תקציר (כנסו לפה לפני הצפייה בסרט): נארוטו הסרט העשירי / נארוטו שיפודן הסרט השביעי

675 תגובות על הפוסט “נארוטו שיפודן – סרט 7 – האחרון

 1. כן
  בדיוק הרגע חשבתי על זה…
  לפחות אולי נארוטו יעטוף אותם בצאקראת הקיובי או משהו…
  יכול להיות שזה היה בכוונה?
  נ.ב
  הסרט הכי יפה ומרגש אי פעם!
  לא הצלחתי שלא לבכות!
  :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :bannaa: :bannaa:

 2. אני לא הבנתי כמה דברים. בסרט נארוטו יוצר לא רק ראסנגאן בלי כפילי צל, אלא גם ראסן שוריקן, ואפילו וואקוסיי ראסנגאן הזה שלו, לגמרי לבד. אבל עזבו את זה. אני מבין בטח עבר זמן, לא הגיוני שכל הזמן נארוטו יהיה צריך כפילי צל לראסנגאן, מתישהו הוא אמור לדעת לעשות את זה לבד. מה הרי בבורטו הסרט קונוהאמרו עושה ראסנגאן לבדו, וגם בורטו, אמנם קטן אבל עדיין, ולכן לא הגיוני שזה שלימד את קונוהאמרו, שלימד את בורטו לא יוכל לעשות את זה בלי עזרה בכלל, כולל אפילו הוואקסיי ראסנגאן הזה והראסן-שוריקן. מה שבאמת לא הבנתי, זה שברוב הזמן שנארוטו יוצר ראסן-שוריקן, או ראסנגאן, או ראסנרנגאן, או וואקסויי ראסנגאן, או ראסן-טרנגאן (נראה לי שזה כב מובן) הצ'אקרה של הראסנגאן שלו הייתה כתומה זהובה מגניבה כזו. עכשיו, לא שזו בעיה, הרי ברוב הסרטים הראסנגאן שונה מזה שבסדרה, אבל כשהוא תוקף את הבובה האחרונה ההיא כשהם עוד בקונוהא כטונרי ניסה לחטוף את הינאטה הוא השתמש בראסנגאן רגיל. וגם, בראסנשוריקן המוזהב הזה שלו, אין אוויר. פשוט ראסנגאן מוקף בשוריקן ששניהם עשויים מצ'אקרה בלבד. חשבתי אולי שאם זו צ'אקרה מיוחדת אז אולי אפילו צ'אקרה של גיבוש טבע תהיה בצבע של הצ'אקרה הזו, אבל שמתי לב שהוא גם לא הוסיף פוטון כהקדמה אפילו פעם אחת. וגם כזה התפוצץ כשהוא השליך את זה על טונרי, זה התפוצץ בפיצוץ במבע הצ'אקרה הזו. סליחה שזה ארוך פשוט אני מת להבין.

 3. טוב כתבתי תגובה גדולה קודם, וזה נראה כאילו תגובות ארוכות צריכות אישור, אז אני אקצר, למה ברוב הראסנגאנים חוץ מראסנגאן אחד כשנארוטו נלחם בובה האחרונה מאלה שניסו לחטוף את הינאטה, הצ'אקרה היתה כתומה מוזהבת? אפילו הראסנשוריקן, שמילא הראסנגאן באמצע, אבל אפילו השוריקן מסביבו שאמור להיות צ'אקרה של גיבוש טבע, רוח. מה זו בכלל הצ'אקרה הזו?

  • זאת הצ'אקרה של הקיובי
   הוא לומד להשתמש בצ'אקרה יותר טוב אחרי המלחמה לכן זה מוזהב כי יש ניצול רחב יותר של צ'אקרת הקיובי והתמזגות עם של עצמו
   והקיובי לא במצב צ'אקרה זה משום שהוא היה בלי אנרגיית טבע יותר לכן הוא היה במצב רגיל

   מקווה שהבנת

 4. זו הצ'אקרה של הקיובי, וכאילו הראסן-שוריקן המוזהב, שדרך אגב שמתי לב שהוא לא עשה הקדמה לראסנשוריקנים שהוא יצר, פוטון, זה ראסן שוריקן של רק גיבוש צורה? כאילו בלי גיבוש טבע, רק בשביל לחתוך את האויבים בובות שלו?

 5. אגב מישהו שם לב שבסוף כשקוראמה כתב את אות השינובי ההיא, הוא היה מוצק? כלומר לא מהצ'אקרה המוצקה אלא מוצק בשר ודם? טעות של האנימטורים.

  • אני לא מאמין שזה טעות שלהם יכול להיות שזה מצב קרב או שנגמר לו הצ'אקרה אחרי הכל הקיובי חזק יותר מכל הביג'ו יכול להיות שהוא היחידי שיכול לעשות את זה וגם אם ראית אותו לא כתום זהוב כזה זה לא אומר שזה מוצק בשר ודם כי אם כן אז נאורטו היה מת כי הוא יצא ממנו זה רק הצ'אקרה של הקיובי.

 6. יש לי שאלה- :?:
  אם ראיתי עד פרק 479 את הפרקים כולל הפרק הזה, אני אוכל לראות את הסרט השביעי והשמיני של נארוטו? או רק את השביעי? או לא את שניהם? (הכוונה היא לראות אותם בלי שיהיה לי ספויילרים על ההמשך כי אני ממש אבל ממש שונאת ספוילרים!!! :evil: :evil: )

 7. עצוב לראות אותם מתבגרים וגדלים כל הדור של נארוטו הכוונה
  ואיפה השיער של נארוטו וגם של הינאטה לא אהבתי :-?

 8. תגידו בסרט השביעי של נארוטו שיפודן היאשי לא היה אמור להיות כבר מת אז איך בסרט הוא בחיים???

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

:?: :-? :lol: 8) :-x :( :evil: :-P :-| 8-O :-D :!: :idea: :-o :arrow: :twisted: :oops: :) :cry: :wink: :facepalm: :mrgreen: more »