קארין
מידע כללי:
קארין היא אחת מהכפופות לשעבר של אורוצ'ימארו (עד למותו), וכנראה קונואיצ'י לשעבר מקוסגאקורה (כפר הדשא הנסתר). היא עזרה לאורוצי'מארו בניסוייו ומונתה לאחראית על הבסיס הדרומי שלו בזמן שנעדר. לאחר כמה זמן, היא צורפה לקבוצת "טאקה" (שנקראה בעבר "האבי") של סאסקה אוצ'יהא.

אופי
לקארין יש אופי משתנה. לפעמים היא בעלת אופי קשוח ואפילו אלים, ולפעמים בעלת אופי מפלרטט. היא נוהגת להרגיז ולהתרגז מסויגטסו, שאותו מתקיפה בכל פעם שהיא כועסת עליו (לרוב זה בגלל שהוא אומר את דעותיו עליה). נראה כי קארין נמשכת לגברים על בסיס איכות הצ'אקרה שלהם, ואפשר לראות זאת שהיא שונאת את סויגטסו ואמרה שהצ'אקרה שלו מגעילה, והיא אוהבת מאוד את הצ'אקרה של סאסקה, ומאוהבת בו. בנוסף, היא אמרה שפעם הצ'אקרה של סאסקה הרשימה אותה מאוד, אך עם הזמן היא נהייתה אפלה בגלל השנאה שלו לאיטאצ'י וגם לאחר מותו, השנאה לזקני הכפר.

רקע
בילדותה, קארין גרה בכפר קטן אשר הושמד לחלוטין במלחמה. היא הייתה הניצולה היחידה מכל הכפר שלה, וכלל לא נפגעה. לאחר פרק זמן לא ידוע, אורוצ'ימארו מצא אותה ושאל איך היא שרדה, והיא אמרה לו שהיא הרגישה שקבוצה גדולה של אנשים מגיעים לכיוון הכפר. אורוצ'ימארו כנראה התרשם, כי הוא מינה אותה לאחת מהסוהרות בבסיסיו בכפר הצליל.
לאחר כמה זמן, ראו את קארין משתתפת בבחינות הצ'ונין שנערכו בקונוהא. בשלב השני, שהתרחש ביער המוות, היא איבדה את חברי קבוצתה והותקפה ע"י דוב גדול. היא ניצלה ע"י אוצ'יהא סאסקה, שהתאכזב לגלות שגם לה יש את מגילת האדמה. לפני שעזב, סאסקה חייך לכיוונה, והיא זכרה את החיוך הזה הרבה זמן.
בשלב מסוים בחייה היא הייתה מעורבת בניסויים בהעברת האנזימים של ג'וגו לקימימארו. בניגוד לכל שאר צוות טאקה, קארין כן הייתה נאמנה לאורוצ'ימארו לכל אורך שירותה אצלו.

הופעתה בשיפודן
לראשונה, סאסקה גייס את קארין לחברותה, בשמה הראשוני "האבי" (ביפנית: נחש). סאסקה הודה כי היא עלולה להיות בעייתית לפעמים, אך שהיא בעלת קישורים מיוחדים אשר יהיו שימושיים בהמשך. לאחר שהצוות הושלם, סאסקה שלח את חברי האבי לכיוונים שונים כדי לחפש את איטאצ'י. בחיפוש, קארין עברה ליד סאקורה, אך הן לא הכירו אחת את השנייה. לאחר הקרב של סאסקה נגד דאידארה, קארין ושאר הצוות לקחו את סאסקה לפונדק כדי להתאושש מהקרב. לאחר שלקחה אספקה, היא הרגישה את "יחידת שמונת האנשים" (החבורה שהוקמה כדי לחפש את סאסקה) מתקרבת אליהם, והזהירה את הצוות. היא הציעה להשתמש בבגדים ישנים של סאסקה כאמצעי הסחה, וכך יבלבלו את הצוות ולא יוכלו לתפוס את סאסקה. כאשר סאסקה התקרב לאיטאצ'י, קארין נשארה עם ג'וגו ועם סויגטסו שנלחם עם קיסאמה.
לאחר שאיטאצ'י מת וסאסקה גילה את האמת על איטאצ'י, שם הקבוצה שונה ל"טאקה" (ביפנית: נשר) והם גוייסו לאקאטסוקי בתור צוות. הם נשלחו לקומוגאקורה כדי לתפוס את קילר בי, הג'ינג'וריקי של שמונת הזנבות, האצ'יבי. כשמצאו אותו, קארין עמדה בצד וראתה את שאר הצוות נלחמים בקילר-בי. לאחר כמה זמן, סאסקה נפצע קשות מהקרב, וקארין דאגה להוציא אותו מהקרב, בעוד ג'וגו וסויגטסו העסיקו את קילר בי. לאחר מכן היא חשפה את ידה הימנית שהייתה מלאה בסימני נשיכות, והיא אמרה לסאסקה לנשוך את ידה. כאשר סאסקה נשך את קארין, צ'אקרה זרמה אליו מגופה של קארין וריפאה אותו. לאחר כמה זמן קילר בי התחמק והתחבא מהחבורה, וקארין נאלצה להשתמש ב"עיני רוחה של קאגארה" כדי לאתר אותו. קילר בי הבין שהוא לא יוכל להתחבא כאשר היא בסביבה, ולכן השתמש בצ'אקרת הביג'ו שלו כדי לפגוע בה, אך ג'וגו וסויגטסו עזרו לה לברוח ממנו. לאחר כמה זמן, סאסקה נפצע אנושות מה"לארייט" של קילר בי. קארין הציע שוב לרפא אותו, אך ג'וגו עצר בעדה וטען שאין לה הרבה צ'אקרה כדי לטפל בו, והוא העביר לו בשר מהחותם המקולל. לאחר שקילר בי הפך לצורתו המלאה של האצ'יבי, סאסקה השתמש באמאטראסו כדי להביס אותו. קארין רצה אל שאר הצוות, אך נפגעה מאחת הזרועות של האצ'יבי אשר הייתה מצופה בלהבות אמאטראסו. כתוצאה מכך, הלהבות התחילו להתפשט על גלימתה של קארין, וסאסקה השתמש במאנגקיו שלו כדי להעלים את הלהבות. לאחר מכן ג'וגו נשא את קארין בידיו לעבר היציאה.
לאחר כמה זמן, הצוות החלים באחד ממקומות המסתור של האקאטסוקי. לפתע קארין הרגישה אויב מחוץ לבסיס, ולכן סאסקה וג'וגו הלכו לברר את העניין.
לאחר שטאקה התאוששו, הם יצאו לדרכם אל קונוהא. בדרך נעצרו ע"י טובי, אשר שיכנע את סאסקה לשנות כיוון לכיוון מפגש הקאגים, שם יהיה דאנזו שימורה שבו רוצה לנקום (מכיוון שהיוא היה אחד מזקני הכפר שבהם רצה לנקום). כאשר הגיעו למקום המפגש, זטסו חשף את נוכחותם וגרם לקאגים ולשומרים ללכת כדי להילחם בהם. קארין הבחינה כי הצ'אקרה של סאסקה נהייתה אפלה יותר אפילו מהצ'אקרה האפלה שלו כאשר היה במצב השני של החותם המקולל. כאשר הראיקאגה מגיע, הוא פקד על שי למצוא את הנינג'ה המאתרת של צוות טאקה (קארין), ולחסל אותה. כדי ששי לא יוכל למצוא אותה, היא הסתירה את הצ'אקרה שלה כך שנינג'ה מאתרת אחרת (כמו שי) לא תוכל למצוא אותה. לאחר ששי נוטרל ע"י סאסקה קארין ממשיכה בחיפושיה אחרי הצ'אקרה של דאנזו. כאשר היא וסאסקה הגיעו אל דאנזו, הוא ברח מהם. סאסקה נגרר לעימות בינו לבין המיזוקאגה והטסוצ'יקאגה. בזמן העימות, הדאגה של קארין גדלה בקשר לצ'אקרה שלו שהולכת והופכת לאפלה יותר. לאחר כמה זמן הטסוצ'יקאגה השתמש בטכניקה "ג'ינטון: גנקאי האקורי נו ג'וטסו". קארין הרגישה שהצ'אקרה של סאסקה נעלמה, היא פרצה בבכי, כי חשבה שהוא נעלם לתמיד. מיד לאחר מכן, היא גילתה שסאסקה לא מת, וטובי הציל אותו ברגע האחרון. הוא שלח אותה ואת סאסקה למימד שלו כדי שהיא תרפא את סאסקה. מאוחר יותר טובי שחרר אותם ליד דאנזו, במטרה שסאסקה ילחם בו. בזמן הקרב, קארין צפתה בדאנזו וניסתה לשער ולנחש איך דאנזו יכול לשרוד כמות גדולה של מכות קטלניות מסאסקה. היא פסלה את האפשרות לכפילי צל או לגנג'וטסו רגיל, והיא שמה לב שהשארינגאנים בידיו של דאנזו נסגרים ולא נפתחים בחזרה לאחר כל "היעלמות" של דאנזו. בנוסף על כך, היא שמה לב שכמות הצ'אקרה של דאנזו פוחתת בכל שימוש בודד בטכניקה. היא גילתה לסאסקה את הטריק של דאנזו, ואמרה לו שעדיף שישמור מרחק עד שהשימוש בטכניקה יפוג. לאחר כמה זמן דאנזו נפצע קשה ע"י סאסקה, אך הוא סרב למות, ולכן לקח את קארין כבת ערובה. קארין ביקשה מסאסקה שיעזור לה, אך הוא דקר אותה בחזה כדי לחדור דרך הלב של דאנזו. סאסקה טען, שהיא יכולה להילקח כבת ערובה בקלות כל כך שהיא הפכה לו למעמסה. בעקבות הפציעה- קארין התמוטטה. טובי הציע לסאסקה שכדאי להרוג את קארין, מכיוון שיודעת מספר פרטים על תוכניותיהם. לאחר מכן היה לה פלאשבק מבחינות הצ'ונין, שם פגשה אותו לראשונה. היא ביקשה שלפני שהיא מתה, היא רוצה לראות את חיוכו עוד פעם אחת. סאסקה בא להרוג אותה אך נעצר ע"י סאקורה. סאקורה ביקשה מסאסקה שייקח אותה איתו, ושהיא רוצה להיות בחברתו לא משנה מה מטרתו. ברגע זה קארין הבינה שגם סאקורה אהבה את סאסקה. סאסקה אמר לה שאם היא רוצה להיות איתו, היא צריכה להוכיח את נאמנותה ע"י הריגת קארין. אך מה שסאקורה לא ידעה, שמשימתו הייתה כדי שסאקורה תסתובב ואז הוא יהרוג גם אותה. קארין מצליחה להזהיר את סאקורה, במאמץ רב (כי היא הייתה פצועה). זה נראה כאילו סאקורה עומדת למות, אך בו ברגע בא קאקאשי, וסטה את המתקפה של סאסקה. קאקאשי הורה לסאקורה לקחת ולרפא את קארין במקום מבטחים. לאחר כמה זמן קארין חשה עוד ירידה בטוהר של הצ'אקרה של סאסקה, והיא אמרה לסאקורה שסאסקה לא אותו אדם שהיה פעם. למרות אזהרותיה של קארין, סאקורה הלכה לנסות להרוג את סאסקה. קארין חשבה שאולי תלך לרפא את סאסקה מהקרבות הקודמים שלו, אך החליטה שהיא מפסיקה להתעניין יותר בסאסקה, אחרי מה שהוא עשה לה.
לאחר שסאסקה עזב, קאקאשי אמר שהיא באה איתם לקונוהא. קארין השלימה עם גורלה מכיוון שאין לה ברירה, וקאקאשי הזהיר אותה שלא תנסה לעשות שום דבר חשוד. כשעזבה איתם, קארין התרשמה מהאופי של נארוטו. היא הרגישה את הצ'אקרה הטובה שלו, הטהורה, אך לאחר מכן גם הרגישה את הצ'אקרה האפלה והמפלצתית ששוכנת בתוך נארוטו.
מאוחר יותר, כשקארין הגיעה לקונוהא, היא תוחקרה ע"י מורינו איביקי כדי לקבל מידע על האקאטסוקי, על סאסקה ועל קאבוטו. בהתחלה היא שינתה פרטים על חייה וסיפרה כי אורוצ'ימארו הטיל עליה עבודה קשה, ושסאסקה דרש יותר מדי ממנה. למרות זאת, איביקי לא האמין לה, כי הוא ראה דרכה שהיא משקרת. היא החליטה לשנות נושא ואמרה שהיא לא תספר להם כלום עד שלא תאכל מה שהיא רוצה. מאוחר יותר, קארין אמרה שכל האנשים בקונוהא נראים שמחים ומגובשים מאוד.

יכולות:
טכניקת דיכוי צ'אקרה
יכולת זו מאפשרת לקארין להחביא את הצ'אקרה שלה, כך שלא תהיה ניתנת לאיתור ע"י ניגנ'ות אחרות. למרות שיכולת זו שימושית מאוד, יש לה חיסרון. כאשר קארין משתמש בטכניקה, היא לא יכולה להשתמש ביכולותיה האחרות- כמו "עיני רוחה של קאגארה".
*אין תמונה*

נשיכת ריפוי
על ידי נשית ידה של ומציצת הצ'אקרה שלה, קארין יכולה לרפא אחרים. יכולת זו יכולה לרפא אפילו פציעות מסכנות חיים בזמן קצר. בכל שימוש, הצ'אקרה שלה מתבזבזת, ועל ידה נשאר סימן קבוע של נשיכה, אשר לו יורד (צלקת). לקארין יש סימני נשיכה רבים- בצוואר, בידיים ואפילו בחזה, מה שאומר שהיא השתמשה בזה המון פעמים בעבר. מכיוון שהטכניקה מבזבזת הרבה צ'אקרה, מסוכן להשתמש בטכניקה יותר מפעם אחת ביום.

"עיני רוחה של קאגארה"
יכולת זו מאפשרת לקארין למצוא, לחוש ולעקוב אחר אנשים ע"י הצ'אקרה שלהם, עד גבול של מרחק מסוים (העולה על עשרה קילומטרים). השימוש נעשה ע"י פתיחת העין הרוחנית, אם כי אצל קארין זה פעיל לעיתים קרובות. היכולת תורמת לעוד דברים. בעזרתה קארין יכולה לדעת אם היא או אנשים מסביבה תחת גנג'וטסו.