אודות Senpai

פרינגלס ופנדות זה החיים~ ♥

יאהלווווווו ~
בגלל שכל כך התגעגעתם אליי, החלטתי לקחת את הנטל מאיתי ולפרסם הפעם (מסכן, כבר נמאס לו.. פעם היה צריך לאיים עליו כדי שיפרסם).

בטח תהיתם לעצמכם לאן נעלמתי.. ובכן, חודש שעבר היה לי מבחן ויום הולדת, אז הייתי עסוקה בלמידה בעיקר. אם איתי לא היה מתרגם במקומי בזמן הזה, בטח היינו נכנסים לפער מטורף יותר מפעם שעברה.
אז בזכותו לא נאלצתם לחכות זמן רב כל כך <:
יש לי מבחן חוזר בעוד שבועיים, אז בגללי הפרקים קצת מתעכבים, אבל לא נורא.

בכל אופן,
הפרקים האחרונים מעניינים קצת יותר לשם שינוי, בואו נקווה שימשיך כך חח

בנוגע לפרק 170, בדיוק עכשיו סיימתי לתרגם אותו(כמעט 400 שורות זה לא פאן בכלל), אני מניחה על דעת עצמי שאולי איתי יסיים עד יום שישי (מקסימום נאיים עליו).

anyway,
שתהיה לכם צפייה מהנה!
נתראה בפעם הבאה 🙂

מגה
דרייב

36 thoughts on “בורוטו פרק 169 מתורגם לעברית ~

 1. וואי איזה אלופים אתם באמת
  מזה תודה ולין היה לך יום הולדת?? מזל טוב..
  ותודה גם לאיתי😀

 2. חחחחחח לאיים. אני עוד מעט אצפה, ואני כבר יודע שיהיה מגניב.
  ומזל טוב! אתם אתר מדהים!

  • עכשיו ראיתי, פרק אחלה, תודה רבה על התרגום.
   ס פ ו י י ל ר : הפוטון ראסנגאן בפרק הקודם: מרסק את הצד של הסלע.
   הפוטון ראסנגן בפרק הזה: בקושי משאיר שקע על הסלע (היגיון).
   וכמה ראסנגאנים בורוטו עוד הולך ליצור עד הקרב הבא עם דיפה???😹 מה גם שאיזה אלמנט הוא יכול להוסיף הפעם? הריי נאמר בשיפודן באלמנט האוויר הוא האלמנט בעל כוח ההרס הכי גבוה, אז זה טיפה לא הגיוני אם ראסנגאן מים למשל פתאום יהיה חזק יותר…
   ומישהו פה קורה את המנגה של בורוטו? כי אני מת לדבר עם מישהו על איך שצ׳אפטר 51 החדש נגמר, ולכל מי שלא קורא אותה, ממליץ בחום, היא מעולה, והצ׳אפטר הבא הולך להיות מדהים (ספויילר קטן שפשוט ייצור לכם הייפ וצורך לקרוא: לנארוטו יש צורה חדשה).

   • אני קוראת מנגה אבל כול צאפטר שיוצא אני מסתכלת על התמונות קוראת רק חלקים שבאמת מעניינים אותי😅

    • חחחחחחחחחח כדאי שתקראי הכול יש שם הרבה פרטים חשובים ואפילו העמקה בדמויות מנארוטו שנחשבות זבל כמו קאגויה שבצ׳אפטר האחרון הרחיבו קצת על הדמות שלה.

     • אני ראיתי איזה שתיים שלוש צאפטרים של שיפודן, בורוטו ראיתי הכול ואני מחכה לצאפטר חדש, אבל אני פחות קוראת את המנגה אני יותר מרפרפת ובמקום שנראה שיש פרטים חשובים אני קוראת

  • רוב הסיכויים שלא יהיה דבר כזה כי אחרי הארק של מומושיקי היה טיימסקיפ של 3 שנים אם אני לא טועה ולגמרי התעלמו ממנו בסדרה… מה גם שזה כולה סיקוול, זו לא הולכת להיות סדרת ענק כמו נארוטו (לפחות במנגה כי כרגע יש לה רק 51 צ׳אפטרים).

 3. תודה על הפרק ומזל טוב ליןןן מודה שהתגעגעתי רצח לנוכחות שלך ולפוסטים הארוכים שאת מעלה חחחחח

סגור לתגובות.