רקע
טורונה הוא שינובי משבט אבוראמה הנמצא בכפר קונוהא. הוא גם במעמד גבוה בין חברי האנבו ביחידה של דאנזו שימורה הנקראת "רוט". כמו כל האחרים ביחידת "רוט" (לדוגמה: סאי), גם טורונה חסר אישיות ורגשות עקב אימון מפרך הנערך ע"י דאנזו כשהיו בגיל צעיר. הוא משמש רק ככלי הגנה של דאנזו, והוא שומע לדבריו ולפקודותיו. מכיוון שהוא חסר אישיות, טורונה לא הראה פחד כאשר התמודד מול מאדארה אוצ'יהא. בנוסף על כך, לטורונה יש חותם על לשונו אשר מונע ממנו להגיד ולספר מידע על דאנזו.
Torune Anime.png

הופעתו בשיפודן
דאנזו בחר בטורונה ובפו בכדי ללוותו אל כנס הקאגים, ולהגן עליו בזמן הפגישה. כאשר הם מגיעים לארץ הברזל הפגישה מתחילה וטורונה מסתתר מאחורי הוילונות ביחד עם פו. טורונה מזנק להגן על דאנזו במהלך התפרצות העצבים של הראיקאגה, וגם מזנק להגן עליו כאשר זטסו מופיע. זטסו מבשר על הגעתו של סאסקה אוצ'יהא לכנס וטורונה באים לצאת יוצאים כדי לנסות לחסל אותו. לבסוף טורונה ופו נשארו להגן על דאנזו מכיוון שהראיקאגה הלך במקומם. כאשר סאסקה מגיע לחדר הישיבה טורונה, פו ודאנזו בורחים החוצה. לאחר שפו העביר את נשמתו למלכודת הבובה, טורונה נושא את גופו של פו. לאחר כמה זמן, בדרכם לקונוהא דאנזו, פו וטורונה נפגשו עם מאדארה. דאנזו אומר להם להעסיק את מאדארה בזמן שהוא יתכונן לקרב. לאחר שפו נתפס ע"י מאדארה, טורונה זורק קונאי אל מאדארה כדי לנסות לשחרר את פו. לאחר מכן, טורונה הצליח לנתח בקצת את יכולותיו של מאדארה. הוא ופו מסיקים שמאדארה לא יכול לתקוף ולגרום לחפצים לעבור דרכו בו זמנית. טורונה מדבר עם פו. הם אומרים שהם יתקפו את מאדארה, אחד אחרי השני, ושהמתקפה השנייה תפגע בו. פו מסכים להיות הפיתיון, ושטורונה יפגע בו. לאחר מכן טורונה מוריד את כפפותיו, וחושף כפות ידיים סגולות. לאחר מכן טורונה ופו רצים בזיגזג אל עבר מאדארה. פו וטורונה ידעו שמאדארה יתחמק ממתקפתו של פו, ולכן ברגע שמאדארה בא להרביץ לפו לאחר שעבר דרכו, טורונה יוון את ידו בשביל לפגוע במאדארה. למרבה הפתעתם, מאדארה ניחש את תוכניתם, והשאיר את שקיפותו גם לאחר שפו עבר דרכו, ורק העמיד פנים שהוא עומד לתת אגרוף לפו. כתוצאה מכך, טורונה לא יכל לעצור בעדו והוא פגע בטעות בטורונה. לאחר מכן, האזור שבו היד של טורונה פגעה, נעשה סגול. לאחר מכן, מאדארה בוחן את הנזק שנגרם לפו. באותו זמן, טורונה מרפא את פו, ומאדארה מציין שאלו בעצם חרקים בגודל מיניאטורי אשר מזהמים והורסים את התאים באיזור שבו נוגעים. מאדארה מציין שלטורונה יש חסינות לחרקים אלו אשר אותה ירש מאביו. לאחר מכן מאדארה נעלם לרצפה. טורונה מוריד את חולצתו, וגורם לחרקים שלו להתפשט על כל גופו, אך לפני שהספיק לעשות משהו, מאדארה יוצא דרך גופו ושואב אותו דרך עינו למימד שלו. למרות שטורונה נשאב, כמה מהחרקים המיניאטוריים הצליחו לעבור אל ידו של מאדארה, ולכן נאלץ לכרות אותה.
טורונה שוחרר מאוחר יותר ע"י מאדארה, לאחר שהוא ופו הוחזקו זמן רב בגנג'וטסו של מאדארה. 
למרות זאת, מאדארה הרג את טורונה זמן קצר אחרי ששוחרר. 
מאוחר יותר, קאבוטו מחייה את טורונה בעזרת האדו- טנסיי. קאבוטו שם בראשו של טורונה קמע אשר קושר אותו לרצונותיו של קאבוטו, אפילו אם רצונות אלו הם בניגוד לרצונו. לאחר שקאבוטו עוזב, הוא שם את טורונה בחזרה בארון זימון ולאחר מכן הוא נעלם.

סגנון לחימה
טורונה הוא בן לשבט האבוראמה בקונוהא. משום כך, לטורונה יש יכולת דומה לאביו, והיא שליטה בחרקים מיניאטוריים, אך קטלניים. טורונה הוא נינג'ה מוצלח, ובגלל זה נבחר ע"י דאנזו לליוויו לכנס הקאגים. בנוסף על כך, טורונה טוב בניתוח מתקפות האויב- הוא ניתח את סגנון הלחימה ואת הטכניקות של מאדארה רק על ידי צפייה בו בזמן קצר.

נאנוסייזו נו דוקומושי (חרקי ונום בגודל ננו)
חרקי ונום הם סוג נדיר של חרקים המשומשים ע"י בודדים משבט אבוראמה. חרקים אלו משמידים את תאי הגוף, תוך כדי גרימת כאב עז לקורבן.
חרקי הננו מועברים אל הגוף של האויב, והם מסוגלים לעבור גם דרך סוגי מדים שונים. טורונה יכול לצפות את ידיו עם החרקים, מכיוון שיש לו חסינות אל חרקים אלו. כתוצאה מכך טורונה מסוגל לבחור את האזור בגוף האויב אותו הוא רוצה להשמיד. למרות שהחרקים מסוגלים לעבור דרך בגדי האויב, ככל הנראה החרקים אינם מסוגלים לעבור דרך בגדיו של טורונה, כי אז הוא לא היה טורח להוריד את כפפותיו.

 

ציפוי חרקים מיניאטוריים על הגוף

בעזרת היכולת התורשתית שלו, טורונה מצפה את כל הגוף שלו בחרקים מיניאטוריים. לציפוי זה יש יתרון- זה לא משנה מאיפה היריב ייגע בו, הוא ייפגע מהחרקים, מכיוון שהם מכסים את כל גופו. אך יש גם חיסרון- טכניקה זו עוזרת לקרב ממרחק אפס, כלומר, שהיריב קרוב אליך. למשל, כשמאדארה נגע בטורונה והעביר אותו למימד שלו, הוא אחז בו, ולכן כמה מהחרקים המיניאטוריים עברו דרך בגדיו ופגעו בו.