אני ארשום פוסט קצר כרגיל כי אין לי יותר מדי מה לרשום…

רק אגיד שיש לי פרויקט גמר להגיש ביום שלישי ב-13 לחודש..ולא יהיה לי זמן לעבוד על הפרק בשבוע הבא.. אז אני מניח שנפרסם לכם את פרקים 168-169 ביחד בעוד שבועיים. כמובן שנעדכן.

תהנו מהפרק.

קישורים לפרק 167:

דרייב
מגה

חג סוכות שמח!

54 thoughts on “בורוטו: נארוטו הדורות הבאים פרק 167 מתורגם לעברית!

 1. וואו, אפילו שלא היו בו קרבות, הפרק הזה הוא אחד הפרקים הכי טובים באנימה עד כה!
  ס פ ו י י ל ר : היה ממש מיוחד לראות בסדרת שונן שלא תמיד הכל הולך טוב ויפה לגיבור הראשי, תודה רבה על התרגום המושקע!
  ואיתי, בהצלחה בפרוייקט שלך! 😀

 2. אחד הפרקים הטובים ואני לא אומרת את זה כי ראו אותי שם (אפילו שגם בגלל זה חלקית)

 3. תודה על הפרקק איתיי בהצלחה בפרוייקט שלך!!
  אני ממש מעריכה אותכם…אתם אשכרה יושבים ומתרגמים שעות על גבי שעות בשבילנו זה ממש לא מובן מאליו…
  הקורונה הזאת ממש פגעה בארץ שלנו ובעולם….
  אתם ממש עוזרים לי לעבור את הסגר הזה…
  תודה לכםםם

 4. כותב גם פה – למישהו יש מושג איך אפשר למצוא את פרק הטרול (שיפודן 157) של איתי ברנדס?
  לעזרתכם אודה !

  • יכול להיות שיש לי אותו איפשהו באחד הכוננים, אולי אפילו צרוב.
   וואי מתי זה שוחרר בכלל?!

   בכל מקרה, היות ואני מכירה אותו, יצרתי קשר לברר

 5. הרגע חשבתי על משהו: אם משתמש שארינגן מגלה שהאדם הכי קרוב אליו מת, מעורר את המאנגקיו שלו, ואז מגלה שהוא למעשה חיי, האם המאנגקיו ייעלם או שהוא פשוט יהיה כזה guess it's win win…?

  • וואלה לא חשבתי על זה אף פעם נראה לי נשאר וגם אני חשבתי על משהו:
   נכון סאסקה הוא הבן היחיד במשפחת אוציהא? כשהוא ימות צריך מישהו שימשיך להרחיב את השבט לא? כי סאראדה כשהיא תתחתן יהיה לה שם משפחה שונה ורק עם בנים אפשר להגדיל משפחה. אז זה לא אומר שלסאסקה וסאקורה יהיה בן? וואו זה נשמע ממש הגיוני כשאני חושבת על זה מה אתם אומרים?

   • לא מאמין שיהיה להם בן, כי אפילו אם שם המשפחה לא יישאר, הבן של סאראדה תמיד יהיה מוכר כאוצ׳יהא בגלל השארינגן שלו…
    הבעיה היותר גדולה היא שאחוז הד.נ.א של אוצ׳יהא שיהיה לבן שלה יהיה ממש קטן. אנחנו ראינו בסדרה כמה העובדה שסאראדה היא רק חצי אוצ׳יהא פוגעת בתפקוד של השארינגן שלה – היא מחזיקה אותו לזמן ממש קצר או שהראייה שלה נפגעת, הוא מרוקן אותה מצ׳אקרה ממש מהר, ואפילו בפרק 166 היאר דיממה מהעיניים רק בגלל השימוש בו… basically, השימוש בשארינגן שלה גורם לאפקטים של השימוש של 100% אוצ׳יהא במאנגקיו שארינגן, אז תדמיינו מה היה לבן שלה… אני לא רואה אותו מסוגל להחזיק את השארינגן שלו יותר מאיזה 10 שניות, וזה אם הוא בכלל ייעורר אותו.

    • היא**
     ולא, מה שאמרתי זו לא הגזמה. בפרק 166 סאראדה יירדה לכמעט 0 צ׳אקרה אחרי שהיא לא עשתה כלום חוץ מלהשתמש בשארינגן שלה איזה 2 דקות ולרוץ עם קונאי ביד.

     • כן אבל לא יוכלו להרחיב את אוציהא כי השם משפחה של סאראדה ישתנה. ואז לא יקראו לה סאראדה אוציהא יקראו לה בשם אחר. וכשסאסקה ימות לא יהיה מישהו שישא את שם המשפחה אוציהא

     • אני עדיין חושבת שיהיה להם ילד אם לא האוציהא יכולים להכחד שוב כי תחשוב סאסקה ימות ואז סאראדה ואז הבן שלה אם יהיה לה כזה לאט לאט כבר לא יהיו גנים של שארינגאן והאוציהא יכחדו כי כמו שאמרת הם לא יוכלו להחזיק את השארינגאן יותר מכמה שניות

 6. הייי הקישור לסרט Naruto Shippuden Movie 5 Blood Prison לא עובד תוכלו לעלות מחדש??

 7. תקשיבו אני וחברה שלי מתווכחות מי יותר חזקים אוציהא או היוגה נכון שאוציהא? היוגה חזקים אבל אוציהא יותר

  • פפפפפפפפפ לא כוחות בשיט!
   אפילו בלי מאנגקיו האוצ׳יהא מנצחים כי הם רואים דרך המהלכים של ההיוגה, ולמקרה חירום יש להם גנג׳וטסו שמעוות את הפאקינג מציאות!!!🤦‍♂️
   ואם מתחילים עם התפתחויות העין, אז יש לנו את המאנגקיו, שאלה עם הגנג׳וטסו (כמו טסוקויומי וקוטאמאטסוקאמי) הם כל-כך חזקים שהם עובדים אפילו על משתמשיי הביאקוגן, האמאטרסו משמיד כל דבר, והקאמוי פשוט תוקע אותם במימד אחר/ משגר רק את הראש שלהם ובכך הורג אותם. אם זה לא מספיק, אז מאנגקיו נצחי עושה אותו דבר רק בלי לדרוש הרבה צ׳אקרה ובלי לפגוע בראייה, ואם אפילו זה לא מספיק, אז יש את הריננגאן, שאם יש מישהו בעולם הזה שחושב שהביאקוגן חזק יותר מהם אני לא יודע מה להגיד לו. בנוסף, אפילו נג׳י (ההיוגה הכי חזק אי פעם) בחיים לא יהיה מסוגל לדמיין אפילו לחדור את ההגנה של הסוסאנו…
   יש סיבה שבגללה ההיוגה קיבלו את התואר ״השבט החזק בקונוהא״ רק אחרי שגם האוצ׳יהא וגם הסנג׳ו נכחדו…🤦‍♂️

   • ולא, היוגה לא יכולים לפתח את העייני הטנסייגאן, כי זה דורש עיניים של אוטסוטסוקי, ואפילו אם הם כן, הם במקרה הטוב ייאתגרו משתמש של מאנגקיו נצחי.

    • סוף סוף מישהו הגיוני תודה. היא אומרת שהינאטה יותר חזקה מסאקורה. ושנג'י יותר חזק מסאסקה הילדה מוזרה. כאילו בכוונה עשו שסאקורה תהיה הקונואיצי הכי חזקה כי היא אחת מהגיבורים הראשים. וסאסקה זה אפילו לא שאלה.

     • עוד בתחילת שיפודן סאסקה היה בפער הכי חזק מהקונוהא 11 (יכול לחסל את אורוצ׳ימארו בקלות), ובמהלך שיפודן הוא רק המשיך להתחזק עד שהוא היה ברמה של אל, לעומת נג׳י שמתחילת שיפודן ועד מותו לא התחזק בשום אופן מיוחד.
      בנוגע לסאקורה, ללא חותם הביאקוגו היא מפסידה בקרב גג בינוני (כי היא הפסידה לאוצ׳יהא שין בקרב בינוני ולהינאטה יש את הכוחות של האמורה), אבל ברגע שסאקורה תפעיל את החותם אחרי 6 1 ש נ י ם שבהן היא אגרה בו צ׳אקרה, היא לא רק תהיה חסינה מ- 100 מתקפות של הינאטה, מה שייתיש אותה כי אלה הרבה מכות סתמיות, אלא שגם אם מתחשבים בבוסט של הכוח הפיזי שסאקורה קיבלה כשהיא פתחה אותו בסוף שיפודן, אחרי שנתיים של טעינה בלבד, החיזוק הפיזי שהיא תקבל מזה ישים אותה ברמה של סאסקה עם מאנגקיו נצחי לפחות, שזה בבירור מספיק כדיי להביס את הינאטה.

     • סוף סוף אנשים הגיוניים בעולם הזה תודה אמרתי לה היא אמרה אמא האיש הזה משאיר אותי בלי מילים חחח. אני חושבת שסאקורה היא הקונואיצי הכי חזקה כי אם תזכור את כול המכות המלחיצות האלה שלה שמשאירות אותך בפה פתוח אז זה הגיוני שסאקורה הכי חזקה מכול הקונואיצי.

     • אז בקיצור אפשר לומר שסאסקה בחר אישה חזקה😂 ושלדעתי הם אחד מהזוגות הכי חזקים בסדרה

     • Lol😂😂😂, שמח לדעת ששיכנעתי אותה.
      וכן, סאסקה וסאקורה הם הזוג הכי חזק בסדרה, כי קיים רק זוג אחד בעל הכוח לאתגר את סאסקה לבד, ואלה נארוטו והינאטה, ובגלל שקישימוטו אמר שנארוטו וסאסקה שווים, אז קרב בין נארוטו והינאטה לסאסקה ונארוטו ייגמר באותה הדרך בדיוק כמו קרב בין הינאטה לסאקורה, אלא אם כן ייתברר פתאום שלנארוטו והינאטה יש שיתוף פעולה פסיכי, מה שאין סיבה שייקרה כי הינאטה לא נלחמה פעם בחיים שלה מאז שהיא התחתנה עם נארוטו, לעומת סאקורה שראינו בקרב בינה ובין סאסקה לשין איך הם יוצרים אסטרטגיות קרב בלי לדבר בכלל.

     • זה כמו שכמעט כול מעריציי נארוטו טוענים שהריקודו סנין וקאגויה חזקים יותר מנארוטו, ואני מתחרפן מחדש בכול פעם שאני שומע את זה כי יש מיליארד ואחת הוכחות שנארוטו וסאסקה ליגות מעליהם.

     • חחחחחחחחחחח תודה עזרת לי היא השתכנעה סופית אני לא ממש אוהבת את נארוטו את האמת אני יותר מתחברת לאוציהא😅

     • אני אוהב את נארוטו, אבל אני גם יותר מתחבר לאוצ׳יהא, סאסקה הוא הדמות האהובה עליי ואיטאצ׳י הוא השלישי הכי אהוב עליי.

     • עלי הראשונה סאקורה השני סאסקה השלישי איטצי סאראדה נראה לי או חמישית או שישית😂

 8. אני חושבת ששתיהן מאוד חזקות וחבל להתווכח על כי בסופו של דבר הן לא הילחמו נגד אחת השנייה או משהו וגם אם כן אתם לא יכולים אתם להחליט יש לסדרה יוצר הוא מחליט

  • זה ברור שיוצר הסדרה מחליט, אבל כל הכיף בלהעריץ סדרה זה לדבר על מאזניי כוחות בין דמויות, ליצור תאוריות, ולנסות להוכיח על בסיס מידע שיוצר הסדרה החליט להראות לנו את מה שאנחנו אומרים.

   • בדיוק. ואנחנו אומרים דברים שנשמעים די ברורים. אבל לא משנה תודה על העזרה

   • זה לא קשור. זה כמו שנארוטו וסאסקה לא הולכים להילחם יותר אחד בשני ובכל זאת כולם משווים בניהם בכוח ומנסים להוכיח מי חזק יותר (למרות שבמקרה הזה זה מטומטם כי קישימוטו אמר שהם שווים בדיוק כמבוגרים).
    כמו שכבר כתבתי, זה לא משנה שהן לא יילחמו, כי כול הכייף בהלעריץ סדרה הוא לדבר על יחסיי כוחות, ליצור תיאוריות, וכ׳ו על בסיס דברים שיוצר הסדרה הציג לנו בסדרה עצמה.

  • סגרו אותו נראה לי בגלל שרצו לשפץ אבל ביינתיים אין זמן לעשות את זה ממה שהבנתי

 9. בקיצור לכל אחד יש את הדעות שלו אחד חושב ככה והשני חושב ככה מה זה משנה?👍😜

  • מסכים, אני פשוט נהנה לדבר על נארוטו עם אנשים (כי כול החברים שלי שרואים שונאים בורוטו או רק סיימו שיפודן), וזה מרגיש טוב לדעת שהצלחת להוכיח שאתה צודק לגביי יחסיי הכוחות של הדמויות.

 10. לי יש רק שלוש חברות שרואות את הסדרה שתיים דלוקות על סאסקה האחרת על קאקאשי אי אפשר לדבר איתן כי הן מדברות רק עליהם ואח שלי ראה פעם אבל לא ממש אפשר לדבר איתו כי הוא הפסיק באמצע ובתכלס לא נראה לי הייתי מדברת איתו אז אני אוהבת לדבר עם אנשים על הסדרה וזה גורם מין אושר כזה שיש מישהו שמקשיב לך ומבין על מה אתה מדבר

 11. תגידו בנארוטו שיפודן היה פילר כזה שצוות 7 מנסים שוב להוריד לקאקאשי את המסיכה ובסוף הפרק רואים אותו בלי המסיכה נכון? מישהו זוכר איזה פרק זה? תודה רבה למי שעוזר

   • באמת? אני רואה מאז שהייתי בת 4 נארוטו. זה פרק בנארוטו שיפודן רואים את קאקאשי בלי מסיכה אבל ממש את הפרצוף שלו. שווה חיפוש

    • לא משנה מצאתי אם מישהו מתעניין בזה זה פרק 469 של נארוטו שיפודן
     ותודה בכול אופן

    • חחח כן כל האנימות שראיתי בחיי הן מלפני שנתיים גג (מבחינת מתי שראיתי אותן [חוץ מבייבלייד שהיא הילדות שלי חחח]) אני פשוט גינג׳ר פסיכי וחוקר בטירוף על הסדרות שאני אוהב אז אני יודע עליהן הרבה…

סגור לתגובות.