מידע כללי

שבעת סייפי הערפל הוא ארגון המורכב ממחזיקי החרבות ("סייפים") החזקים ביותר בדורם בקיריגאקורה (כפר הערפל הנסתר). בארגון יכולים להיות רק שבעה חברים בו זמנית, ומכאן נובע שמו. לפי סויגטסו, החרבות של הסייפים מועברים מדור לדור.

 

הדור המלא האחרון של הארגון

שבעת סייפי הערפל היו נינג'ות שהתקבלו לארגון לאחר סיום המבחן "ערפל דמים"/ "דם הערפל", והם בעלי מיומנות קרב ברמה עילאית. למרות היותם בארגון, התשוקה לעוצמה גרמה לחלקם לערוק מהכפר (כמו זאבוזה מומוצ'י).

קיסאמה הושיגאקי הפך לחבר בארגון לאחר שהרג את פוגוקי סויקאזאן, אשר התגלה כבוגד שהדליף מידע לאויב. לאחר כמה זמן קיסאמה נטש גם הוא את קיריגאקורה, עקב ביצוע מספר חיסולים לא מורשים בניסיון להפיל את השלטון (ולאחר מכן הצטרף לאקאטסוקי).

זאבוזה מומוצ'י ערק זמן מה אחרי קיסאמה, עקב כישלון בהתנקשויות במיזוקאגה (לא ידוע מה, אך סביר להניח שזה היה המיזוקאגה הרביעי- יאגורה). לאחר עריקתו מהכפר הוא פגש נער בשם האקו, ולקח אותו בתור עוזר לאחר שהתרשם מהקקאי גנקאי שברשותו.

מאז, המספר הכולל של חברי הקבוצה ירד בהדרגה, וכך גם החרבות. קיריגאקורה נשארה עם חרב אחת (היראמקאריי), שאותה מחזיק צ'וג'ירו. על פי נינג'ה מכוחות ברית השינובים המאוחדת, דור הסייפים שזומן בקרב (שהוא גם הדור השלם הקרוב ביותר למלחמת השינובים הרביעית), מורכב משבעת הסייפים החזקים ביותר שהיו בארגון. הסייפים מתו מסיבות שונות ולא כולן ידועות.

האחים לשבט הוזוקי, סויגטסו ומאנגטסו, התאמנו במטרה להיכנס לארגון ביחד. לבסוף מאנגטסו נכנס לארגון, והוא מתמחה בשימוש בכל החרבות, ולא רק בחרב אחת בלבד. מאוחר יותר הוא מת, וסויגטסו נלכד ע"י אורוצ'ימארו. לסויגטסו יש מטרה, שהיא איסוף כל שבעת החרבות, על מנת להחזיר את הקבוצה לפועל ולהפוך למנהיגה.

הופעתם בשיפודן

חוץ מצ'וג'ירו, החבר היחיד הנוכחי בארגון, שאר הסייפים (של הדור הקודם) הוחזר באדו טנסיי ע"י קאבוטו כדי לעזור במלחמה. הם זומנו כדי לעזור בהתקפת היחידה השלישית של צבא השינובים המאוחד. גארי ופאקורה זימנו את ששת הסייפים הנותרים (זאבוזה נוכח בזירת הקרב מהתחלת העימות). למרות שכוחות הברית חשו הקלה מהעובדה שלרוב חברי הארגון אין חרבות, מאנגטסו הוציא מגילת זימון וזימן את כל החרבות הזמינות. הערפל של זאבוזה עבד לטובתם, מכיוון שלרוב חברי הארגון הייתה את היכולת להשתמש ב"הריגה שקטה".

למרות העוצמה של הסייפים, כולם היו חתומים עד סוף היום השני למלחמה.

חרבות:

קוביקירי הוצ'ו

קוביקירי-הוצ'ו זוהי חרב גדולה המשתייכת לשבעת סייפי הערפל. בעבר, החרב הייתה שייכת לזאבוזה, אבל לאחר מותו החרב נלקחה על ידי הוזוקי סויגטסו שניסה לאסוף את כל שבעת החרבות. בהמשך, הוא איבד את החרב בזמן שפלש לפגישת הקאגה. מאוחר יותר בסדרה, זאבוזה מוחזר לחיים, והוא מזמן את החרב בחזרה אליו. לאחר שחתמו את זאבוזה, קאקאשי לוקח את קוביקירי הוצ'ו. היכולת המיוחדת של החרב היא לחדש את הלהב באמצעות הדם של קורבנותיה. היכולת פועלת בכל מצב שבה החרב נמצא (אם זה שבר קטן או שכל החרב נשברה).

סאמהאדרה

הכוח העיקרי של סאמהאדה הוא ספיגת הצ'אקרה של היריב ולהעביר אותה אל המשתמש. ליכולת יש מגבלת צ'אקרה אותה היא יכולה לספוג (כ-2 זנבות צ'אקרה ממצב האצ'יבי של קילר בי).
כמו כן הניצב שלה גמיש, מה שמאפשר להצליף איתה.
לחרב יש יכולת ייחודית שבה במחזיק החרב יכול להתמזג איתה ובאמצעות המיזוג המשתמש יכול לחוש צ'אקרה הנמצאת באזור. כמו כן החרב בוחרת למי להיות נאמנה שככה עם היא מעדיפה צ'אקרה של מישהו אחר היא תעזוב את הבעלים שלה ותעבור לבעלים שהצ'אקרה שלו מועדפת עליה. ניתן לומר שסאמהאדרה היא חרב "חיה".
החרב עברה לידיו של קיסאמה לאחר שהרג את פוגוקי סויקאזאן, שהיה הבעלים הרשמי הקודם של החרב.

-Samehada-.JPG

קיבה

חרבות תאומות שעורבבו עם ברק. החרבות מחוברות אחת לשנייה עם הברק, שהופך אותן לחדות יותר, שיכולות לחתוך הכל (לדברי סויגטסו). החרבות נקראות גם "חרבות הרעם" ("Thunderswords"). מחזיקת החרב האחרונה שהייתה בארגון נקראת אמיורי רינגו.

Ringo wields Kiba.png

קבוטווארי

חרב זו מורכבת משני חלקים- פטיש וגרזן חד צדדי. שני החלקים מחוברים אחד לשני בשרשרת. אומרים שהחרב מסוגלת לשבור כל הגנה. מחזיק החרב האחרון שהיה בארגון נקרא ג'ינין אקיבינו.

נויבארי ("המחט")

חרב בצורת מחט ארוך ודק, שאליו מחובר חוט דק וחד מאוד. המשתמש מזיז את החוט, שיכול לחדור דרך בני אדם בקלות. המשתמש יכול לגרום לקורבנות "להיתפר" ביחד, כלומר, את כל הקורבנות לצרף קרוב אחד לשני בעוד החוט עדיין מושחל בהם. מחזיק החרב האחרון שהיה בארגון נקרא קושימארו קוריאראי.

שיבוקי ("התז")

חרב בעלת מגילה גדולה של תווים מתפוצצים, שיוצאים בכל הנפה. ההתקפה משלבת בתוכה שני "אלמנטים", כוח ההתקפה והפיצוץ. מחזיק החרב האחרון בארגון נקרא ג'ינפאצ'י מונאשי.

היראמקאריי
היראמקאריי היא חרב עם שתי ידיות, שביניהם מחבר חבל דק (לא כ"כ שימושי). כאשר החרב משתחררת מהתחבושות שבהן קשורה כאשר לא מתופעלת, היא מתחילה להוציא צ'אקרה ולעצב אותה בצורת פטיש ענק ועוצמתי במיוחד. מחזיק החרב הנוכחי עדיין חי, ושמו צ'וג'ירו. הוא המלווה של המיזוקאגה החמישית, טרומי מיי.

Hiramekarei unbandaged.png