39 thoughts on “בורוטו: נארוטו הדורות הבאים פרק 196 מתורגם לעברית!

 1. עוד לא ראיתי את הפרק, אבל רק רציתי לכתוב שקיבלנו עוד ידיעות ענק על האנימה!!! (כי לא היו מספיק):
  לאחרונה שוחררו השמות והסטודיויים שייעבדו על הפרקים הקרובים של האנימה שוחררו, ולפי השמות אפשר להסיק את הדבר הבא:
  פרק 197 – צ'אפטר 30, הסטודיו אני לא יודע.
  פרק 198 – צ'אפטר 31, סטודיו פיירוט (הסטודיו הראשי), ובנוסף גם ידוע שייעבוד עליו מי שעבד על תחילת הקרב של נארוטו וסאסקה בנארוטו המקורית, על מאדארה נגד צבא השינובים המאוחד, ועל קאוואקי נגד גארו).
  פרק 199 – צ'אפטר 32, סטודיו פיירוט (הסטודיו הראשי), ובנוסף גם ידוע שייעבוד עליו מי שעבד על תחילת הקרב של נארוטו וסאסקה בנארוטו המקורית, על מאדארה נגד צבא השינובים המאוחד, ועל קאוואקי נגד גארו.
  פרק 200 – צ'אפטר 33, סטודיו עכבר (כן, אשכרה).
  פרק 201 – צ'אפטר 34, סיינספוט.
  פרק 202 – סטודיו פיירוט (הסטודיו הראשי), לא ידוע לגביי אדפטציה של המנגה.
  עכשיו, קודם כל, זה מאשר שבמינימום עד פרק 202 אנחנו נשארים ברצף בלתי פוסק של מנגה קאנון. דבר נוסף שזה מאשר הוא שהקרב שאני בונה הייפ לקראתו בתגובות פה בכמה שבועות האחרונים כן יימשך שני פרקים – בדיוק כמו שבמנגה הוא נמשך 2 פרקים. אבל, אם חשבתם שפה זה נגמר, OH BOOOOOYYYYY כמה שטעיתם, כי בנוסף לכול הדברים המעולים האלה, צריך גם להסתכל על פרק 201, כי הוא נותן וואחד מידע. פרק 201, כמו שנכתב, הולך להיות הפרק שבו תהיה האדפטציה לצ׳אפטר 34, שהוא הצ׳אפטר שבו יש שיחה מעניינת בין 2 דמויות שלא אציין את שמן, סצינה עם סאסקה שתגרום לכול צופיי האנימה לצרוח משוק, ובסופו קורה משהו שמוביל לקרב הגדול הבא של המנגה – קרב של נארוטו וסאסקה ביחד. עכשיו, אם נעבור להסתכל על פרק 202, אומנם לא אושר שהוא יהיה האדפטציה לצ׳אפטר 35 שמתחיל את הקרב שאני מדבר עליו, אבל כן אושר שהסטודיו שייעבוד עליו הוא סטודיו פיירוט – הסטודיו הראשי של הסדרה. עכשיו, בגלל שפרק 201 הולך להסתיים בנקודה שכתבתי עליה ופרק 202 הולך להיעשות ע״י סטודיו פיירוט (שלמי שלא יודע עושה רק את הפרקים הגדולים בגלל שבאנימה שבועית אי אפשר שהכול ייראה ברמה גובהה), אפשר לנחש באופן מאוד מבוסס ו- 99% נכון שבפרק 202 תהיה האדפטציה לצ׳אפטר 35 – שהוא החלק הראשון של הקרב. אז תתכוננו, כי אנחנו נכנסים עכשיו לרצף גדול מאוד של פרקיי מנגה קאנון מטורפים שימשיך לפחות עד אמצע חודש יוני.

  • אימאל׳ה שברתי את שיא החפירות של עצמי😅 ולגביי הפרק הזה (שהוא גם מנגה קאנון למי שלא יודע) אני אגיב עליו אחרי שאצפה בו.

   • אוקיי, עכשיו צפיתי בפרק.
    הפרק היה נחמד, אבל פחות עניין אותי אישית מהפרקים הקודמים, אפילו שגם הם היו slice of life. הוויזואליות שלו הייתה דיי חלשה ולא מוצלחת, אבל אני מניח שזה ״סביל״ בגלל שהם צריכים לחסוך זמן עבודה בשביל כל הטירוף שכתבתי עליו פה…
    ותודה כמו תמיד על התרגום!

  • וואו היה שווה לקרוא הכול אני צריכה כבר לתכנן מה אני אוכלת כול פרק~

  • שלום תוכלו להשים כאן קישור או עזרה מה אני צריך לרשום כדי לראות באנגלית ניסיתי הכל כלום לא נתן אני לא יכול להיות במתח ואני לא יודע אנגלית

  • ג׳יראיה? למה ג׳יראיה? (למען ההבהרה אני קורא את המנגה אבל משתדל לכתוב כאילו אני לא כדיי לא לספיילר)

     • לא
      משערים את זה
      אני חושבת שזה גם לא נאמר במנגה
      חושבים ככה בגלל השיער הלבן שלו, הפסים שיש לו מתחת לעיניים,וזה שהוא יכול לזמן צפרדעים וגם ראינו בפרק הזה עוד סיבה(לאלו שלא ראו עדיין את הפרק, לא אהרוס לכם)
      אני גם חושבת שיש להם קשר כלשהו. רוב הסיכויים.

  • אמלה הם ממש דומים כשחושבים על זה אני גם חשבתי שזה גיראיה בהתחלה אבל יאועיאו לא יודעתתת חחחחחח

 2. וואו תודה על הפרק
  אני כבר מחכה לפר הבא
  ודרך אגב מתי תוציאו את הפרק הבא ?

 3. אני לא מאמינה לא הייתי רק שבוע וכבר שברו את שאי החפירות (דרך עגב תודה רבה על המיידה הוא ממש עזר לי Mugiwara no Tony D. Stark) והפרק אני לא יודעת למה אבל ממש אהבתי אותו כלומר כול החלקים בהם נותנים לנו להרגיש עד כמה הכוח של צוות 7 חזק לאומת צוות 7 הקודם הוא די נחמד כי… (מי שקורא את המנגה יודע למה חשוב שהם היו חזקים יותר מהדור הקודם) כלומר רואים את בורוטו שאני לא ממש חושבת שנארוטו היה חזק כול כך בשלב הזה של האנימה. וגם באנימה מראים לנו דברים מאט יותר שונים בין אם שבירת האגרט שהיתה שונה והפגישה הראשונה של קוואקי ונארוטו היתה שונה טובים ממש (וגם שבורוטו שנילחם בנארוטו הבין לבד שהתה לו יד לא רגילה ובמנגה נארוטו אמר לו) אז אני גם אהתי את הפרק הזה.

   • כן כי יש לבורוטו קראמה
    למיטסוקי יש תמצב של הסינין של הנחשים
    ולסארדה יש שארינגאן וגם את הכח בפסיכי של סאקורה

  • צוות 7 של בורוטו ללא ספק חזק מזה של נארוטו בשלב הזה של הסדרה, יש לך מצד אחד קוראמה במצב זנב אחד, חותם מקולל בשלב שני, וכלום (כי סאקורה ברצינות הייתה כלום לפני הטיימסקיפ) נגד קארמה שהיא כל-כך שבורה שהיא טיפה מקשה על base נארוטו המבוגר, שארינגן ואגרופיי צ׳אנרו, וסייג׳ מוד.
   ובבקשה 🙂 .

 4. נשבע שיש רגעים שאני מעריך את בורוטו מכל אנימה אחרת
  והפרקים האחרונים הם מתוך הרגעים האלה.

  • היום משודר בטלוויזיה היפנית פרק 197.

 5. ימי ראשון ביפן, ואז מחכים שהצוות פה יתרגם, בדרכ עניין של יומיים שלושה ולפעמים פחות..

  תודה רבה לכם ולכן

סגור לתגובות.