ואיי ואיי ואיי מתי הפרק הבא?
אני במתח כאילו לא קראתי את המנגה.
בפרק הזה מוסיפים ומורידים קטעים שהיו במנגה, אבל ברובו הפרק נאמן למקור.
תהנו מהצפייה ותיזהרו לא להגיע רעבים לפרק הבא. (אל תגידו שלא אמרתי).

מה קורה לך בורוטו?

דרייב | מגה | מערכת הצפייה

צפייה מהנה!

30 thoughts on “בורוטו: נארוטו הדורות הבאים פרק 203 מתורגם לעברית!

  • תקשיבי אני צופה פה כבר 9 שנים ורק בכל ה9 שנים הבנתי משהו אחד שאוכל באתר הזה הוא מקור להיות חזירים (אני 50 קל ורזה כמו תרנגול שרואים לי ורידים )

 1. בלי כבר לראות את הפרק הבאה. מתי בערך יוצר הפרק הבאה?.🙄🍫

 2. תודה על הפרקק
  מעצבן אותי שמורידים קטעים עם סאקורה😒 חיכיתי להם מלא זמןן
  אבל תודה בכול זאת😄

  • כנראה הורידו כי הקו העלילתי הזה בסוף הוביל לכלום מוחלט מה שהופך אותו לדיי מיותר… וגם ראינו עוד בפרק הקודם שזה ייקרה כי סאראדה לא דיברה על לבדוק את זה.

 3. אחלה של פרק, תודה😍😍!!!!
  בסוף אנחנו עוד נתרגל למהירות שלכם😉

 4. אתה גר ביפן? כי אני לא חושבת שבישראל מוכרים מנגה, ואם כן אז איפה?

  • וראיתי את הפרק ברגע שהעלתם אותו מעניין מה עומד לקרות עכשיו…

  • דיי בטוח שהם ישראלים.
   ומה הקשר להאם מוכרים מנגה…?
   ואני חושב שכן מוכרים קצת בקומיקס וירקות אבל זה גם ככה באנגלית אז עדיף לקנות מאתרים של חו״ל.

 5. פרק מצויין שהוסיף הרבה דברים יפים מאוד לאנימה ואהבתי את זה.
  עם זאת, אני חייב להגיד שהאנימה פשוט הרסה את הסצינות שבהן נארוטו בועט בג׳יגן בתוך הסלון שלו וסאסקה בועט בג׳יגן במימד שנארוטו עמד להיתקע בו. במנגה שתי הסצינות האלה זככו לפאנלים ממש יפים ומרשימים שהכניסו טונות של הייפ לקראת ההמשך, אבל פה זה היה כל-כך מהיר ועלוב שהתמונות עצמן מהפאנלים האלה במנגה בכלל לא הופיעו וזה חבל כי זה פשוט הפך פאנלים אדירים שממש אהבתי במנגה לקטעים גרועים וחסריי אימפאקט כלשהו באנימה. אפילו לא הרעידו את התמונה, שזה הדבר הכי בסיסי שעושים כדיי לתת אימפאקט.
  בנוגע לפרומו לפרק הבא, זה נראה שלא נקבל משהו מיוחד ברוב הפרק, אבל אולי יהיה חלק קטן שיהיה דיי טוב. אל תצפו למשהו מלהיב וויזואלית כי זה לא נראה שאנחנו בכיוון הזה.
  בכול אופן, תודה על התרגום כמו תמיד.

 6. פרק מדהים וממש מהיר שאני הלכתי לישון ובלילה ובדקתי איך אתם מתקדמים אז חשבתי שבטוח תוציאו אותו בבקור אבל היתי בבית ספר אז דבר ראשון תודה רבה על הפרק הטוב אני חושבת שאפשר להגדיד את זה והמהיר. לדעתי (ואני לא ראיתי את הקרב הזה במנגה אני התחלתי לצארי רק בצאפטר 60) הפרק הזה היה ממש מהנה ראינו את הקשר בין נארוטו וקאווקי ואת הקשר בין בורוטו וקאווקי וגם איך כולם חושבית את מה שכולם חשבו על נארוטו עכשיו על קאווקי (אני היה בשוק אם משהו הבאין את כול זה בפעם הראשונה)
  ואני מרגישה שהוא טיפה יותר טוב אבל עדין אומרים להם להתרחק (אינוגין אמר שאוני אמרה לו להיתרחק מקאווקי) אבל ניראה שיותר נותנים לו חופש אבל חד משמעית זה רק בגלל נארוטו, וגם רק אני אהבתי שג'יגן התנצאל על זה שהוא ניכנס עם נעליים ( כלומר סוף סוף מרעים שמורידים נעלים בכניסה לבית ועצלי בבית מסיבה לא ברורה עושים את זה גם) אבל אני חושבת שזה ספוליר כי אני לא בטוחה אם זה על הקרב הזה אבל בורוטו ניכנס וג'יגן הזה הוא רק בובה נכון סליחה אם עשיתי ספוילר למשהו.
  וואו ממש חפרתי אני לא חושבת שהתי לתגובה כול כך גדולה מאז ומעולם טוב זה מספיק להיום ושוב תודה אני כבר לא זוכרת אם אמרתי או לא

  • איך צ׳אפטר 60? עדיין אין לבורוטו 60 צ׳אפטרים.
   וזו אינו, לא אוני.

 7. אני לא מבין בדיוק את הקטע של גיגן הוא מכוכב אחר? חייזר?
  איך הוא כזה חזק?

 8. חדשות בורוטו, טה-דה-דה-דאםםם!!!
  הבמאי של האנימה של בורוטו אמר שהפרק הבא ״may be amazing״, ו-וואו כמה שאני מקווה שהוא צודק כי זה מה שהוא צריך להיות. נחכה ונראה~

סגור לתגובות.