נאמיקאזה מינאטו

רקע
מינאטו הוא בעל לאוזומאקי קושינה והאבא של אוזומאקי נארוטו. בנוסף על כך הוא ההוקאגה הרביעי של קונוהא ומוכר גם כ"הבזק הצהוב של קונוהא". בצעירותו הוא סיים את האקדמיה לנינג'ות כבר בגיל 10, והפך ישירות לגנין ושובץ תחת לימודיו של ג'יראיה, שבעתיד עזר למצוא שם לנארוטו וגם הפך לסנדקו. לאחר הפיכתו לג'ונין מינאטו אימן את האטאקה קאקאשי, רין, ואוצ'יהא אוביטו.
Minato Namikaze.PNG

ביוגרפיה
כאשר מינאטו היה באקדמיה לנינג'ות, הוא למד עם אוזומאקי קושינה, אשר בעתיד נהייתה לאשתו. בצעירותה היא חשבה שהוא נראה קצת נשי. הילדים גם ירדו עליה, על השיער הבורדו שלה, ורק מינאטו חשב שזה מחמיא לה. כשמינאטו היה צעיר, הוא רצה שתושבי הכפר יכירו בו בכך שיהפוך להוקאגה. קושינה נחשבה כמו חלום להשגה בשבילו. אך לאחר כמה שנים, קושינה הותקפה ע"י כמה נינג'ות מכפר הענן הנסתר, ומינאטו היה היחיד שעלה על שביל השערות בצבע הבורדו שהיא השאירה מאחוריה כדי שיימצאו אותה. לאחר שמצאו אותה, מינאטו הסביר לה שתמיד הוא העריץ את השיער שלה, ושאף פעם לא חשב שהיא מגוחכת כמו שאר הילדים חשבו עליה. לאחר מכן היא שינתה את דעתה, ומילד שלדעה היה נשי ומפוזר, היא התאהבה בו.
לפי האנשים שהכירו אותו, מינאטו היה נינג'ה מוכשרת ואינטליגנטית שכמוה לא מוצאים לפחות בדור שלם. במהלך השנים מינאטו הפך לסנסיי של אוביטו, קאקאשי ורין. במהלך מלחמת עולם השינובים השלישית, מינאטו הדריך את קבוצתו לעשות משימה בתוך כפר הדשא הנסתר. משימתם הייתה להרוס את גשר הקאנאבי, גשר שחשוב מאוד לאויב מכמה סיבות. מכיוון שקאקאשי הפך לג'ונין, מינאטו הפקיד בידיו את המשימה להרוס את הגשר, בזמן שהוא הלך לעזור לכוחות של קונוהא. לאחר שהחבורה הצעירה נגשה עם כמה שינובים. בזמן שהיה בסיוע לכוחות קונוהא, מינאטו השתמש ב"היראישין נו ג'וטסו" והרג/ ניטרל את כל האויבים במהירות אדירה, ולאחר מכן חזר אל קבוצתו בדיוק בזמן להציל את קאקאשי ורין מחבורה של נינג'ות. לאחר שעזר להם להיחלץ מהמצב, הוא עזר להם להשלים את המשימה.
לאחר שהמלחמה נגמרה מינאטו היה צעיר מגיל 30 ולמרות גילו הצעיר הוא מונה להוקאגה הרביעי של קונוהא. לקראת סוף ההריון של קושינה, כאשר קרא את ספרו הראשון של ג'יראיה, הוא התחיל לחבב את הדמות הראשית, אשר מזכירה לו מאוד את אופיו של ג'יראיה, והגיבור תואר כנינג'ה חזקה אשר מאמין בשלום עולמי. הוא התלהב משמו אשר היה "נארוטו". הוא קבע יחד עם קושינה, אשר הייתה בהריון, שלבנו העתידי הם יקראו "נארוטו". ג'יראיה אמר להם שזה שהוא שהמציא לבנם את השם יעשה אותו לסנדקו אך הזוג היה מרוצה ממה שהוא אמר.

 

ספויילרים על העבר מסומנים:
מכיוון שקושינה הייתה הג'ינג'וריקי הקודמת של הקיובי, הכנות מיוחדות היו צריכים להיעשות לקראת הלידה. מכיוון שהחותם היה אמור להישאר עליה בזמן הלידה, הסתבר שהקיובי יכול לנצל את החולשה שבלידה, ויש לו יותר סיכויים להשתחרר. לכן, עשו את הלידה של נארוטו מחוץ לקונוהא, עם הרבה נינג'ות אנבו כשומרים. קצת זמן לאחר שנארוטו נולד, המיקום נמצא ע"י מאדארה שרצה לשחרר את הקיובי, ולשלוט בו עם המאנגקיו הנצחי. מאדארה הרג את כל השומרים. מינאטו מצא מקום בטוח לנארוטו ולאחר מכן השתגר חזרה אל קושינה. הוא הגיע בזמן כדי לעצור את תשע הזנבות אשר שוחרר מגופתה של קושינה, אך קודם כל שיגר את קושינה אל נארוטו. לאחר מכן מינאטו הלך להגן על קונוהא מהקיובי.
מינאטו הגיע בשלבים הראשונים של ההתקפה של הקיובי. לאחר שהגן על קונוהא מ"ביג'ודאמה" (טכניקת קרן צ'אקרה מרוכזת וטהורה שהביג'ו משתמשים בה), מינאטו ניסה לחפש את ההוקאגה השלישי כדי לבשר לו מה קרה, אך לפני שהספיק למצוא אותו, הוא נעצר ע"י אוצ'יהא מאדארה, אשר ניסה לשאוב אותו (במתקפה שבו הוא מעביר ע"י טכניקת זמן את מה שהוא רוצה למימד שלו).
מינאטו ניסה להתחמק אך מאדארה עקב אחריו. מינאטו הבין שאין ברירה, והוא התחיל להתעמת עם מאדארה, אך כאשר מאדארה לא התקיף הוא השתמש בטכניקת האל- מוחשיות שלו (אז מינאטו לא יכל לפגוע בו). לאחר כמה זמן מינאטו שם על מאדארה קונאי מיוחד אשר מאפשר לו להשתגר למקום אשר בו נמצא הקונאי. לאחר מכן הוא השתמש בטכניקת חתימה על מינאטו, אשר בה הוא הסיר את השליטה שלו מהקיובי, ואילץ אץ מאדארה לברוח.
כאשר מינאטו חזר לכפר הוא ראה שהכפר הושמד חלקית. הוא זימן את גאמאבונטה כדי שיעסיק את הקיובי, וכדי שהקיובי יתרחק מקונוהא ומהמחבוא של קושינה ונארוטו. קושינה גססה מהסרת החותם, אך בכל זאת היא העלתה את האפשרות שהיא תחתום את הקיובי אך כתוצאה מכך היא תמות ביחד איתו. מינאטו התנגד והציע שהוא ישתמש ב"שיקי פוג'ין" (חותם בו מלאך מוות מופיע מעל המשתמש והוא מקריב את עצמו בשביל להרוג את היריב), למרות שזה רק יחליש את הקיובי, אך לאחר מכן קושינה תחתום את הקיובי בתוך נארוטו. קושינה הבינה את ההקרבה שמינאטו עושה, והבינה שנארוטו יחיה חיים קשים ובודדים. מינאטו הסכים, ואמר שככה לקיובי יהיה ג'ינג'וריקי, אך קונוהא לא תושמד, וזה הכל לטובה. מינאטו הבין ברגעיו האחרונים שנארוטו הוא הילד מהנבואה שג'יראיה סיפר עליו פעם. הוא הבין שנארוטו כנראה יצטרך את הכוח של הקיובי כדי להביס את מאדארה בבוא היום. לאחר שהוא השתמש ב"שיקי פוג'ין", הקיובי הבין מה הם רוצים לעשות והוא הסתער על נארוטו, אך קושינה ומינאטו הגנו בגופם על נארוטו והצליחו לחתום אותו בגופו של נארוטו. לאחר שקושינה אמרה כמה מילים אחרונות לנארוטו התינוק, מינאטו זימן את הצפרדע גרוטורה, ונתן לו את המפתח לחותם בתקווה שזה יהיה שימושי מתישהו, ומינאטו שלח אותו אל ג'יראיה. בזמן שההוקאגה השלישי, סארוטובי, בא לאזור החתימה, מינאטו משתמש בכוחותיו האחרונים בכדי לומר לסארוטובי שבעתיד, הכפר יחשיב את נארוטו כגיבור שהציל את הכפר ולא כג'ינג'וריקי מסוכן ששומר מפלצת בתוכו. רגע לפני שמת, הוא השתמש בצ'אקרה האחרונה שלו כדי לחתום אותה בתוך נארוטו, בשביל שיום אחד הם יצליחו להיפגש, במיוחד במקרה שהחותם יתחיל להיחלש ולשחרר כ-8 זנבות צ'אקרה (זנב אחד לפני השחרור המלא). לאחר מכן מת.


הופעתו בשיפודן
מינאטו הופיע כאשר נארוטו נלחם מול פיין, והקיובי הולך כמעט להשתחרר במלואו. כאשר פגש את נארוטו, הוא עצר מנארוטו הפנימי להוריד את החותם ולשחרר את הקיובי במלואו. הוא הסביר לנארוטו שהוא הטמיע בו את הצ'אקרה שנשארה לו ברגעיו האחרונים כדי שאם יום אחד הקיובי יעמוד להשתחרר, הוא יתגלה מולו והוסיף, שפעולה זו הייתה בעיקר כדי שיוכל לראות את בנו שוב כאשר יגדל. באמצע השיחה ביניהם הקיובי שאג וניסה לשכנע את נארוטו להוריד את החותם, אז מינאטו העביר את נארוטו ואותו למימד אחר לכמה זמן. לאחר קצת זמן נארוטו הכה במינאטו אגרוף בבטן מלא זעם, וכעס עליו על הרעיון של לחתום את הקיובי בתוך בנו. מינאטו טען שהוא בנו של ההוקאגה הרביעי ושהוא האמין שיוכל להתמודד עם זה. בגלל שהיה לו זמן מוגבל לשיחה עם נארוטו, הוא הסביר לו שהוא ראה את הכל דרך נארוטו, הוא היה מודע על זה שפיין הרג את ג'יראיה, הוא היה מודע לפלישה לקונוהא ולכל שאר הדברים. הוא אמר שכל עוד מערכת הנינג'ות הנוכחי קיים, אנשים כמו פיין, אשר נהרסו בגלל זוועות המלחמה, ימשיכו להתקיים.
הוא החזיר את החותם לבטנו של נארוטו ואמר שההגנה הייה חד פעמית, ובפעם הבאה הוא לא יהיה שם כדי לעצור מנארוטו לשחרר את החותם המלא. בנוסף על כך, הוא אמר לנארוטו שינסה להרוס את מעגל החיים ש הרס ומוות, ולשנות אותו למשהו אחר. ואז נעלם סופית.

 

סגנון לחימה
לפי ג'יראיה, מינאטו הוא אחד מהשינובים המוכשרים ביותר שאי- פעם חיו. מינאטו משתמש בטכניקות מסגנון חלל וזמן כדי לזמן את עצמו ליד האויבים ולהתקיף אותם. בנוסף על כך, מינאטו הוא היוצר של טכניקת הראסנגאן המפורסמת והידועה, שלאחר מכן למדו אותה ג'יראיה, נארוטו ולהפתעתנו גם קאקאשי. סופר שמינאטו נפגש עם אחיו של קילר בי- הראיקאגה, ושמינאטו היה מהיר אפילו יותר ממנו.

 

היראשין נו ג'וטסו
"היראשין נו ג'טסו" היא טכניקה אשר פותחה ע"י נאמיקאזה מינאטו, אשר מאפשרת למשתמש (בעצם, מינאטו הוא המשתמש היחידי שידע את הטכניקה הזאת) להשתגר למיקום מסויים בזמן של מצמוץ עין. זאת אחת הסיבות האפשריות לכינוי שהקנו לו: הבזק הצהוב של קונוהא".
מינאטו יכול להטמיע חותם קטן על המשתמש, ובעזרתו הוא יכול להשתגר אל המיקום שבו נמצא האויב מתי שהוא צריך. טכניקה זו עזרה למינאטו להגיע בזמן לקאקאשי שנייה לפני שהותקף. הוא הגיע אליו בעזרת קונאי אשר נתן לו משום שהפך לדרגת ג'ונין. על הקונאי היה החותם שיכול להעביר אותו אל המיקום של הקונאי.

 

ראסנגאן
הראסנגאן היא טכניקה רבת עוצמה ברמה A אשר פותחה ע"י מינאטו, אך לא הושלמה. במתקפה בעצם המשתמש מוציא כמות צ'אקרה מסויימת מאחת הידיים (אפשר גם משתיהן) ומסובב אותה בצורת ספירלה במהירות עצומה, והמשתמש אשר נפגע מזה הוא נפגע ממכה אדירה של צ'אקרה, אך צ'אקרה מסתובבת במהירות עצומה- מה שמגביר את העוצמת הנזק.
מינאטו עבד על פיתוח הראסנגאן כ-3 שנים, אך גם לאחר שסיים את השלב הראשוני, הוא לא גמר את השלב האחרון של הטכניקה. בשלב האחרון, המשתמש אמור לשלב צ'אקרת טבע ביחד עם הראסנגאן כדי ליצור אחד עוצמתי במיוחד. נארוטו משתמש באלמנט הרוח שלו כדי ליצור את הראסנשוריקן. הראו עוד סוגים של ראסנגאן, בהם המשתמש (ג'יראיה ונארוטו) משתמשים בראסנגאן עם עוד צ'אקרה (כמו: אודמה ראסמגאן, צ'ו אודמה ראסנגאן, ראסננאנגאן, ראסנגאן קיובי ויש עוד ראסנגאנים אך הם נוצרו בפילרים ולכן הם לא נחשבים).

 

קצ'יוסה נו ג'וטסו- צפרדעים
בטכניקה זו המשתמש מזמן צפרדעים אשר גרים בהרי מיובאקו אשר לא נמצאים במימד בני האדם, ולכן טכניקה זו נחשבת לטכניקת זמן וחלל. נדרש קשר דם עם צפרדעים בשביל שהמשתמש יוכל לזמן צפרדעים. המשתמש צריך לחתום בקצת מדמו על מגילה מסוימת, וכך עושה את קשר הדם.

 

האקה נו פוין שיקי
חותם זה נטמע בנארוטו ע"י מינאטו לאחר שהקיובי נחתם בו, בשביל שיעזור לו לאקלם ולהתרגל לצ'אקרה של הקיובי, וגם בשביל שבעתיד יוכל להיעזר בצ'אקרה שלו. בשביל להשתמש בטכניקה זו, המשתמש חייב קודם לזמן/ ליצור מקום מיוחד בשביל טקס החתימה.
כאשר מינאטו יצר את החותם על נארוטו הוא יצר מפתח לחותם ונתן אותו לצפרדע גרוטורה בשביל שישמור על החותם עד שנארוטו יצטרך אותו, בשביל לפתוח את החותם. בזמן השנתיים וחצי שנים שבהם נארוטו התאמן עם ג'יראיה, ג'יראיה ניסה לפתוח לנארוטו את החותם רק קצת כדי שינסה להשתלט על הקיובי, אך נארוטו התחיל להשתגע ולהוציא עד 4 זנבות צ'אקרה.
כאשר נארוטו שט לאי כדי להתאמן על השליטה בקיובי הוא משחרר את החותם בכדי להשתלט על הצ'אקרה של הקיובי במלוא הכוח והפוטנציאל, ובשביל שיוכל לשלוט בהתנהגותו ובמעשיו בעת שימוש בצ'אקרת הקיובי (הגדרה חלקית).
Four Symbols Seal.jpg

 

ספויילר על העבר מסומן:
קצ'יוסה- יאטאי קוזושי נו ג'וטסו
בטכניקת זימון זו המשתמש מזמן קרפדה גדולה מאוד ליד/ מעל היריב. בעזרת ניצול משקלה של הצפרדעה, והגובה שבה הוא מזמן את הקרפדה, ההדף והכוח יכול להגיע לרמות של נזק גדולות. 

Food Cart.jpg

 

ספויילר על העבר מסומן:
קיאקו פוין
כאשר המשתמש מטמיע חותם זה באויב אשר השתמש בטכניקת זימון, הוא מסיר את כל השליטה של המזמן על כל היצורים אשר זימן, אך משתמש הטכניקה לא מקבל את השליטה, כלומר, הזימונים חופשיים. לא בטוח, אך כנראה הדם של האויב המזמן דרוש להפעלת חותם זה. מינאטו השתמש בטכניקה זו להסרת השליטה של מאדארה בקיובי.

Contract Seal.png

 

ספויילר על העבר מסומן:
ג'יקוקאן קקאי
בעזרת היראשין קונאי, מינאטו יוצר חור בחלל ובמרחב אשר מעביר למקום אחר מתקפות אשר מיועדות לפגיעה, אך כאשר המתקפות נכנסות לחור זה, מינאטו צריך לבחור מקום ביקום אליו המתקפות יועברו. חור זה יכול להעביר מתקפות חזקות אפילו כמו הביג'ודאמה של הקיובי.
Space-Time Barrier.png

 

ספויילר על העבר מסומן:
שיקי פוין
טכניקת חתימה זו היא טכניקה אשר מערבת לכוחו של מלאך המוות. כאשר בשימוש, מלאך המוות מופיע ומשתמש במחרוזות מיוחדות כדי להפעיל את הקללה. כאשר "שיקי פוין" בזמן ביצוע, הנשמה של המשתמש מופיעה מעל למשתמש ורובה יוצאת ממנו, והיא קרובה לאל המוות עצמו. לאחר מכן אל המוות שולח את הזרוע שלו אל תוך גופו של המשתמש, ובשלב זה רק המשתמש מסוגל לראות את מלאך המוות. בשביל לבצע את הטכניקה על המשתמש לתפוס את הקורבן בעזרת היד של אל המוות היוצאת מתוך גופו. כאשר היד של אל המוות תופסת בנשמה של הקורבן, רק מרגע זה יכול הקורבן לראות את אל המוות. אם היד של אל המוות מצליחה למשוך את כל הנשמה של הקורבן ממנו, הקורבן מת. בקרב של סארוטובי נגד אורוצ'ימארו סארוטובי השתמש בהעתקי צל כדי להרוג את שני ההוקאגים (האשיראמה וטוביראמה) אשר הוחיו בעזרת האדו טנסיי של אורוצ'ימארו. לאחר כמה זמן, סארוטובי הצליח לשלוף רק חלק מהנשמה של אורוצ'ימארו, ולכן לאורוצ'ימארו נוטרלו הידיים. מינאטו השתמש ב"שיקי פוין" כדי להחליש את הקיובי, ושלאחר מכן קושינה תחתום את הקיובי בנארוטו.

Reaper death seal.jpg

 

 

13 תגובות על הפוסט “נאמיקאזה מינאטו

 1. ממש סיקור פצצתי כול כך מעולה אתה ממש ברמה לך תשע אם יש עוד מסקרים כמו סיקור כזה יפה
  הסיקורים הראשונים שלך ממש מעפנים יכס סתםםםםתםתם אתה ממש מסקר ברמה שאין כמוהו
  קבל ד״ד xj

 2. גם אני עושה סיקורים כמו אלה אני יודע מאיפה אתה לוקח את התמונות של הסיקור

  • זה מהמנגה הם יופיע מתישהו בעלילה אבל יש עוד המון זמן עד שהם יגיעו לאנימה

 3. ממש ממש ממש תודה זה כאילו פירוט מדהים והמקורות שלך ממש מקוריים ומעולים וזה אתר ממש ממש מצוין ומוצלח תודה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה לך. :) :) :)

 4. תודה רבה על התגובות.
  יש בעיה, הפוסט לא יכול להינעל לתגובות. אבל, זה לא "מקום חופשי" לתגובות- 
  תגובות שלא קשורות לנושא ימחקו, ובמקרים כאלו ואחרים למגיבים יינתן באן.
  חחחח סליחה על ההפחדה. תודה על התגובות. כעיקרון, הייתי שמח לצלם את התמונות (אני יודע שאפשר טובות יותר) אבל שרתי התמונות לא תמיד מחזיקים את התמונות לטווח ארוך, ולאחר מכן הן מוחלפות בפרסומות של המקור העלאה או נמחקות.

 5. :כשנארוטו הופך למצב ביג'ו מוד הו אומר "nine tails fox chakra"

סגור לתגובות.