מידע כללי
סויגטסו הוא חבר שבט ההוזוקי מקיריגאקורה.
סויגטסו שוחרר ע"י סאסקה מאורוצ'ימארו והוא היה הראשון שהצטרף לקבוצת אבי(נחש),שבהמשך שמה היה קבוצת טאקה(נץ).


ביוגרפיה:

סויגוטסו נולד בקיריגאקורה.
לסויגטסו יש אח בשם מאנגטסו,הוא ואחיו חלמו להיות בשבעת סיפי הערפל,דבר זה גרם להם להתאמן הרבה.
בסופו של דבר מאנגטסו הפך לאחד משבעת סיפי הערפל,אך זמן קצר לאחר מכן הוא מת,כאשר הוא מת החלום של סויגטסו התנפץ,סויגטסו שינה את שאיפתו ורצה לאסוף את כל החרבות של שבעת הסייפים ולהקים מחדש את שבעת סיפי הערפל,כאשר הוא המנהיג. סויגטסו נלקח ע"י אורוצ'ימארו ונהפך למעין "עכבר מעבדה",בעכבות זאת שאיפתו נאלצה לחכות.
בשלב מסוים בחייו נאמר שהוא נלחם נגד ג'וגו.

הופעותיו בשיפודן:
מיד לאחר שסאסקה ניצח את אורוצ'ימארו,סאסקה נכנס לאחת ממעבדותיו ומשחרר את סויגטסו שהיה כלוא בתוך מן צינור.
סויגטסו אומר לסאסקה שהוא לא חייב לו דבר ומאיים עליו,סויגטסו אומר שהוא צוחק והוא הצטרף אליו.לאחר שהם עזבו סאסקה לוקח את סויגטסו לארץ הגלים,על מנת שהוא ישיג את החרב של זאבוזה,באנימה סאסקה עשה לסויגטסו מבחן עד שהשיג את החרב,המבחן היה עם פוליטיקאי רשע בשם טנזן,סויגטסו ניצח את ל חייליו ולקח את החרב.
לאחר מכן הם הלכו לבסיס שבו התגוררה קארין,שם סויגטסו הורה לשחרר את כל האסירים.לפני שהוא משחרר אותם סויגטסו אמר להם להפיץ את השמועה שסאסקה הביס את אורוצ'ימארו ושסאסקה יביא שלום על העולם,דבריו של סויגטסו היו מפיו,שזה אומר שסאסקה לא אמר לו לומר זאת. כאשר קארין הצטרפה לצוות,הם הלכו לצרף את ג'וגו.כדי להגיע לג'וגו הם היו צריכים להילחם בצבא שלם,סאסקה הורה עליהם לא להרוג אף אחד ורק להכניע אותם.כשמצאו את ג'וגו שמיד תקף אותם סויגטסו ניסה להרוג אותו,אך סאסקה התערב ואיים להרוג את שניהם אם הם לא יפסיקו.ג'וגו בסופו של דבר נרגע ועם קצת שכנוע מצידו של סאסקה הסכים להצטרף.לאחר מכן סאסקה אמר שהשם של הקבוצה הוא אבי(נחש) ומטרתם היא למצוא את אוצ'יהא איטאצ'י.
זמן קצר לאחר מכן הקבוצה התפצלה,בכדי לחפש את מקום הימצאו של אוצ'יהא איטאצ'י.סויגטסו הלך לבנק,שבו גינג'י חבר של קאקוזו מהאקוטסקי היה,אחרי שסויגטסו סיים לדבר איתו(ופצע כמה מאנשיו) הוא רואה את הפצצת ההתאבדות של דיאדארה,סויגטסו מזמן את מאנדה כדי להציל את סאסקה,סאסקה הצליח להינצל,אך בשביל מאנדה זה היה מאוחר מדי.זמן קצר אח"כ הוא רב עם קארין וג'וגו יצא מכלל שליטה,אך סאסקה עצר אותו.אחרי נחו,הם המשיכו את דרכם אל איטאצ'י,בדרך הם ראו כפיל של איטאצ'י,הכפיל הדריך את סאסקה ללכת למחבוא.בדרכם למחבוא,הם נתקלים בקיסאמה שאומר להם שרק סאסקה יכול להמשיך,אבי נשארה מאחור בעוד סאסקה הלך להלחם באיטאצ'י.סויגטסו איתגר את קיסאמה,אך לא ידוע איך הקרב הסתיים.לאחר שהם הלכו למחבוא האקוטסקי, סויגטסו מתקיף את קיסאמה,אך מאדארה עוצר אותו.לאחר מכן קבוצת טאקה(סאסקה החליט לשנות את השם)נהפכה לחלק מהאקוטסקי וסאסקה אמר שמטרתם היא להרוס את קונואה ואף הלכו לכפר הענן,בכדי לתפוס את האיצ'יבי.
שהגיעו לקומוגאקורה,סויגטסו ניסה להוציא מאחד החילים מידע קילרבי,סויגטסו כשל,אך סאסקה הצליח באמצעות המנגקיו שארינגאן.לאחר שמצאו את קילרבי,סויגטסו תקף ראשון,אך קילרבי ניצח אותו בקלות ואף הצליח לנתק אותו מחרבו,לאחר מכן ג'וגו תקף,אך גם הוא הפסיד בקלות,לאחר מכן סאסקה תקף והחזיר את החרב לסויגטסו,אך גם הוא הובס ואף חטף פציעות קטלניות.לאחר שקארין ריפאה את סאסקה,הם החליטו לתקוף מתקפה משולבת.סויגטסו תפס את קילרבי ואמר לסאסקה לחשמל את שניהם,סויגטסו נפצע מכך קלות,אך קילרבי לא הושפע במיוחד.לאחר מכן קילרבי מפעיל זנב אחד ותוקף את הקבוצה,סאסקה שמנס לתקוף אותו ונכשל מבין שהוא תוקף את השאר,סויגטסו והשאר קופצים למים בכדי לא להיפגע.לאחר מכן סויגטסומשתנה לצורה גדולה יותר באמצעות "סויקה נו ג'וטסו" כדי להציל אותם ממכה הרסנית ואומר לשאר חברי הקבוצה לברוח,סויגטסו צוחק על כך שהוא מסכן את חייו עבורם.לאחר מכן קילרבי השתמש בקרן צ'אקרה טהורה,סויגטסו מגן על חבריו בגופו ומאבד את ההכרה.
למרות שסויגטסו היה מחוסר הכרה,הוא הצליח להשיג את הזמן הדרוש שג'וגו ירפא את סאסקה.סאסקה שראה מה כל הקבוצה עשתה למענו,השתמש באמאטראסו "וניצח את קילרבי".לאחר הקרב סאסקה וג'וגו סוחבים את סויגטסו וקארין שנפגעה מהאמאטראסו.לאחר הפלישה של פיין לקונוהא,סויגטסו נראה כאשר הוא במיכל מים והוא צועק על קארין לעזוב את חרבו.
לאחר שקבוצת טאקה נרפאה,הם יצאו כדי להשמיד את קונוהא,אך נתקלו במאדארה בדרך,מאדארה סיפר להם על קונוהא ועל הכישלון שלהם עם האיצ'יבי,בנוסף לכך מאדארה מספר להם על פגישת הקאגה ומשכנע את סאסקה ללכת להלחם עם דאנזו,סאסקה מסכים וזטסו מוביל אותם לארץ הברזל.בהגיעם למקום המפגש הם רואם המון סמוראים ומחפשים נקודת תורפה.לאחר מכן זטסו הלך לכנס וחשף את מיקומם של טאקה,לאחר שסאסקה נילחם בסמוראים מגיעים הראיקאגה(איי),שי ודארואי.סויגטסו חוסם מיתקפה של הראיקאגה ע"י חרבו הראיקאגה,הורס חלק מהחרב(החרב כבר הייתה סדוקה מהקרב עם קילרבי),לאחר מכן סויגטסו נילחם בדארואי עם מה שנישאר מהלהב של החרב,דארואי ממלא את הלהב שלו בחשמל,מה שאיפשר לו לגבור עלסויגטסו ולהצמיד אותו לקיר.כאשר סאסקה הורס את החדר בו הם נמצאים,סויגטסו מתחבר לגופו ופוגש את ג'וגו,הם מתלבטים אם להילחם בראיקאגה,אך הם החליטו שזה יהיה מסוכן מדי,במקום זאת סויגטסו הציע שהם יתלבשו כמו סמוראים ויאספו מידע,אך הם נחשפו במהירות רבה.

 

ספוילרים מסומנים:
מאוחר יותר במהלך המלחמה,סויגטסו וג'וגו הצליחו לברוח מהכלא בארץ הברזל.סויגטסו רצה ללכת לחפש את חרבו וג'וגו הסכים לעזור לו.סויגטסו אומר שג'וגו יותר נחמד מקאריו והם מחליטים ללכת לחפש אותה.לאחר מכן ג'וגו שואל את סויטסו למה הוא כל כך אוהב חרבות,סויגטסו מספר לו את חלומו,להקים את שבעת סייפי הערפל ולהיות המנהיג שלה.

סגנון לחימה
סויגטסו הוא חזק מאד ואף איים על סאסקה פעם אחת(למרות שזה היה בצחוק). קיסאמה ציין כי סויגטסו הוא ילד פלא ברצח,ושהוא כמו גלגול נשמות לזאבוזה. למרות זאת סאסקה אמר שהוא לא מספיק חזק כדי להביס את קיסאמה.

סויקה נו ג'וטסו
כחבר שבט הוזוקי,סויגטסו מכיר היטב את הטכניקה הסודית של השבט.
סויגטסו מסוגל להפוך את גופו למצב נוזל ולהחזירו למצב מוצק כרצונו,כמו כן היא מאפשרת לו להשתלב עם מים.
יכולת זו מאפשרת לו גם לשנות את צורת גופו להגדיל את אבריו כמה שהוא רוצה(כך היה בקרב עם קילרבי).
כשהוא מתעלף הוא ניראה דמוי ג'לי.
כמו כן סויגטסו תמיד מסתובב עם מימיה(מין כוס ששומרת על המים),בשל הצורך שלו למים.
דרך אגב,לסויגטסו יש חולשה רבה נגד מתקפות ברק.


קינג'וטסו: קוביקיריהוצ'ו

סויגוטסו מיומן מאד בחרבות,בזכות האימונים שלו עוד מימי ילדותו.
סויגטסו אוחז בחרב של זאבוזה(קוביקיריהוצ'ו).
עם זאת חסרה לו מידה גבוהה של כוח גופני,כמו כן הליכה למרחקים גבוהים עם החרב מאלצת אותו לשתות יותר מים.
עם זאת הוא מפצה על כך,באמצעות הגוסויוואן נו ג'וטסו המאפשרת לו להגדיל את שריריו.

סויטון: גוסויוואן נו ג'וטסו
יכולת זאת מאפשרת לסויגטסו להפוף את שרירו לגדולים יותר וחזקים יותר.
היכולת לא רק מגדילה את השרירים,היא גם מסוגלת לשנות את צורתו.
הוא מגדיל את השרירים כאשר הוא מכניס נוזלים לשרירים ואח"כ ממצק אותם.
בנוסף היכולת הזאת עוזרת לסוגטסו לשאת את חרבו הכבדה.

 

סויטון: שד הדג
בעזרת יכולתו התורשתית, סויגטסו שולט בכמות אדירה של מים, כאשר הוא נמצא בתוכה. כאשר הוא עושה זאת, חצי מגופו משתלב עם המים, ולסויגטסו יש כנראה שליטה מלאה על צורת המים. סויגטסו השתמש במתקפה זו רק פעם אחת עד עכשיו, כאשר צוות טאקה נלחמו נגד קילר בי. כאשר קילר בי שינה צורה לצ'אקרה מלאה של האצ'יבי, סויגטסו רצה שחבריו לצוות ינצלו ומשך זמן בזכות זה.

Suigetsu Vs Killer Bee.jpg

7 תגובות על הפוסט “הוזוקי סויגטסו

  1. סויגטסו מגניב ורוצח מצחיק אבל מאוד חזק וקשה מאוד להרגו כי הוא הופך למים ויש לו שרירים ענקים ביד והחרב שלו אוזרת לו אמון בקרב למשל מול קיסאמה הוא יכול להשביץ בזה שיש לא חרב כזות והוא מ האקוטסקי אז הוא מאוד חזק והטכניקה הכי חזקה שלו היא שד הדג והוא רשע כמעט כמו כל שבעת סייפי הארפל חוץ מצוגירו

  2. נכון וגם הוא הכי מצחיק נ.ב שיגטסו מת בקרב נגד קילר בי שכחתי איך עושים סימן שאלה
    :12:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

:?: :-? :lol: 8) :-x :( :evil: :-P :-| 8-O :-D :!: :idea: :-o :arrow: :twisted: :oops: :) :cry: :wink: :facepalm: :mrgreen: more »