25 thoughts on “בורוטו : נארוטו הדורות הבאים פרק 215 מתורגם לעברית!

  • יוצאים ביפן ביימי ראשון.
   פה הם יוצאים כשהתרגום מסתיים, אין התחייבות לשום דבר חוץ מזה שהפרק ייצא.

 1. טובבבבבבבבבבבבבבבבבבהב אתה הרגת אותי עם הפוסט חחחחחחחחחחחחחחח תודה לכם ענקית♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

 2. פרק מאוד נחמד.
  קודם כל, אני שמח להגיד שאישיקי נראה אחלה בפרק הזה. מעכשיו רק חשוב שיישארו נאמנים לעיצוב של המנגה כמו פה והקטעים שלו על המסך יהיו טובים.
  לא ממש עפתי על סצינת הפילר של הנאום של שיקאמארו, היא הרגישה מאולצת וקצת קרינג׳ית, והיא גם סתרה את האמירה של ״אישיקי חזק מידיי בשביל כל אחד אחר, אז *רק* סאסקה ונארוטו יילחמו בו״. הדרך שבה חשבתי שייגרמו לקונוהא 11 להילחם בו תהיה שהם פשוט יראו אותו בקונוהא ויינסו לעצור אותו, דבר שאני חושב שהיה עובד הרבה יותר טוב כי זה לא היה גורם לחוסר עקביות.
  מייד לאחר הפילר שדיברתי עליו, אנחנו עוברים לפילר נוסף של כמה שניות שמציג את קונוהאמארו מבקר בקבר של מוגינו לפני הקרב, וזה היה פשוט מעולה. זה היה קצר, קולע, מרגש, נתן בילדאפ מעולה ל״קרב״ שלו איתו אח״כ, והראה שאנחנו לא שוכחים מדמויות כמו מוגינו (בניגוד למנגה ששוכחת דמויות על ימין ועל שמאל).
  בקפיצה חדה לאישור סוף הפרק, קטע שלא ממש אהבתי היה ההופעה של סאסקה עם ההצלה של נארוטו. שלא תבינו אותי לא נכון, הסצינה עצמה מדהימה, ובמנגה היא אחד הקטעים הכי אדירים ו- badass בכללי, אבל האנימה גרמה לזה להרגיש מאוד underwhelming ומאכזב. אני לא יודע לשים את האצבע על למה זה היה פחות טוב מבמנגה, אבל ככה אני מרגיש.
  מעבר לזה כל שאר הפרק היה אחלה, גם מבחינת הסיפור המעניין וגם מבחינת אדפטציה הטובה, ואני סקרן לפרקים הבאים שיעשו אדפטציה לשיא כל הזמנים של המנגה עד עכשיו, ובואו כולנו נקווה שזה יהיה טוב כמו שזה צריך להיות.
  וזהו עם החפירות לבינתיים, תודה על התרגום כמו תמיד, ואגב אהבתי את ההשקעה שכתבתם ״חותם״ (נראה לי שזאת הייתה המילה) על כל נייר חתימה בבונקר אנטי ביאקוגן.

 3. חדשות בורוטו, טה-דה-דה-דאםםם!!!
  החדשות של היום הן הצוות שהכין לנו את פרק 216 שייצא בראשון הקרוב (אני חושב שבחודש הקרוב אני אכתוב את המידע הזה כל שבוע כי כל הפרקים יהיו מאוד גדולים ומשמעותיים, אבל אל תתפסו אותי במילה), אז בואו נתחיל.
  סטודיו – הפרק הזה מתחלק בין שני סטודיויים – פיירוט (Pierrot, הסטודיו המרכזי ,כמובן עבד על פרקים כמו 1, 65, 135, 175, 186, 189, 192, 204, 208, ובגדול כמעט כל הדברים הכי טובים באנימה נעשו על-ידם), וג׳יוו (Jiwoo, סטודיו צדדי שהוא כנראה הסטודיו הצדדי הטוב ביותר של בורוטו, שעבד על פרקים כמו 171 שהציג את הראסנגן הדחוס בפעם הראשונה ואת הקרב של סאקורה וסאראדה), ככה שזה כבר מאוד מבטיח כי הדרך היחידה לקבל משהו טוב יותר בקטגוריה הזאת היא שכול הפרק ייעשה ע״י פיירוט. בנוסף, פרקים שנעשו באופן דומה בשיתוף פעולה של שני הסטודיויים האלה הם 186 – שהציג את הקרב של צוות 7 עם אאו, ו- 206 – שהיה הפרק הראשון של צוות 7 נגד בורו, ושני הפרקים היו ממש טובים (במיוחד 186), אז שוב, זה דיי מבטיח.
  במאי – איוּמי אוֹנוֹ (Ayumi Ono), עבד על פרק 207 (הפרק השני של צוות 7 נגד בורו שכלל את הצ׳ידורי של סאראדה וההופעה של בורושיקי), גם שם מבטיח.
  סטוריבורד – טוֹשיוּקי צוּרוּ (Toshiyuki Tsuru), זה כנראה השם הכי מעניין פה, כי מסתבר שהוא אחד מאנשיי הצוות הוותיקים ביותר שעובדים על נארוטו, והוא עבד על אין-ספור רגעים אייקוניים כמו המוות של האקו וזאבוזה, גאררה נגד רוק לי, ההתמודדות של שיקאמארו עם המוות של אסומה, והרגע שבו נארוטו וסאסקה סוף-סוף משלימים בסוף שיפודן. בקיצור, האיש אגדה שהייתה איתנו מההתחלה ולאורך כל הדרך סיפקה רגעים אייקוניים ברמה הכי גבוהה, אז זה שם מאוד מבטיח.
  במאיי האנימציה (כן, יש הבדל בין הבמאי – שנותן את האמירה האחרונה על הכול, לבמאיי האנימציה – שקובעים את סגנון הציור והאנימציה ספייציפית) – הפעם יש ארבעה: מנאמי סוּגימוֹטוֹ (Manami Sugimoto), שעבד על פרק 208 – הפרק שבו בורושיקי השמיד את בורו, ובנוסף גם אחראי לטריילר של הקארה ארק שיצא מתישהו בתחילת השנה והציג את בורוטו וקאוואקי נלחמים. שני הדברים שציינתי היו ברמה הכי גבוהה, אז זה כמובן מעולה. הבמאי השני הוא קאזוּיה סאיטוֹ (Kazuya Saito), שעבד על פרק 175 – הקרב השני של צוות 7על דיפה, שעד היום נחשב לאחד הפרקים הכי טובים של בורוטו, אז זה כמובן מעולה. השלישי הוא צוּטוֹמוּ אוֹנוֹ (Tsutomu Ono), שעבד על פרק 207 המצויין שכבר דיברתי על קודם, והרביעי והאחרון הוא פארק מיוֹאוּנג האן (Park Myoung Hun) שעבד על פרק 171 המעולה שגם עליו כבר דיברתי קודם, אז לא ארחיב על שניהם מעבר לזה שכמובן גם הם שמות מעולים.
  תסריט – מסאיה הוֹנדה (Masaya Honda). זה כנראה השם הכי פחות מרשים ומבטיח ברשימה הזאת, מדובר באדם שעבד על פרק 209 של האנימה (הפילר של קאוואקי עם הימאווארי והזאב הלבן), אבל בגלל שמדובר בתסריטאי (שת׳כלס בגדול פשוט מתבסס על המנגה אז אין לו הרבה השפעה) ולא על מישהו שיש לו קשר לאיך שהפרק ייראה וויזואלית, לא ממש איכפת לי (ואל תבינו אותי לא נכון, העלילה של הפרק כמובן חשובה, אבל שוב, התסריטאי בגדול פשוט מתבסס על מה שקרה במנגה, אז זה לא שהוא באמת משפיע מאוד על איך שהפרק יהיה).
  אז לסיכום, כמו שאתם יכולים לראות מדובר בצוות ממש טוב וממש מבטיח (אם לא היה פה מסאיה הוֹנדה הייתי אומר צוות החלומות), אבל למרות שאני בהחלט חושב שמצפה לנו פרק ברמה מאוד גבוהה, תדאגו לא לצפות למשהו ממש טוב כי גם הצוות של פרק 214 היה מאוד מבטיח (לא כמו זה, אבל מבטיח), והוא התברר כפרק מאוד מאכזב – גם מבחינה וויזואלית וגם מבחינת איך שהתוכן מהמנגה הוצג. הייתי אומר שתצפו למשהו כמו פרק 186 – פרק שהיה מעולה אבל לא ברמה הכי גבוהה שיש, אז אם הפרק יהיה בסוף ברמה של 186 אתם לא תתאכזבו ואם הוא יהיה יותר טוב מזה אתם תופתעו לטובה ותשמחו (ואני ממש לא מאמין שהוא יהיה ברמה נמוכה מזו של 186, אבל לכו תדעו).

  • אגב לא כתבתי שיהיה צום קל כי למי שלא יודע המטרה של הצום היא להקשות על אנשים ולגרום להם לחשוב על דברים, אז צום קל זו לא הברכה הנכונה, צריך להגיד צום מועיל. אז שיהיה צום מועיל לכולם וגם לי😬.

 4. דבר ראשון תודה על הפרק !!
  אבל, הפרק הזה היה ברמה יותר גבוהה (לפי דעתי) מפרקים אחרים,
  כבר אפשר לראות שנתנו רמזים לביירון מוד כמו "אני אצטרך להשתמש בזה" (קיצור שהוא ישתמש בביירון מוד,) אבל גם האיכות של הפרק וגם הדמויות והכל עלו ברמה D: ! אני מאוד מקווה שהפרקים הבאים יהיה את הפייט הכי טוב בבורוטו,
  אבל הסיבה שאני צופה בבורוטו רק בגלל נארוטו 😂

  • אתה קורא את המנגה?
   ורק שתדע, זה באריון מוד.
   ולגביי הקרב הטוב בבורוטו, אם הוא יקבל ביצוע טוב באנימה, מה שאני כמעט בטוח שייקרה, זה 100000% יהיה.

   • יאווווו באלי שזה כבר יהיה, לא קראתי את המגנה | אזהרת ספויילר !! | כי נארוטו מת, ואני כן קראתי את הצאפטר כשהוא מקבל את הביירון מוד, אבל אל תשכח שאני לא קוראת כי הוא מת אבל אני רואה בורוטו כי נארוטו שם D:

 5. חדשות בורוטו, טה-דה-דה-דאםםם!!!
  *אזהרת ספויילרים*
  עיצוב האנימה של באריון מוד נארוטו סוף-סוף פורסם לנו, יחד עם אישור שהצורה תופיע עוד בפרק 216 הקרוב לצאת! אני מנחש שהפרק ייגמר כמו שצ׳אפטר 51 נגמר – עם נארוטו משנה צורה, ואז פרק 217 יהיה הפרק הגדול שבו באריון מוד יילחם באישיקי ויהיה כל הקרב נגד אישיקי לאחר שבאריון מוד ייגמר, ואז פרק 218 יהיה כל הדברים על בורושיקי.
  לגבי עיצוב האנימה של באריון מוד, https://pbs.twimg.com/media/E_Ula4zXoA4ENMx.jpg הוא נראה בסדר, למרות שהוא לא מרשים במיוחד, אבל כמו שכבר למדנו מהעיצובים האלה שמתפרסמים לפני ההופעה של הדמויות (כמו אלה של קאוואקי, קארה, אישיקי, וכ׳ו) לא מדובר בגרסה המוגמרת ומה שנקבל בפרקים עצמם 99% ייראה יותר טוב, אני אני מנחש שזה יהיה כמו שצריך כי הם יודעים כמה הרגע הזה חשוב.

  • שמע שאנשים כמוך צריכים להיות חברים שלי . והביירון מוד לא יראה כזה, כי ככה זה תמיד הם מדליפים ואז משנים בדקה התשעים D: אבל אני בטוחה שזה יראה יותר טוב אז יאללה נותר רק לחכות !!

 6. בשביל ״להנעים״ את ההמתנה לפרק החלטתי לקרוא את הקרבות של ג׳יראיה ופיין וסאסקה ואיטאצ׳י… בואו נגיד שזה לא רעיון טוב לקרוא את שני הקרבות הכי עצובים בסדרה ברצף (הפאנל של איטאצ׳י אומר לסאסקה שזו הפעם האחרונה לאחר שסאסקה מגלה את האמת עליו כל-כך כואב).

  • פשוט תכתוב בגוגל
   boruto episode 216 watch online
   או משהו בסגנון ויהיו לך כל מיני אתרים

סגור לתגובות.