33 thoughts on “בורוטו: נארוטו הדורות הבאים פרק 211 מתורגם לעברית!

 1. ניסיתי למנוע שאלות של מתי יוצא הפרק ביפן, וזה גרם ליותר שאלות. מחקתי.

  • ייקח עוד זמן, זה כנראה יגיע במנגה בסוף השנה ובאנימה יעשו מלאאאאאאא פילרים ואנימה קאנון כמו נארוטו כדיי להתרחק מהמנגה לפני שיגיעו לזה גם כן.

   • במנגה בסוף השנה זה סהכ עוד 4-5 צ'אפטרים= 4/5 פרקים. כנראה שיעשו פילרים כדי להתרחק מהמנגה אבל אני חושב שיעשו בסביבות צ'אפטר 55.(עוד בערך 8 פרקים? אז בערך חודשיים?), אז זה אומר שהפילרים/אנימ קאנון יתחילו לבוא לקראת סוף אוקטובר, ואז כמה פילרים כבר הם יעשו? לא חושב שיעשו הרבה. לדעתי הם יעשו אנימ קאנון של בילד אפ לטיים סקיפ ויתנו לסארדה גם 3 טומואה וכו', ואז לדעתי בסביבות סוף השנה הם יחזרו למנגה אבל אני לא בטוח האמת. מקווה שכן.

    • אין שום סיכוי בעולם שיחזרו למנגה בסוף השנה. זה פשוט לא אפשרי להם כי הם נצמדים אליה מידיי. מה גם שהמנגה כרגע מכניסהה מלא שורות של ״עברו X ימים מאז זה וזה״ ו״ועבר שבוע מאז שעשיתי את זה״ ו״כבר עברו עשרה ימים מאז האירוע ההוא״, וזה ללא ספק נעשה במטרה לתת לאנימה מרווחי זמן שהיא יכולה להכניס בהם פילרים/ אנימה קאנון, בדומה לאיך שבנארוטו, אחרי הארק שרדפו אחרי סאסקה, הייתה השורה של טסונאדה שבה היא אמרה שסאקורה ממש התקדמה עם נינג׳וטסו רפואי בשביל *שלושה החודשים* שעברו מאז שהיא התחילה ללמוד את זה, וזה נעשה כמובן בשביל שהאנימה תעשה פילרים – דבר שהוביל ל- 80 פרקיי פילרים רצופים באנימה המקורית של נארוטו.

     • וואי באסה. אנימה מקורית אתה מתכוון לפארט 1 או שיפודן?

      לדעתך לפחות יעשו אדפטציות לנובלים מעניינים או יספקו עדיין עלילה מעניינת מספיק עם קרבות כאנימ קאנון? כי כמה חודשים טובים של אנימ קאנון/פילרים יכולים ממש לפגוע בסדרה לדעתי שגם ככה יש בה הרבה חסרונות

     • אנימה מקורית = פארט 1.
      וכן אני חושב שיעשו דברים טובים כי קודם כל הבמאי של האנימה הוא זה שאחראי לאנימה קאנון עם דיפה שהיה מעולה, דבר שני כי אנחנו יודעים שסאראדה תעיר את הטומואי השלישי שלה כי היה לה אותו במנגה נגד בורו, ודבר שלישי כי הבמאי אמר שהוא אוהב את הנובלות של בורוטו ורוצה לעשות להן אדפטציה.

     • סבבה. ורגע, הבמאי של האנימה התחליף מדיפה ארק הוא שהוא היה אותו במאי מההתחלה? כי למרות שאהבתי מאוד את ארק דיפה שאר הארקים של האנימ קאנון היו מאוד משעממיל

     • אני לא בטוח מתי הבמאי התחיל לעבוד, אבל אני יודע שהסיבה שרצנו כל-כך על המנגה בשנה האחרונה היא שהוא אמר ״אני מעריץ של המנגה ואני מאוד אוהב אותה, עכשיו כשהסדרה תחת אחריותי אנחנו נרוץ על העלילה של המנגה ונקבל את כל הרגעים המעולים שכולם אוהבים״, וזה מה שהוא עשה, אז אני סומך עליו, כי הוא ללא ספק האחראי הבלעדי להצלת האנימה של בורוטו והפיכתה לסדרה המעולה שהיא בשנה האחרונה.

 2. חדשות בורוטו, טה-דה-דה-דאםםם!!!
  הפעם יש לנו שתי ידיעות קטנות (שחלקכם כנראה שמעו עליהן כי אני קצת בדיליי הפעם), אז נתחיל עם האחת הרעה:
  אתמול התפרסם שהמדובבת של בורוטו נמצאה חיובית לקורונה, אז קודם כל ייחולי החלמה מהירה בשבילה ושלא חס וחלילה ייקרה לה כלום כתוצאה מזה, ודבר שני התגובות של ההייטרים פשוט מחרידות. הן נעות בין, במקרה הטוב ״ייחלנו את זה לדמות לא למדובבת😭״, ובמקרה הרע, ל״יש עכשיו ייבטלו את האנימה הגרועה הזאת״ ו״כן שתמות וניפטר מבורוטו המחורבן הזה״ וזה פשוט גועל נפש ודברים שלא צריכים לקרות, זה גרוע כמו הפאנדום של AOT כשהיה צונאמי ביפן שגרם לדחייה בשבוע של פרק והם הגיבו ב״כוס עאמק למה היפנים חייבים לעקב את הפרקים לכול העולם בגלל צונאמי קטן אצלם״.
  עכשיו לחדשות קצת יותר חיוביות, התפרסמה הכריכה של ווליום 15 של המנגה של בורוטו והיא נראית מעולה. הנה הקישור לתמונה: https://pbs.twimg.com/media/E8_IKdoWYDIkSUh.jpg ורק אגיד שיש ספויילרים, אם כי צופיי האנימה לא יבינו אותם אז תחליטו אתם אם להיכנס.

  • איזה עצוב זה שיש אנשים כאלה בעולם שחושבים שאם הם לא אוהבים סדרה אז כולם כאלה ולא חושבים שאולי מישהו שכן אוהב אותה ירגיש רע.

   • וכן, ויותר מזה, מאחלים מוות למישהי רק בגלל שהיא עבדה על הסדרה הזאת.

 3. פרק נחמד, החודשיים בערך הקרובים הולכים להיות השיא של האנימה בכול שנות השידור שלה!

 4. חדשות בורוטו, טה-דה-דה-דאםםם!!! (וואו אנחנו בשוונג היום)
  ***הערה: יהיה ספויילרים מהמנגה.
  סוף סוף קיבלנו את עיצוב האנימה של אישיקי אוטסוטסוקי, והוא נראה רע. מאוד רע. אין מה להשוות בכלל בין עיצוב האנימה: https://pbs.twimg.com/media/E9IpmpvWUAADScm.jpg המוזר הזה לעיצוב המנגה: https://static.wikia.nocookie.net/naruto/images/e/e3/Isshiki%27s_Appearance.png/revision/latest/scale-to-width-down/738?cb=20210609235953 הסופר יפה הזה. בקיצור,
  אכזבה.
  עם זאת, בגלל שבפרק הראשון שבו גילינו איך ג׳יגן, דלתא, אמאדו, וכ׳ו נראים באנימה גם נראה מאוד מאכזב וגרוע ובהעיצובים של אף אחד מהם לא התקרב לרמה של המנגה, דבר שלאחר מכן השתנה והם נראים דיי סבבה עכשיו, אני עדיין פתוח ראש לגלות איך זה יהיה כשנקבל אותו בפרקים עצמם, ובתקווה רבה, זה יהיה יותר טוב מזה.

 5. היי מה קורה מישהו שה רוצה קצת לזכור מי 2009 אז זה השיר עשיתי את זה להamv שלי זה amv שה עשיתי לגינטאמה שיר מרגיע מאוד

 6. רק אם אתם מכירים את השיר אבל בטוח אתם תכירו את זה אני רק בן 16 וחצי אבל זה מרגיש יותר הזמן עובר מהר

סגור לתגובות.