רקע כללי
קינקאקו הוא אחד מצמד "אחי הכסף והזהב" המפורסמים של כפר הענן ביחד אם אחיו גינקאקו. קינקאקו, כמו אחיו, נחשב לבושה בכפר הענן בשל הונאתם ובגידתם באסטרטגיות שדה הקרב. למרות זאת הוא נחשב לאח אוהב, ומראה את זה בזעם גדול כאשר גינקאקו נשאב לתוך בניהיסאגו על ידי דארוי. קינקאקו נראה כשינובי חסון, ובעל גוף שרירי. יש לו עיניים בהירות ומסביבם צבע כהה (מכיוון שחזר האמצעות "אדו טנסיי"), שיער בלונדיני ארוך עם קצוות בולטים. ובנוסף לכך יש לו שפם "שועל" על פניו כמו של נארוטו, כנראה בהשפעת הקיובי עליו. הלבוש שלו הוא אפוד אופייני לכפר הענן, ומעליהם מדים סגולים ומגן מצח סגול. המילה "זהב" מקועקעת על זרועו השמאלית.
Kinkaku 268.png

ביוגרפיה
אחי הכסף והזהב היו הפושעים המפורסמים ביותר בהיסטוריה של כפר הענן. פעם, הם נשלחו לתפוס את הקיובי, אך במקום זאת נבלעו על ידו. למרות זאת, הם שרדו, והתחבאו בבטנו במשך שבועיים, בסופו של דבר הם הכריחו את הקיובי להקיא אותם. כאשר בבטנו הם נאלצו לשרוד על ידי אכילת בשרו. סיפורים קבעו כי כאשר השועל לבסוף פלט את האחים, הם יצאו נראים כמו גרסאות זעירות שלו מכיוון שרכשו חלק מהצ'אקרה שלו. במהלך טקס הסכם שלום בין ההוקאגה השני לראיקאגה השני, הם התחילו בהפיכת שלטון שהשאירה את ההוקאגה על סף מוות. בשלב מסוים בחייו, קינקאקו פגש את קאקוזו.

הופעתו בשיפודן
במהלך ההכנות למלחמת השינובים הרביעית, קינקאקו הוחזר לחיים על ידי קאבוטו להילחם כנגד צבא השינובים המאוחד. בזמן המלחמה הוא נראה עולה מן המים באזור ארץ הברקים, לצד אחיו וצבא זטסו הלבן, והאחים התחילו לתקוף את היחידה הראשונה(בהנהגת דארוי). לאחר מכן הם נראים נלחמים כנגד דארוי, אשר מתנצל על הכתמת המוניטין שלהם עוד יותר. לאחר שסאמוי ואטסוי מצטרפים לשדה הקרב קינקאקו חושף את כלי האוצר של ריקודו סאנין, הוא לוקח את קוקינג'ו ובאשוסן לעצמו, ומביא לאחיו את שיצ'יסאיקן ובניהיסאגו. קינקאקו מצליף בסאמוי ואטסוי עם קוקינג'ו ובכך מוציא את מילת הנשמה שלהם, וגינקאקו משתמש בשיצ'יסאיקן כדי לחתוך את המילה ולשאוב אותה לתוך בניהיסאגו, קינקאקו גרם לאטסוי לכוויה, ובכך גרם לו להגיד את המילה האסורה שלו ("חם"), והוא נחתם בתוך בניהיסאגו. בזמן שגינקאקו לוקח את סאמוי כבת ערובה, קינקאקו מתחיל לתקוף את דארוי, אבל במהלך הקרב ביניהם ידו נכרתת. דארוי תוקף את שני האחים ומשחרר את סאמוי, שבכל מקרה נחתמת לתוך בניהיסאגו מכיוון שלא אמרה כלום במשך יותר מדי זמן, אבל דארוי בטעות בא במגע עם הקוקינג'ו, וגינקאקו חתך את מילת הנשמה שלו ושואב אותה. כאשר דארוי אומר בטעות את המילה האסורה שלו, הוא הצליח באופן לא מודע לשנות את המילה שהוא אומר הכי הרבה בזמן שהוא נשאב, ובכך מבטל את החתימה. אחר כך הוא לוקח מהם את נשקיהם ומנצל את ההזדמנות כדי להוציא מגינקאקו את מילתו האסורה (שהייתה שמו של אחיו "קינקאקו"), וחותם אותו בבניהיסאגו, מה שגורם שאחיו להשתולל מזעם ולהכנס למצב קיובי של שש זנבות.
למרות התנצלותו של דארוי, קינקאקו הורס את אזור שדה הקרב והורג הרבה אנשים למרות מאמציהם של אויביו. כאשר הוא רואה את הקוהאקו נו ג'והאי בידיו של דארוי הוא מבין כי הם מתכננים לחתום אותו בתוכו, ובזמן שהוא מנסה לתקוף את דארוי, הוא נעצר על ידי צ'וג'י שמתחיל לתקוף אותו, אך הוא מצליח לעצור את התקפתו על ידי כוח פיזי בלבד. עם זאת, זה היה רק הסחת דעת כדי ששיקאמרו יוכל להשתלט על הצל שלו.
לאחר שהשתחרר בקלות, קינקאקו נשלט על ידי אינו במקום זאת. היא מכריחה אותו להגיב לקריאתו של דארוי, ובכך הוא נחתם בקוהאקו נו ג'והאי, בזמן שהוא נחתם הוא מדבר על איך טיפשים כמוהם יכלו להביס אותו ואת אחיו, ודארוי עונה לו שלמרות שכסף וזהב נוצצים יותר, מסה גדולה של מטבעות נחושת יכולה להיות שווה יותר ממטבע זהב אחד.
מאוחר יותר, לקראת לילה, טובי מופיע בשדה הקרב ולוקח את הקוהאקו נו ג'והאי ואת הבניהיסאגו, אשר מכילים בתוכם את האחים, מתוך כוונה להשתמש בצ'אקרת הקיובי שבתוכם על מנת לעזור לו בתוכנית עין הירח.

ספוילרים מסומנים:
במהלך הקרב בין טובי לנארוטו, טובי מחליט להתקדם עם התוכנית שלו והוא זורק את הקוהאקו נו ג'והאי ואת הבניהיסאגו(שבהם נמצאים האחים המכילים צ'אקרה של הקיובי) לתוך פסל הגדו מזו על מנת להתחיל את הזימון של ג'ובי.

סגנון לחימה
קינקאקו ואחיו היו ידועים מאוד בשל כוחם בזמנם, הם היו ידועים כל כך ששינובי מכפר הענן רעד מפחד כשראה אותם והראיקאגה כמעט שכח את תפקידו מעצבים כששמע את שמותיהם. לפי דבריו של אאו, האחים מחזיקים כמות עצומה של צ'אקרה שקיבלו מאכילת בשרו של הקיובי לאחר שבלע אותם למשך שבועיים עד שפלט אותם.

כלי האוצר של ריקודו סאנין
האחים מחזיקים בארבע מתוך חמשת האוצרות של ריקודו סאנין, אשר כולם גוזלים מהמשתמש כמות גדולה של צ'אקרה, כמות גדולה מספיק כדי להרוג בנאדם נורמאלי לפני שהוא מספיק לממש את יכולותיהם. האחים יכולים להשתמש בהם בעזרת השילוב בין כמות הצ'אקרה הגבוה שיש להם אם צ'אקרת הקיובי. בכך שהם משלבים את בניהיסאגו, קוקינג'ו ושיצ'יסאיקן, הם מסוגלים ללכוד את מילת הנשמה ואת גופו של יריבם, ובכך חותמים אותו לנצח. הבאשוסן מאפשר להם ליצור כל אחד מחמשת האלמנטים הבסיסיים.

התפתחות הג'ינג'וריקי
למרות שקינקאקו אינו ג'ינג'וריקי, הוא ספג כמות גדולה של צ'אקרת ביג'ו כאשר נלכד בבטנו של הקיובי ואכל מבשרו. ולכן הוא יכול לשנות צורה למצב ביג'ו בדומה מאוד לנארוטו. למרות, שבשונה מנארוטו, הוא מצליח לשמור אל אינטליגנציה בסיסית בזמן השינוי, כנראה בגלל היעדרות החיה עצמה, למרות שנראה כאילו זעם הוא עדיין מה שמכניס את המשתמש לצורה הזאת.
בצורה הזאת, נראה כי הוא משתמש בזנבות הצ'אקרה שלו כדי לתקוף בתווך ועוצמה גדולה, לחסום מתקפה של קונאי אם זנבותיו, לזרוק טנק ענק הצידה ולשבור בקלות את מתקפת הצללים שלי שיקאמרו בתוך שניות. בנוסף לכך מוצג מהירות וכוח רב בצורה זאת.

24 תגובות על הפוסט “קינקאקו

  1. 966485 169494I dont think Ive scan anything like this before. So great to discover somebody with some original thoughts on this subject. thank for starting this up. This web site is something that is needed on the web, someone with just a little originality. Great job for bringing something new to the internet! 656321

סגור לתגובות.