רשימת פילרים

רשימת פרקים

27 תגובות בנושא “נארוטו שיפודן – פרק 28

      • זה לא ספוילר כי אמרו זאת בפרקים הקודמים, אמרו שאיטאצ'י הרג את חברו הטוב ואיטאצ'י הסביר לסאסקה שאם הוא רוצה לזכות במאנגאקו שרינגאן הוא צריך להרטג את חברו הכי טוב, שזה היה נארוטו, בגלל זה היה קרב של מאה שנה בנארוטו הרגיל! (לא שיפודן)

    • קאקשי מכונה הנינגה המעתיק ולפני כן הם נלחמו נגד איטאצי המזוייף שהשתמש במאנגקיו אז נארוטו חיפה על קאקשי בזמן שהוא " העתיק את המאנגקיו והשארנינגן הגיע אליו ע,י אוביטו חבר מהילדות זה פילר שיש ב-בפרקים מעל 100

  1. יש לכם עוד הרבה חומר להשלים כמוני אחי הצעיר תמלל לי את כל הסדרה אבל אני צופה כי הוא לא יודע להסביר מי יודע מה אבל לרוב הוא צודק :facepalm: :-? איך שקאקאשי השיג את המנגיקיו זה ארוך ומסובך אבל הטכניקה של המנגיקיו הזה לא מעוורות איזה כיף לו :-P :-P :10: :10: :10: :10: :10: :bannaa: :bannaa: :bannaa:

  2. טןטן הכי חלשה היא לא מבינה שבקרב נגד עצמך אתה לא יכול להשתמש בתכניקות רגילות של עצמך?!!!!!!! :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

:?: :-? :lol: 8) :-x :( :evil: :-P :-| 8-O :-D :!: :idea: :-o :arrow: :twisted: :oops: :) :cry: :wink: :facepalm: :mrgreen: more »