התקשיתם בשמות המסובכים של הנשקים המופיעים בסיקור זה (הקורא ספוילרים- סופו להבין)? קחו סיקור על הנשקים: אני לחיץ

מידע כללי
דארוי הוא שינובי מקומוגאקורה (כבר הענן הנסתר), ואחד מהמלווים של הראיקאגה הרביעי לישיבת הקאגים, ובעת פעילותה. דארוי מוצג כשאננן ונעים, אך הוא לא עצלן. לדארוי יש הרגל להתייחס אל דברים כאל "משעממים", והוא נוהג תמיד לבקש סליחה, אפילו על פעולות של אנשים אחרים.
Darui profile.png

 

הופעתו בשיפודן
דארוי ושי נבחרו ללוות על הראיקאגה אל ועידת חמשת הקאגים, ולהגן עליו במהלכה. זמן מה לאחר שהישיבה התחילה, דארוי ושי הגנו על הראיקאגה מהתקפות של שומרי-קאגה אחרים כאשר הראיקאגה התפרץ בזעם. לאחר שהראיקאגה נרגע, דארוי, שי ושומרי האגה האחרים חוזרים למקומם, עד שזטסו מתפרץ אל הישיבה. זטסו אומר שסאסקה פלש למתחם הפגישה, ולאחר מכן דארוי ושי הולכים עם הראיקאגה לעבר סאסקה. לאחר זמן מה דארוי מגן על הראיקאגה מניסיון ההתקפה של סאסקה. הוא השתמש ב"סויטון: סויג'ינהאק". לאחר מכן הוא השתמש בעוד נינג'וטסו "ראיטון: קאנגקיהארו", בשביל לחזק ולחשמל את קיר המים שיצר. לאחר מכן סאסקה מצליח לצאת מטווח הטכניקה, ודארוי מאשר לראיקאגה את המידע אשר קיבלו על סאסקה (שהוא יודע להשתמש באלמנט חשמל ובאש). בעקבות זאת, שי אומר לדארוי שסאסקה כנראה ישתמש בטכניקות אש בקרוב, אז שיתכונן להשתמש בטכניקות מאלמנט מים. לאחר ששי השתמש בגנג'וטסו, הראיקאגה ודארוי שיתפו פעולה ותקפו במהירות את סאסקה וג'וגו, אך ג'וגו חסם את התקפתו של דארוי. קצר זמן לאחר מכן, דארוי אומר לשי לאתר צ'אקרה של עוד חברי צוות בסביבה. לאחר כמה זמן, סויגטסו בא לתקוף את שי עם קוביקירי-הוצ'ו (השבורה), אך הוא נחסם ע"י דארוי בתזמון מושלם. לאחר כמה זמן, סויגטסו ודארוי התחילו עימות קצר של קרב חרבות. במהלך העימות, דארוי ניסה לברר אם שי בהכרה ע"י קריאה בשמו, אך שי לא ענה לו. לאחר מכן נראה דארוי כאשר הוא חוזר למקום בו שכב שי, והוא החזיר אותו להכרה ועזר לו לקום. לאחר כמה זמן, נראה דארוי כאשר הוא תקף ביחד עם כולם את סאסקה עם הסוסאנו שלו. לאחר מכן האולם כולו נהרס, ודארוי הוגן ניצל בהריסות בזכות גאארה ומגן החול שלו. דארוי הצטרף לשי לראיקאגה, והם חזרו לחדר הפגישה, שם כולם פגשו במאדארה אשר הסביר להם על תוכנית עין הירח. לאחר שהברית הוקמה דארוי מצטרף לראיקאגה כדי לחפש את קילר-בי. הם מגיעים אל מקום הקרב בין בי לקיסאמה, ודארוי חוסר את ההתקפה של קיסאמה שמטרתה הייתה לחתוך את רגליו של בי. כאשר קיסאמה "חוסל", כל החבורה חזרה קומוגאקורה. למרות שדארוי רצה לנוח, מאבוי מבקשת ממנו דיווח על מה שקרה. לאחר כמה זמן נראה דארוי במפגש הכנה למלחמה בקומוגאקורה.

במלחמת השינובים הרביעית, דארוי ממונה להיות למפקד היחידה הראשונה של כוחות השינובים המאוחדים. לאחר כמה זמן, דארוי נראה כשהוא תוקף את צבא הזטסויים הלבנים ב"ראיטון: קורופאנסה". לאחר כמה זמן, דארוי תקף את אחי הכסף והזהב, קינקאקו וגינקאקו. הוא מתנצל על הצורך להביס אותם ולהכתים עוד יותר את המוניטין שלהם. לאחר כמה זמן מצטרפים לקרב סאמוי ואטסוי, ואחי הכסף והזהב חושפים את הנשק הסודי שלהם- כלי האוצר של הריקודו סנין: בניהיסאגו. במהלך הקרב, כמה שיבוטים של זטסו הלבן ניסו לארוב להם, אך הם הובסו בקלות ע"י התקפה של אטסוי ("קומו: ריו קאנגירי"). לאחר קצת זמן, דארוי ניסה לעצור את אטסוי מלרוץ אל קינקאקו וגינקאקו (השמות של אחי הכסף והזהב), אך כתוצאה מכך אטסוי נשאב אל הבניהיסאגו, ולאחר כמה זמן גם סאמוי, ומיד לאחר שסאמוי נשאבה- דארוי נפגע מהקוקינג'ו ומילת הנשמה שלו נלקחה ממנו בגלל השיצ'יסאיקן. אחרי כמה זמן, הוא לא אמר את המילה שלו (משעמם= darui), אך באומרו את המשפט "Ore wa Bosu no migiude da. Ruijihin janē!" הוא אמר "בערך" את מילתו, אך בכל זאת זה נקרא כאילו הוא אמר זאת. מיד לאחר שהוא אמר זאת, הוא אמר את המילה "סליחה" שלוש פעמים, ובכך הפך את המילה "סליחה" למילת הנשמה שלו, המילה שנאמרת הכי הרבה, ובכך עצר את השאיבה. לאחר שהצליח להימלט, הוא הכה בגינקאקו אל תוך הקוקינג'ו, ולאחר מכן השתלט גם על השיצ'יסאיקן ועל הבניהיסאגו. קצת זמן לאר מכן דארוי מצליח ללכוד את מילת הנשמה של גינקאקו (המילה היא "קינקאקו") עם השיצ'יסאיקן. לאחר מכן גינקאקו אומר את המילה שלו, ולכן נלכד בתוך הבניהיסאגו. מכיוון שקינקאקו השתמש הרבה בכלי האוצר של ריקודו סנין, הוא נשאר עם מעט צ'אקרה. כתוצאה מכך, הוא התחיל להוציא מעטפת צ'אקרת שועל ולהפוך למצב של 6 זנבות צ'אקרה (אחי הכסף והזהב היו הג'ינג'וריקים הקודמים של הקיובי, ולכן כשחזרו באדו טנסיי, יכולותיהם לפני שמתו נשמרו), והוא התחיל להשתולל. כדי לעצור את קינקאקו, המפקדה שולחת לאיזור הקרב של דארוי את צוות 10 ואת הכלי "קוהאקו נו ג'והאי" כדי לספק לו עזרה. בעוד שיקאמארו וצ'וג'י מעסיקים את קינקאקו, אינו השתמשה בטכניקת "שינטנשין נו ג'וטסו" כדי להשתלט על גופו. לאחר מכן דארוי חותם את קינקאקו ב"קוהאקו נו ג'והאי". כאשר קינקאקו נשאב אל הכלי, הוא תוהה בקול כיצד הוא הפסיד לכמה "חתיכות נחושת", ודארוי עונה לו שלפעמים כמה "חתיכות נחושת" יכולות להשתוות למטבע זהב. לאחר כמה זמן, דארוי מצטרף לקבוצה שנלחמה מול קאקוזו שקם לתחייה ביחד עם כל האקאטסוקי. 

 


ספוילרים מסומנים:

עד רדת החשכה, רוב חברי האקאטסוקי נוצחו. לפני שכולם יכלו לטעון שניצחו במערכה, טובי מופיע עם הפסל "גדו מאזו". בעוד הפסל משתולל ותוקף, טובי מתעמת עם דארוי כדי לקחת את ה"בניהיסאגו" ואת ה"קוהאקו נו ג'והאי". שיקאמארו מצטרף אל דארוי ושניהם מנסים לעצור אותו, אך מותקפים ע"י הגדו מאזו. למזלם, צ'וג'י וקיטסוצ'י מגנים עליהם מפני ההתקפה בעוד טובי ברח עם הכלים.עם רדת הלילה כל הלוחמים מאותו איזור מתחילים לסגת.

 

 

סגנון לחימה
דארוי הוא שינובי מיומן ומוכשר מאוד. הוא למד ליצור ברק שחור בהדרכתו של הראיקאגה השלישי, מה שהופך את יכולות הברק שלו לחזקות עוד יותר. הצ'אקרה שלו גבוהה מאוד, גבוהה מספיק כדי להמשיך להלחם לאחר שימוש של 3 פעמים בכלי האוצר של ריקודו סנין. יכולותיו זכו לשבחים מצד הראיקאגה הרביעי, שמינה את דארוי בתור אחד משני שומרי הראש שלו. דארוי מסוגל להשתמש בשני אלמנטים (ברק ומים), ובנוסף בקקאי גנקאי- אלמנט סערה, המשלב את המים והברק.

 

סויטון: סויג'נהאקי
טכניקה זו יוצרת חומה של מים סביב המשתמש. המים יוצאים בצורה של מעגל סביב המשתמש, וזה גורם להגנה ללא פתחים. ביכולתו של המשתמש לשלוט בכמות המים ובזמן השימוש במתקפה כרצונו. כוח המים תלוי בהשקעת הצ'אקרה מצד המשתמש. הקיר יכול להיווצר גם מתוך מקור מים. האשיראמה סנג'ו היה מסוגל לייצר קיר כזה ללא מקור מים קרוב, וזאת הייתה אחת העדויות להיותו הוקאגה.

 

ראיטון: קאנגקיהא
בטכניקה זו, דארוי מייצר כמות גדולה של ברק מכפות ידיו, מה שיכול להתפשט בחומרים מוליכים חשמל כגון מים. דארוי השתמש בטכניקה זו בשילוב עם "סויטון: סויג'נהאקי" כדי לפגוע בסאסקה.

 

ראנטום: ראיזה סאקאסו
בטכניקה זו דארוי יוצר קרניים, ויורה אותם אל עבר היריב. כאשר הטכניקה מופעלת, אור בהיר מתפשט סביב ידי המתמש, לאחר מכן האור מקיף את ידיו של המתמש, ולאחר מכן הקרניים יורטו אל עבר האויב. דארוי מסוגל לשנות את כיוון מסלול החיצים, ובכך לפגוע בכמה אויבם, וגם לעקוב אחרי אויב שמנסה להתחמק.

 

ברק שחור
ברק שחור זהו אלמנט ייחודי המבוסס על אלמנט הברק. כמו השם, הברק הזה הוא שחור כאשר מופעל, והוא חזק יותר מברק רגיל. היכולות להשתמש בברק השחור הייתה בהתחלה של הראיקאגה השלישי, והוא לימד את דארוי להשתמש בזה גם כן.

Black lightning.png

 

ראנטום: קורופאנסה
בטכניקה זו המשתמש יוצר ברק שחור בכמות רבה, היוצאת מגופו בצורה של פנתר שחור העשוי מברקים. ניתן להשתמש במתקפה כדי להשפיע על קורבנות רבים בחשמול. כמו טכניקות ברק אחרות, גם טכניקה זו יכולה לגדול ולהתחזק בעזרת אלמנט מים.
Raiton Kuropansa.png