום המהיר והטוב.
  רק ראני חושב שבורוטו וסאראדה ממש לא בסדר ולא יודעים לכבד את השאיפות של בן-אדם? לאכול את הבשר הכי טוב בעולם זו שאיפה גדולה יותר ויותר קשה להשגה מלהיות הוקאגה.

  • לא. כל מה שזה אומר הוא שעלילה של המנגה תיכתב ע״י קישימוטו, אבל הצ׳אפטרים עדיין ייאוירו ע״י איקימוטו (המאייר של המנגה [מן הסתם]).

 2. וואי זה אומר שעכשיו המנגה תהיה. הרבה יותר טובה!
  ותודה על הפרק יתותחים
  יאאלה אני הולכת לפרק איזה קופסת פרינגלס ולראות את הפרק חח

  • פפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררריייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגלללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללסססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס בבבבבבבבבבבבאאאאאאאאאאאאאא ללללללללללייייייייייייייייי.

 3. אמלהההה גם אנייייי בעיקר של סאסקה כי רק אז הוא ילמד אותה את הצידורי

  • ספויילר מהמנגה
   אני מזה מקווה שהבנתי נכון אבל היא נראה לי למדה צידורי

  • אני רוצה לראות גם את של סאקורה כי היא התנגדה לזה שהשארינגאן שלה יתפתח וסאקורה מפחדת שסאראדה תקבל מאנגקיו אז גם את התגובה שלה אני רוצה לראות

סגור לתגובות.