רקע כללי
צ'וג'ירו הוא שינובי מקיריגאקורה. למרות שצ'וג'ירו הוא אחד משבעת סייפי הערפל, הוא ביישן ונראה שיש לו חוסר אמון ביכולותיו. בנוסף על כך, צ'וג'ירו נראה כאחד המעריץ את המיזוקאגה, למשל כאשר הוא אמר בליבו שהוא רוצה להגן על החיוך היפה שלה. לצ'וג'ירו יש משקפיים שאליהם מחוברות אוזניות, ושיניו מחודדות כמו השיניים של כל אחד משבעת סייפי הערפל. בשונה משאר השינובים, צ'וג'ירו שם את סמל הכפר שלו על מנשא החרב שלו, היראמקאריי, ואת המנשא שם על גופו מעל החולצה.

Chojuro 2.png

 

הופעותיו בשיפודן
צ'וג'ירו נראה לראשונה כמלווה של המיזוקאגה בדרכה לכנס הקאגים, אשר גם שמה הוא עבד בתור השומר שלה. למרות שגם הוא נבחר למלווה של המיזוקאגה, המלווה השני, אאו, ירד על האדישות וביישנות שלו. כאשר כל הקאגים ומלוויהם מגיעים לכנס הישיבה מתחילה והם מתחילים לדון על סאסקה והאקאטסוקי. באותו זמן, כל מלווי הקאגה נמצאים מאחורי וילונות. מאוחר יותר במהלך הכנס, אאו אומר לצ'וג'ירו שיתכונן להגן על המיזוקאגה במקרה שקרב יפרוץ, ולאחר מכן אאו מתפרץ לכנס וחושף בפני כולם את השארינגאן של דאנזו, אשר יכול לשלוט במחשבות שלהם מבלי שיידעו על כך, אך לפני שהקאגים מספיקים לעשות משהו בנדון זטסו הלבן מופיע ומודיע שסאסקה וחבורתו פלשו לכנס, וכמו כל עוזרי הקאגים, גם צ'וג'ירו מזנק מיד כדי להגן על המיזוקאגה. לאחר כמה זמן, כאשר סאסקה מופיע בחדר הישיבה, המיזוקאגה פותחת במתקפה נגד סאסקה באלמנט לבה. אחד הקירות נמס ודאנזו בורח דרכו. אאו מפקיד את ביטחונה של המיזוקאגה בידי צ'וג'ירו ורץ כדי לתפוס את דאנזו. לאחר מכן עוד אחד מהקירות נמסו, וצ'וג'ירו מכה בסאסקה עם פטיש הצ'אקרה שלו, ולמרות שסאסקה היה עם הסאסונו, סאסקה עף בחוזקה לחדר שליד. לאחר מכן הנבגים של זטסו צומחים עליו, ולכן לא יכל לעזור יותר המיזוקאגה. הנבגים הורדו ממנו לאחר כמה זמן בזכות קאנקורו. לאחר כמה זמן, כאשר הקאגה דיברו על האקאטסוקי, הוא הזכיר את קיסאמה בעל החרב סאמאהדרה. הוא אמר שקיסאמה הוא אחד מחברי אירגון האקאטסוקי, ושהוא מחזיק באחת החרבות המפלצתיות ביותר של שבעת סייפי הערפל. הוא אמר שכאשר משתמש במלוא הפוטנציאל של חרבו, הוא מסוגל להגיע לרמת צ'אקרה ברמה של ביג'ו, ולכן הכינוי שלו זה "הביג'ו חסר הזנב".

 

ספויילרים מסומנים:

לאחר כמה זמן, נראה צ'וג'ירו בפגישה האחרונה להכנות למלחמת השינובים הרביעית. המיזוקאגה אמרה לו לקרוא לאאו ולומר לו שהם צריכים את עזרתו בדחיפות. לאחר מכן הוא נראה עם המיזוקאגה כאשר הם שומרים על הדאימיו. לאחר כמה זמן, זטסו השחור מאתר את המיקום של הדאימיו, אך לפני שהספיק להתקיף אותם, הוא הותקף ע"י טרומי מיי (המיזוקאגה).לאחר כמה זמן צ'וג'ירו נראה עם עוד כמה נינג'ות כדי להגן על הדאימיו ולגבות את המיזוקאגה. הם ממשיכים להיאבק בזטסו השחור גם בשעות הלילה. כפיל צל של נארוטו הגיע לספק עזרה, אך זטסו תפס אותו בענף והעיף אותו, מה שגרם לכפיל להחמיץ אותו בהתקפה. צ'וג'ירו משתמש בהזדמנות זו כדי לתקוף את זטסו השחור מאחור עם היראמקאריי. לאחר מכן הוא הצמיד את זטסו השחור אל הקרקע עם חרבו.

סגנון לחימה:
למרות שהמראה שלו קצת מטעה, צ'וג'ירו הוא שינובי מיומן ומוכשר מאוד ובשל כך נבחר להיות אחד משבעת סייפי הערפל (המורכב משבעה שינובים חזקים ביותר מקיריגאקורה), וגם כמלווה של המיזוקאגה בדרכה אל כנס הקאגים. צ'וג'ירו מסתובב ונלחם עם חרבו המיוחדת במינה- היראמקאריי.
Hiramekarei unbandaged.png
צורתה הרגילה של היראמקאריי

 

היראמקאריי- צורת פטיש
כלוחם חרבות מוכשר ביותר, צ'וג'ירו מסתובב, נלחם ומתפעל חרב חזקה ביותר, היראמקאריי. היראמקאריי היא חרב עם שתי ידיות, שביניהם מחבר חבל דק (לא כ"כ שימושי). כאשר החרב משתחררת מהתחבושות שבהן קשורה כאשר לא מתופעלת, היא מתחילה להוציא צ'אקרה ולעצב אותה בצורת פטיש ענק ועוצמתי במיוחד. כאשר סאסקה הופיע בחדר הקאגים, פטיש הצ'אקרה הראה הרבה כוח כאשר הוא העיף את סאסקה לחדר הבא דרך קיר, אפילו כאשר סאסונו הגן עליו.

Hiramekarei Unleashing Anime.jpg

 

טכניקת ספוילר:

 היראמקאריי- צורת חרב ארוכה
בצורה זו, צ'וג'ירו גורם לחרבו להתארך באמצעות צ'אקרה. כך הוא חיסל את הזטסו השחור