סאקורה הארונו
מידע כללי
תוצאת תמונה עבור ‪haruno sakura‬‏
סאקורה היא אחת הדמויות הראשיות בסדרה (למרות שהיא לא מופיעה בה הרבה), והדמות ממין נקבה הראשית.
סאקורה היא קונואיצ'י ברמת צ'ונין מקונוהאגאקורה (כפר העלה הנסתר), וחברה בצוות 7 ביחד עם נארוטו, סאסקה, וקאקאשי בתור סנסיי.
סאקורה מאוהבת באוצ'יהא סאסקה, בגלל הכישרון שלו והיופי שלו.
לפני שסאסקה ערק מהכפר, סאקורה תמיד שיבחה אותו על מעשיו, אך תמיד זלזלה בדברים שנארוטו עשה.
בשיפודן, היא מתחילה לפתח קשר הרבה יותר קרוב לנארוטו.
בשנות לימודיה הראשונות באקדמיה לנינג'ות, סאקורה הושמצה לעיתים קרובות בגלל המצח הגדול שלה.
כדי לנסות להתמודד עם העלבות אלו, סאקורה ניסתה להסתיר את המצח הגדול עם הפוני שלה, אך הילדים אמרו לה שהיא עושה את זה רק כי היא רגישה לזה. לאחר כמה זמן, סאקורה מתחברת עם אינו יאמאנאקה. אינו עוזרת לה להתמודד עם ההעלבות בעזרת מתן סרט שיער בצבע אדום. בנוסף על כך, אינו משכה את תשומת ליבם של האחרים לתכונות החמודות של המצח של סאקורה, וזה סייע לסאקורה להתגבר על חוסר הביטחון שלה. השתיים נעשו חברות טובות מאוד, וסאקורה גדלה עם יותר ביטחון עצמי, ופיתחה את האישיות הייחודית שלה הודות לאינו. לאחר כמה זמן, התברר לסאקורה שגם אינו מאוהבת בסאסקה ולכן הפסיקה את החברות ביניהן, כדי שיוכלו להתמודד על סאסקה. בכך מתחילה היריבות של סאקורה ואינו.

 

תוצאת תמונה עבור ‪sakura and ino‬‏


סאקורה הפנימית

בתוך סאקורה שוכנת "הסאקורה הפנימית" שהיא בעצם ביטוי של הרגשות הפנימיים שלה.
בנוסף על ההומור שמוסיפה סאקורה הפנימית בעונות הישנות, סאקורה הפנימית מייצגת דעה אמיתית של סאקורה, כאשר היא מציגה דעה שונה כלפני חוץ. סאקורה הפנימית בד"כ מופיעה בליווי הביטוי "שאנארו". לביטוי אין כ"כ משמעות, למרות שפירושו המשוער הוא "לעזאזל".
סאקורה הפנימית היא לא סתם ייצוג דעה, והיא ייחודית בהתנהגותה בתוך מוחה של סאקורה.
כאשר סאקורה התמודדה מול אינו בקרבות הצ'ונין, אינו השתמשה בטכניקת חילוף הנשמות על סאקורה. כאשר נשמתה של אינו הייתה בתוך סאקורה, סאקורה הפנימית מצליחה בדרך לא ידועה להוציא את הנשמה של אינו מגופה- דבר המעיד על פיצול אישיות.
למרות שהיא מופיע לרוב בתחילת הסדרה, סאקורה הפנימית נעלמת באמצע העונות הישנות.
בעונות האלו סאקורה לא משתמשת כמעט בסאקורה הפנימית, אך היא משתמש בתוקפנות, אלימות ועצבנות- התכונות שלה הפכו למה שהייתה פעם סאקורה הפנימית, אך עדיין סאקורה הנורמאלית נשארה טובה.

Inner Sakura

 

 

הופעתה בעונות הישנות
לאחר הופעות קטנות פה ושם בהתחלת הסדרה, סאקורה יוצאת עם שאר חברי הצוות שלה להגן על טאזונה בונה הגשרים בדרכו לארץ הגלים. כאשר קאקאשי מאמן את כולם בטיפוס על העצים בעזרת צ'אקרה, סאקורה מצליחה כבר בניסיון הראשון שלה, וחוזרת להגן על טאזונה בביתו ביחד עם קאקאשי, בזמן שנארוטו וסאסקה נשארו לתרגל ביער. מאוחר יותר, כאשר הם הותקפו ע"י זאבוזה והאקו, סאקורה מגנה על טאזונה בזמן שנארוטו, סאסקה וקאקאשי נלחמו עם אויביהם. לאחר כמה זמן, היא שמעה שסאסקה ככל הנראה הובס ומת, והתחילה לבכות. היא מבינה שבכך הפרה כלל מספר #25 שהוא לא להראות רגשות על אובדן באמצע משימה. סאקורה גם דקלמה אותו בע"פ. לאחר שהתברר שסאסקה רק היה בקומה לכמה זמן, הוקל לסאקורה שהוא חי.

Sakura breaks 25th rule

לאחר שמשימתם הושלמה, חזרו חברי צוות 7 לקונוהא. כאשר חברי קבוצה 7 ניגשו לבחינות הצ'ונין, סאקורה סירבה להשתתף בגלל שהיא הרגישה שהיא חלשה מדי בשביל להשתתף, אך לאחר כמה עידודים מסאסקה, היא מסכימה להשתתף. כאשר הם ניגשו לבחינה בכתב- סאקורה הייתה אחת מהתלמידים הבודדים בכיתה שידעו את התשובות מידע אישי ולא בעזרת רמאות. באמצע הבחינה, סאקורה אומרת לעצמה שנארוטו כנראה טיפש אם הוא לא הבין עד עכשיו שהמטרה של המבחן היא יכולות ריגול, ושהוא אמור לרמות מבלי שיגלו אותו. סאקורה מהרהרת אם כדאי לו או לה לוותר כדי שנארוטו ייצא ללא בושות, אך לאחר שהיא ראתה שנארוטו מלא ביטחון עצמי ואמונה בעצמו, סאקורה מעיפה את מחשבתה על הוויתור, והם עוברים את השלב הראשון.
קצת לאחר תחילת המבחן השני של בחינות הצ'ונין, חברי קבוצה שבע הותקפו ע"י אורוצ'ימארו. למרות שנארוטו וסאסקה עשו את הטוב ביותר שלהם כדי להביס את אורוצ'ימארו, הם הובסו וסאקורה נשארה לבד כדי לטפל בהם ולהחביא אותם עד שיחלימו. לאחר כמה זמן, סאקורה הותקפה ע"י קבוצתו של דוסו (המורכבת מ: זאקו, קין ודוסו בתור מנהיג- אך ללא סנסיי). מכיוון שסאסקה ונארוטו נחו והיו מחוסרי הכרה, סאקורה התמודדה נגד קבוצתו של דוסו עם מלכודות אשר הכינה מראש. לאחר כמה זמן, קבוצת דוסו גוברים על סאקורה, אך רוק לי בא לגבות ולהציל אותה., נחוש להגן עליה בכל מחיר. לאחר כמה זמן, קין שיתקה את סאקורה ע"י תפיסתה בשיערה, והיא ירדה על זה שלפי מראה חיצוני, זה נראה כאילו חשוב לסאקורה היופי מאשר היכולות שלה בתור נינג'ה. לסאקורה נמאס שיורדים עליה שהיא לא יכולה להלחם לבדה, ולכן החליטה מה טוב בשביל עצמה. סאקורה חתכה את שיערה כדי לשחרר את אחיזתה של קין בשערותיה.

Sakura cut hair
לאחר כמה זמן, הקרב נגמר. כאשר הסתיימה הבחינה השנייה, אינו רואה את סאקורה ומתעצבנת מהמראה החדש שלה, ואומרת לה לבוא לבקר את סאסקה. לאחר שסאסקה התעורר, הוא שואל את סאקורה מי פגע בה. סאסקה מתאושש במהירות בעזרת החותם המקולל והוא מסתער ישר על כמה נינג'ות מכפר הקול. לאחר שראתה אותו נלחם, סאקורה הבינה שזה לא סאסקה שהיא מכירה, והיא מחבקת אותו בפתאומיות כדי שיפסיק. מעשיה גורמים לחותם המקולל לסוג לאחור למצב "כבוי".

Sakura stopping Sasuke
בקרבות בחינות הצ'ונין, סאקורה התמודדה מול אינו. לאחר כמה עלבונות, סאקורה ואינו מתחילות להלחם. לאחר כמה זמן אינו מבינה שלגזור את שיערה יעזור לה בקרב, וקח עשתה. לאחר כמה זמן, אינו משתמשת ביכולת התורשתית שלה- טכניקת חילוף נשמות, ונכנסת לתוך גופתה של סאקורה. למרבה הפתעתה של אינו, בעזרת עידודים מצד נארוטו, סאקורה מצליחה לדחות את הנשמה של אינו בעזרת הסאקורה הפנימית. לאחר קצת זמן, אינו וסאקורה התחילו להלחם במכות רגילות מרוב עייפות, מכיוון שהשתמשו בהמון אנרגיה. לאחר כמה זמן, שתיהן מתעלפות ובכך הקרב נגמר בתיקו, ואף אחת לא עלתה לשלב הבא. לאחר שהחלימו, סאקורה ואינו נשארות עדיין קצת יריבות, אך הן סיכמו שהן יתחילו לפתח את הידידות ביניהן שוב.

Double Knockout
כחודש לאחר מכן, במהלך הגמר של בחינות הצ'ונין, באמצע הקרב של סאסקה וגאארה הפלישה לקונוהא החלה. כאשר הפלישה החלה, קאבוטו פיזר נוצות מרדימות ברחבי האולם. סאקורה הדפה את הנוצות מעליה ובכך ביטלה את השפעת הטכניקה עליה. בגלל זה, ובגלל שסאסקה יצא לרדוף אחרי גאארה, סאקורה וקאקאשי נשארים עם עוד קצת אנשים בשביל להגן על האנשים שבאולם מהפולשים. לאחר כמה זמן, סאקורה יצאה לעברו של סאסקה כדי שתוכל לעזור לו בקרב נגד גאארה. היא הגיעה בזמן ובאה להגן על עצמה מפני התקפה של גאארה כאשר השוקאקו היה קצת משוחרר. לאחר קצת זמן גאארה תקף את סאקורה עם החול שלו ושיתק אותה, כמעט הרג אותה. בתזמון מושלם נארוטו מגיע ותוקף את גאארה, כדי להגן על סאקורה וגם בשביל להשאיר עליה רושם.

לאחר שנארוטו מנצח את גאארה, סאקורה מתעוררת מההתעלפות ומודה לסאסקה על כך שהוא הציל אותה. סאסקה מתקן אותה ואומר שהוא לא זה שהציל את חייה אלא נארוטו. סאקורה פונה אל נארוטו ומחייכת אליו, והיא לא שמה לב לפרצוף הכועס שעטה סאסקה (מכיוון שהוא הבין שנארוטו לאט לאט מתעלה עליו וכך לא יוכל לנצח את איטאצ'י).
ככל שהזמן עובר, סאקורה שמה לב שהתאווה והצמא של סאסקה לכוח גדלה, והיא פחדה שבסוף הוא יערוק מקונוהא כדי ללכת לחפש את אורוצ'ימארו ולהשיג עוד כוח. בשביל שזה לא יקרה, סאקורה מבלה עם סאסקה כמה זמן שהיא יכולה, כדי למנוע ממנו ללכת בדרך זו. לאחר כמה זמן, סאקורה שיערה שזה מה שהולך לקרות. היא ראתה אותו ליד היציאה מקונוהא, וניסתה לשכנע אותו לא לעזוב. לבסוף היא מודה שהיא כל הזמן אהבה אותו. היא אמרה לו שהיא מוכנה לעשות הכל בשבילו, אפילו לעזור לו בחיפושו אחר כוח, כל עוד היא יכולה להישאר איתו.
לאחר מכן, סאסקה פנה עליה וקרא לה מעצבנת. סאקורה איימה לצרוח בשביל שכל הכפר יתעורר וכדי להזהיר את הכפר מבריחתו. סאסקה הודע לה ולאחר מכן הכה בראשה ועזב את הכפר. למחרת בבוקר סאקורה מתעוררת לפני קוטטסו האנאגה ואיזומו קאמיזוקי, אשר מדווחים לטסונאדה כמה דוחות בוקר. היא מודיעה להם שסאסקה ברח, מה שמוביל להווצרות צוות הצלתו על ידי טסונאדה, ובהנהגת שיקאמארו.
כאשר נארוטו יצא משער קונוהא כדי להחזיר את סאסקה, סאקורה באה לקראתו. סאקורה התחננה לנארוטו שיחזיר חזרה את סאסקה, באמונה שנארוטו הוא האדם היחיד שיכול להגיע אל סאסקה ולעצור אותו. נארוטו הסתכל על סאקורה בוכה, והבטיח לה שהוא יחזיר את סאסקה, מה שהופך את זה להבטחה לכל החיים. סאקורה בכתה והבינה שנארוטו תמיד היה איתה, ותמך בה.
לאחר שנארוטו נכשל בהבטחתו להחזיר את סאסקה, הוא אושפז בבית החולים. סאקורה באה לבקר אותו, והוא מתנצל על כך שלא הצליח לממש את הבטחתו, אך הוא הבטיח לה שיום יבוא והוא יחזיר אותו. היא ראתה את הנחישות שלו והיא אמרה לו שיום יבוא ושניהם יחזירו אותו, מכיוון שהיא רוצה לעזור לו מעתה והלאה. סאקורה מציע הצעה זו בגלל שנמאס לה להיות תמיד מאחור ולהיות חסרת תועלת. לאחר מכן סאקורה אומנה שנתיים וחצי תחת השגחתה של טסונאדה.

הופעתה בשיפודן
לאחר שנארוטו חזר לקונוהא לאחר שנתיים וחצי שהיה תחת חסותו של ג'יראיה, סאקורה הייתה בין הראשונים שבירכו אותו על חזרתו. סאקורה שמחה שנארוטו חזר, למרות שהיה עכשיו גבוה יותר ממנה. סאקורה שאלה את נארוטו האם לדעתו התבגרה, והוא אמר לה שהיא נראית כמו הסאקורה הישנה שהוא הכיר. גם סאקורה התאמנה תחת אחת מהסאנינים האגדיים- טסונאדה. כתוצאה מהאימונים שלה, סאקורה נתנה אגרוף חזק מאוד לנארוטו כאשר בא להראות לקונוהאמארו "סקסי נו ג'וטסו" משופר. לאחר כמה זמן, קאקאשי קרא לסאקורה ונארוטו לאימון קטן, מבחן אשר עשו בעבר עם סאסקה- מבחן הפעמונים. מטרת המבחן הייתה לקחת את הפעמונים ממנו. שניהם הראו במהלך הבחינה את היכולות החדשות אשר קיבלו ושיפרו במשך השנתיים וחצי. סאקורה עשתה אגרוף חזק מאוד ששבר והרעיד את הקרקע. בסופו של דבר, נארוטו הצליח לקחת את הפעמונים מקאקאשי בזכות שגילה לו ספויילרים לספר של ג'יראיה.
לאחר חזרתם ממבחן הפעמונים, הם שמעו שהאקאטסוקי חטפו את גאארה. קבוצת קאקאשי גויסה לחילוצו של סאסקה, והתחילה להתקדם אל עבר סונאגאקורה (כפר החול הנסתר).
כאשר הגיעו לשם, סאקורה השתמשה ביכולות הריפוי שלה ובידע שלה בצמחי ריפוי כדי להציל את קאנקורו מהרעל הקטלני של חבר האקאטסוקי- סאסורי.
סאקורה הכינה את התרופה בשביל להציל את קאנקורו, והכינה עוד כמה מזרקים עם התרופה כדי שיהיו להם בעת צרה. לאחר מכן הם פגשו את צ'יו, אחת מיועצות סונאגאקורה, והיא הצטרפה לצוות שלהם להצלת גאארה.
לאחר שהגיעו אל פתח מחבוא האקאטסוקי, הצוות מתפצל- סאקורה וצ'יו נשארים כדי להלחם בסאסורי, כאשר נארוטו וקאקאשי רודפים אחרי דאידארה אשר חטף את גופתו של גאארה.
לאחר כמה זמן, התברר שהנשקים של סאסורי מצופים רעל, ולכן צ'יו השתמשה בסאקורה כבובה כדי להלחם וכדי שיהיו לה סיכויים גבוהים יותר להתחמק מהנשקים. לאחר כמה זמן,סאסורי מזמן את הבובה של הקאזהקאגה השלישי, וזה גרם לצ'יו להיות המומה, מכיוון שסאסורי עדיין יכול לשלוט ביכולות התורשתיות של הקאזהקאגה. בנוסף על כך, הוא מיזג אותן עם הרעל שלו. כאשר הקרב כבר בעיצומו, בעזרת צ'יו, סאקורה קולטת ומבינה את תזוזות הבובה ומשמידה אותה.
לאחר שסאסורי גילה שהוא הפך את עצמו לבובה, הוא נלחם נגד סאקורה וצ'יו בעזרת התקנים ונשקים בגוף שלו, הכוללים אקדח מים קטלני, אקדח אש ועוד. לאחר כמה זמן, סאסורי חושף את המתקפה האולטימטיבית שלו, ומזמן 100 בובות כנגד 10 בובת הגנרלים של צ'יו. כעבור כמה זמן, צ'יו חותמת את הצ'אקרה של סאסורי, אך התברר שהיא לא ממש הצליחה ומיכל הצ'אקרה שלו עברה לבובה אחרת. סאסורי בא להרוג את צ'יו, אך סאקורה הגנה עליה כמגן אנושי. לאחר קצת זמן, צ'יו דקרה את סאסורי במיכל הצ'אקרה שלו הנמצא במקום שאמור להיות הלב. לפני שמת, סאסורי נתן לסאקורה פרס לניצחונה, והוא גילה לה את המיקום בו היה אמור להיפגש עם המרגל שלו, המרגל אחר אורוצ'ימארו ומספק מידע עליו.

תוצאת תמונה עבור ‪sakura vs sasori‬‏
כאשר צ'יו וסאקורה השיגו את נארוטו וקאקאשי, סאקורה מנסה לרפא את גאארה, אך היא מגלה שהוא כבר מת. לאחר מכן, צ'יו מרפאת את גאארה בעזרת טכניקה מיוחדת, וסאקורה מבינה שהטכניקה הזאת תהרוג אותה, אך תחייה את גאארה. לאחר שצ'יו מתה, הם קברו אותה בכפר החול הנסתר, השתתפו בהלוויה ולאחר מכן סאקורה ושאר הצוות חזרו לקונוהא.
לאחר שחזרו לקונוהא, צוות קאקאשי משתמש במידע אותו קיבלו מסאסורי כהזדמנות למצוא את סאסקה, אך מכיוון שקאקאשי היה עדיין משותק משימוש- יתר במאנגקיו שארינגאן שלו, החליף אותו שינובי בשם יאמאטו. בנוסף על כך, היו צריכים לפחות סנסיי אחד ו-3 מתלמדים בשביל הצוות, ולכן צרפו אליהם גם את סאי. סאי איבד את רגשותיו עקב חוויות כאלו ואחרות שחווה בעבר, ולכן הוא לא ידע איך להתחבר עם סאקורה ונארוטו. כמה זמן לאחר שהחבורה יצאו לדרך סאי העליב והשמיץ את סאסקה, ולכן סאקורה נתנה לו אגרוף. משימתם הייתה לפגוש את המרגל של סאסורי, ולכן יאמאטו השתמש באלמנט עץ כדי ליצור לו תחפושת הנראית כמו סאסורי בבובת הירוקו. לאחר שהמרגל חושף את עצמו, מתברר שהמרגל הוא לא אחר מיאקושי קאבוטו. קאבוטו היה בשליטתו של סאסורי, אך התברר שאורוצ'ימארו גילה זאת והסיר ממנו את הנינג'וטסו. יאמאטו הבין שקאבוטו בצד של אורוצ'ימארו, ולכן הוא קרא לשאר לגיבוי. לאחר כמה זמן נארוטו מתעצבן מאוד על אורוצ'ימארו, ולכן הוא התחיל לאבד אנושיות ולהוציא זנבות צ'אקרת שועל. סאקורה הופתעה ופחדה מכך. נארוטו העיף את קאבוטו והוא הועף על סאקורה והיא איבדה את הכרתה. לאחר שסאקורה חזרה להכרה, היא הבינה שנארוטו כבר הפך למצב 4 זנבות צ'אקרה, והוא איבד את שליטתו בו סופית (ורק יאמאטו יכול להחזיר אותו משלב זה). לאחר שסאקורה ניסתה להחזיר את נארוטו למצבו הרגיל, נארוטו פגע בה ללא ידיעה למעשיו.

תוצאת תמונה עבור ‪4 tails naruto hot sakura‬‏

 

קאבוטו הלך לרפא את סאקורה, בטענה שהוא רוצה בטובתה מכיוון שבינתיים כולם אויבים של האקאטסוקי. כל מה שקאבוטו יכל לעשות זה לסגור את הפצע. לאחר מכן יאמאטו השתלט על צ'אקרת הקיובי, וסאקורה התעלמה מהפצע וגססה אל נארוטו וריפאה אותו. נארוטו החלים, והם התקדמו אל עבר המחבוא של אורוצ'ימארו, שם סאי היה כבר וניסה לחפש את סאסקה. לאחר שלא הצליחו לשכנע את סאסקה לחזור הביתה, הם תקפו אותו על המקום. סאקורה התפלאה לראות איך הצ'ידורי שלו התחזק, ולאחר כמה זמן ניסתה להכות את סאסקה עם אגרוף בפעם הראשונה אי- פעם.
כאשר סאסקה תקף את סאקורה בכוח בכוונת תחילה להריגה, יאמאטו לקח את הנזק על עצמו במטרה להגן על סאקורה. בסופו של דבר, סאסקה ברח עם קאבוטו ואורוצ'ימארו, שציוו עליו לא להרוג אותם מכיוון שגם הם רוצים בהבסת האקאטסוקי. לאחר מכן הם חזרו לקונוהא.

 

לאחר כמה זמן, צוות יאמאטו (סאקורה, סאי, נארוטו ויאמאטו) נשלח בתור סיוע לצוות 10 בקרב שלהם נגד חברי האקאטסוקי- הידאן וקאקוזו. מכיוון ששיקאמארו הופרד משאר הקבוצה, סאי וסאקורה נשלחו כדי לסייע לו, אך כאשר הגיעו הם גילו ששיקאמארו כבר הביס את הידאן לבדו. סאקורה חזרה לכפר עם כל השאר, ושם ריפאה את הזרוע של נארוטו שנפצעה בגלל שימוש במתקפתו החדשה- ראסנשוריקן. לאחר שהחדשות שסאסקה הרג את אורוצ'ימארו הגיעו לקונוהא, סאקורה ונארוטו היו הראשונים להצטרפות לצוות שמונת האנשים של קאקאשי. כאשר הם היו בחיפושים, סאקורה נעזרה באחד מהכלבים של קאקאשי, וכמעט תפסה את קארין- חברה לצוות "הבי", אך היא פספסה אותה מכיוון שהן לא הכירו אחת את השנייה. לאחר כמה זמן, קיבה הריח קצת מהריח של סאסקה והקבוצה הלכה אחריו, אך טובי עצר אותם מלהמשיך. לאחר שגילו את יכולותיו סאקורה הסיקה שכנראה הוא משתמש בטכניקת כפיל או בגנג'וטסו, אך הינאטה אמרה שהצ'אקרה שלו נשארת במקום אחד כל הזמן, וכנראה הוא מעלים חלקים מגופו מן הקיום. לאחר שמצאו את המיקום שבו היה סאסקה, טובי כבר לקח אותו למחבואו ולכן לא היה שם.
מאוחר יותר סאקורה נראית מאוחר יותר עם נארוטו, קאקאשי ושיזונה באוהל, מספרת להם שטסונאדה נכנסה לתרדמת, ושלא שיזונה ולא היא יכולים לעשות משהו בשבילה. היא ניסתה לעודד את נארוטו, אך קיבה נכנס בפתאומיות לאוהל ובישר להם שדאנזו שימורה החליף את טסונאדה בתפקיד ההוקאגה ושהוא הכריז על סאסקה כנינג'ה עריק ושמי שמוצא אותו, שיהרוג אותו. נארוטו וסאקורה קיוו שהם יוכלו לשנות את דעתו, ולכן שאלו את סאי על דאנזו. סאי אמר להם שהוא לא יכול לספר להם שום דבר על דאנזו בגלל חותם שיש לחברי אירגון רוט על הלשון האוסר עליהם לדבר על דאנזו. הוא לא יכל לענות להם, אך שאלותיהם משכו את תשומת ליבם של אומואי וקארוי. הנינג'ות מקומוגאקורה (כפר הענן הנסתר) מספרים להם על העבירות והפשעים של סאסקה, ודרושים שיספרו להם כל מידע שהם יודעים עליו. נארוטו ידע שסאקורה לא תוכל לספר להם עליו, כי זה חומר רגיש בשבילה, ולכן הוא התנדב לספר להם על סאסקה.
לאחר כמה זמן נארוטו יוצא יחד עם קאקאשי ויאמאטו אל עבר ארץ הברזל כדי לבקש מהראיקאגה הרביעי לסלוח לסאסקה. בזמן שהם הלכו, סאי מספר לסאקורה על המרחק שנארוטו הלך כדי לשמח אותה. לאחר כמה זמן שיקאמארו הצטרף לשיחה מטעם קונוהא 11 (קונוהא 11 היא קבוצה המורכבת מכל הגאנינים המודרכים ע"י קאקאשי, אסומה, קורנאי וגאי, אך הקבוצה לא כוללת את סאסקה). שיקאמארו ציין שהמעשים של סאסקה עוד יובילו למלחמה. בנוסף על כך הוא מציין שדרך הפעולה שלהם, כלומר להחזיר את סאסקה הביתה, תוחלף בניסיון לעצור אותו, ואם יצטרכו- אז בקרב. שיקאמארו ביקש את אישור צוות 7. סאקורה הסכימה, והתעקשה להיות האחת שתספר לנארוטו על החלטה זו.
לאחר כמה זמן, סאקורה יוצאת עם סאי, קיבה ולי אל עבר ארץ הברזל. לאחר שהם איתרו את מיקומו של נארוטו, סאקורה אומרת לו שהיא אוהבת אותו ומנסה לגרום לו לוותר על הבטחתו להחזיר את סאסקה הביתה. למרות זאת, נארוטו לא מאמין לסאקורה ואומר לה שהיא משקרת לעצמה. היא התעקשה שזה נכון ושהיא לא משקרת לעצמה ודחקה בנארוטו לשכוח את הבטחתו, ולפקס אותו על העובדה שהאקאטסוקי רודפים אחריו. בתגובה למה שהיא אמרה, נארוטו אמר שהוא רודף אחר סאסקה גם מסיבותיו שלו, ולא רק בגלל ההבטחה שלו. לאחר מכן סאקורה עזבה עם הקבוצה שלה. היא התעלמה מהשאלות של קיבה (אשר שאל אותה למה היא לא סיפרה לנארוטו על שינוי התוכנית- להלחם בסאסקה). סאקורה בקשה את עזרתו של קיבה כדי למצוא את סאסקה. לאחר מכן, סאקורה מנסה להשתמש בגז חזק כדי להרדים את לי, קיבה וסאי. לפי שהיא מספיקה לעשות זאת, סאי שם לב לזה ועוצר אותה. בלי שקיבה, לי וסאי שמו לב, סאקורה הצליחה להשתמש בגז והרדימה אותם.

סאקורה מצאה את סאסקה שנייה לפני שבא להרוג את קארין. היא עצרה אותו ואמרה לו שהיא רוצה להצטרף אליו, אפילו אם זה אומר שהיא תצטרך לבגוד בקונוהא. סאסקה אומר לה להרוג את קארין כדי לבדוק עד כמה היא מסוגלת ורוצה להצטרף אליו. סאקורה באה להרוג את קארין, אך היא עשתה את עצמה, וכוונתה האמיתית הייתה להרוג את סאסקה בפתאומיות כדי שכל הסיפור הזה ייגמר. סאסקה ניסה להרוג את סאקורה מאחורי גבה, אך קאקאשי בא בתזמון מושלם ומציל את סאקורה. קאקאשי אמר לה שהוא יטפל וסאסקה, ושתיקח את קארין לצד ותרפא אותה. קאקאשי שיער שהקונאי שאיתו סאקורה התכוונה להרוג את סאסקה היה מורעל ע"י רעל חזק ביותר, אך מצד שני, הוא שיער שזה לא יעבוד על סאסקה, כי כנראה אורוצ'ימארו הפך אותו חסין לרעלים כאלו ואחרים.


לאחר כמה זמן נארוטו נשרט והציל את סאקורה מסאסקה. לאחר שהוא סיים לדבר ולהתעמת עם סאסקה, נארוטו התמוטט מן החתך מהקונאי הרעיל של סאקורה. סאקורה הייתה בפאניקה, ונתנה לו את התרופה לרעל על פי בקשת קאקאשי. לאחר כמה זמן, כל החבורה יצאה אל קונוהא. נארוטו שואל מי זאת קארין וסאקורה מסבירה לו שהיא הייתה שותפה של סאסקה בעבר. לפני שחזרו, קאקאשי מזכיר לסאקורה את חברי הצוות שלה שהיא אחראית לאיבוד הכרתם, והם חוזרים למקום שבו קאקאשי החביא אותם. סאקורה מעירה את המעולפים ומתנצלת בפניהם על פי בקשת קאקאשי.
לאחר חזרתם לקונוהא, סאקורה נראית עם כל חברי "קונוהא 11" (הוסבר קודם). היא תוהה מה נארוטו מסתיר מכל השאר, והיא נזכרת בהצהרתו של נארוטו בכך שגם הוא וגם סאסקה ימותו כאשר יילחמו אחד בשני. לאחר כמה זמן היא נראתה ב"איצ'יראקו ראמן", כאשר היא מודיע לנארוטו על חזרתה של טסונאדה להכרה מהתרדמת. טאוצ'י מציעה לה קערת ראמן, אך היא מסרבת מכיוון שהיא רוצה ללכת לספר לעוד אנשים על הבשורות המשמחות.

 

ספוילרים מסומנים:
במלחמת עולם השינובים הרביעית, סאקורה ממוקמת באגף השלישי. היא נראית לראשונה כאשר היא השתמשה ב"שוסן נו ג'וטסו" (טכניקת ריפוי בסיסית) על מאיטו גאי ותהתה איך גאי הגיע לפציעה כזאת לפני המלחמה. לאחר כמה זמן, היחידה של סאקורה נראית כאשר היא יוצאת אל עבר אגף התקפת הפתע בפקודת קאקאשי. ביחד עם היחידה שלה, הם נתקלו בזאבוזה והאקו, כאשר הם עומדים לתקוף את יחידת התקפת הפתע. היא נדהמה שוב לראות את האקו ואת זאבוזה. לאחר שגופותיהם של זאבוזה, האקו, פאקורה וקארי הושמדו סופית, קאקאשי הורה על הפלוגות שלו לקבץ את עצמן סביב הנינג'ות המאתרות. לי אומר לסאקורה שהוא יגן עליה לא משנה מה.

לאחר כמה זמן, החל קרב וסאקורה רצה בין פצועים כדי לרפא אותם. כאשר הקרב נעצר והלילה ירד, סאקורה הלכה אל התמיכה הלוגיסטית ולמתחם המחלקה הרפואית כדי לראות פצועים. היא מטפלת בפצע של נינג'ה לא ידוע. לאחר שהיא מסיימת היא אומרת לפצוע שהו צריך לנצל את ההזדמנות לנוח כמה שיותר. לאחר מכן היא שומעת בחוץ התראה ששלוש נינג'ות רפואיות נהרגו על ידי תוקף לא ידוע. הם תהו איך התוקף נכנס למרות אמצעי האבטחה המחמירים שלהם, והם הסיקו שיש סיכויים שאחד מהם, או אחד מהאבטחה נשלט ע"י האויב.


לאחר כמה זמן כאשר התכוננה להתחיל בסבב טיפולים, הנינג'ה אשר רפאה מקודם פנה אליה, ונתן לה מכתב אהבה אשר בתוכו היה כתוב שהוא לא יודע אם הוא ישרוד את המלחמה או לא. היא לוקחת את המכתב ומודה לו, אך היא מספרת לו שהיא מאוהבת במישהו אחר.
לאחר מכן, הנינג'ה המאוכזב עוזב את האוהל. מאוחר יותר סאקורה נעשית עצובה יותר כי היא חושבת על סאסקה. כעבור כמה רגעים, נג'י נכנס לאוהל שבו היא נמצאת ושואל אם היא בסדר. הוא אומר לה שהוא מבין את מצב רוחה במצב הנוכחי. לאחר מכן, נג'י מבקש משיזונה עוד פרטים לגבי הפורץ. לאחר כמה רגעים, נג'י לוקח קונאי במטרה להרוג את סאקורה. סאקורה שמה לב לזה ומטיחה אותו ארצה. נג'י שאל איך היא יודעת שזה לא הוא באמת, היא עונה לו משהו מתחכם, ומרביצה לו.

לאחר מכן הכפיל הופך לכפיל זטסו לבן- לצורתו האמיתית. לאחר מכן סאקורה חוקרת איך זטסו הצליח להיכנס למתחם מבלי שיבחינו בו. בעזרת הדו"ח של יאמאטו שהיה כולו על זטסו, היא הצליחה ללמוד על יכולותיו של זטסו. היא השאירה את הכפיל של זטסו בידי שני שינובים והלכה לדווח את המידע העדכני ביותר. כמה זמן לאחר מכן, סאקורה מדווחת לשיזונה על המידע ששילבה והשיגה, ושתיהן מנתחות את הגוף של הכפיל הלבן של זטסו. הן רואות את הדמיון בין ה- DNA של זטסו הלבן לזה של יאמאטו ושל האשיראמה. לאחר מכן הן מתחילות להבין את האמת מאחורי ההקמה של צבא הזטסואים הלבנים.

כאשר אוביטו הופך לג'ינצ'וריקי של עשרת הזנבות, סאקורה מנסה לרפא את נארוטו לאחר שהאחרון נפצע קשה והקיובי מוצא ממנו. בנוסף, היא מצליחה לפתוח את הביאקוגו נו אין (מוסבר בהמשך) ולעזור לטסונאדה לזמן את קאטסויו.
היא גם נלחמת ביחד עם נארוטו וסאסקה במאדארה.

בהמשך המלחמה, סאקורה עוזרת לנארוטו ולסאסקה להביס את קאגויה. לאחר שהביסו אותה, נארוטו וסאסקה עוברים לעמק הסוף כדי להילחם בקרב האחרון שלהם (לאחר שסאסקה מצהיר שהוא רוצה להשמיד את העולם ולבנות אותו מחדש), וסאקורה נשארת עם קאקאשי בזירת הקרב, לאחר שסאסקה לוכד אותה בגנג'וטסו.

סגנון לחימה
סאקורה היא קונואיצ'י רפואית מקונוהא. לאחר כשנתיים וחצי תחת חסותה של טסונאדה, סאקורה למדה ושיפרה את רמת טכניקות הריפוי שלה, ושיפרה מאוד את יכולות הטאיג'וטסו שלה. עוד לפני האימונים שלה עם טסונאדה, קאקאשי אמר שסאקורה מצוינת בשליטה בצ'אקרה בגוף, ושהיא יכולה להזרים אותה למקום הנדרש בתזמון ובמינון מושלם. לאחר האימונים, טסונאדה לימדה את סאקורה כמעט את כל הידע שלה ברפואה, וכתוצאה מכך סאקורה השתפרה- היא יודעת להכין נוגדנים, לפענח מקרים (כמו אצל קאנקורו, רק במבט על תוך הגרון היא ידעה מה יש לו).

 

שוסן נו ג'וטסו
בעזרת טכניקה זו המשתמש ממריץ את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף הפצוע בעזרת הזרמת צ'אקרת המשתמש אל האזור הפגוע. זה מאפשר למשתמש לרפא את הפצוע ללא צורך בציוד רפואי או ניתוח, מה שהופך את הטכניקה לשימושית ביותר בשדה קרב. הטכניקה יכולה לרפאות גם פצעים חיצוניים וגם פצעים פנימיים. בנוסף על כך, על המשתמש להתאים את כמות הצ'אקרה המשומשת בהתאם למידת הנזק. טכניקה זו דורשת שליטה מעולה בכמות גדולה של צ'אקרה. מסיבה זו, רק נינג'ות רפואיות מעטיות יכולות להשתמש בטכניקה זו ביעילות.

Ino and sakura mystical palm

 

 

סאיקאן צ'ושוטסו נו ג'וטסו
בעזרת נינג'וטסו רפואי זה אפשר למשוך את הרעל מהגוף של הניזוק ולרפא את הנזק ע"י שימוש בנוגדן מתאים ביחד עם הטכניקה. קודם כל, משתמשים באזמל צ'אקרה כדי ליצור חתך קטן ליד האזור המורעל. באמצעות הצ'אקרה שלה, הנינג'ה הרפואית דוחפת כמות גדולה של נוגדן מתאים או תרופה אחרת אל תוך החתך, ומוציא את הנוזל דרך חתך אחר, מה שגורם לריפוי האזור ולהוצאת הרעל. לאחר שהרעל יצא, אפשר להשתמש בשאריות של הרעל כדי לנתח אותו ולהכין נוגדן טוב יותר, כדי שבפעם הבאה שתהיה תקרית עם אותו רעל, יהיה לנינג'ות הרפואיות מדריך הכנה לתרופה או כמה קפסולות מוכנות.
Poison Removal.PNG

 

אוקאשו
טכניקה זו היא בעצם שילוב של נינג'וטסו רפואי וטאיג'וטסו, הדורש את היכולת להתרכז ולשלוט בצ'אקרה במהירות. בטכניקה זו, סאקורה מאספת המון צ'אקרה המפוזרת בכל רחבי גופה אל תוך אגרוף. הצ'אקרה שנאספה משוחררת אל היריב בבת אחת ובעזרת אגרוף חזק, הגורם להרבה מאוד נזק. רמת הנזק תלויה גם בכמות הצ'אקרה שבה המשתמש משתמש. כאשר טכניקה זו פוגעת באדמה, האדמה מתרסקת לחתיכות דקות אשר מפוזרים כמו עלי כותרת. תופעה זו הובילה להווצרות השם אוקאשו ( כלומר: פגיעת פריחת הדובדבן).

Cherry Blossom Shockwave

צ'אקרה נו מאסו
בטכניקה זו, המשתמש מרכז כמות גדולה של צ'אקרה בכף ידו ומעצב אותה בצורת להב. טכניקה זו משמשת נינג'ות רפואיות ליצור חתכים מדויקים וקטנים בזמן ניתוח. בנוסף על כך, צ'אקרת האזמל יכולה גם ליצור חתכים בתוך הגוף מבלי ליצור פצע פתוח, ולכן אין סכנת זיהום, אך פגיעה מהאזמל יכולה להיות קטלנית.
Chakra Scalpel.PNG

 

צ'אקרה משפרת כוח (-שם מומצא)
זוהי טכניקה שבו המשתמש מרכז צ'אקרה אל תוך ידיהם ורגליהם באמצעות שליטה מדויקת בצ'אקרה. המשתמש משחרר את הצ'אקרה בתזמון מדויק, אשר משפר באופן משמעותי את כוחם.
טסונאדה יצרה את הטכניקה הזו בשביל להפחיד אויבים ולהרתיע אותם כאשר היא ריפאה חבר צוות פצוע. אימוני הטכניקה הזאת מפרכים למדי. טסונאדה נלחמה בכל הכוח בסאקורה, וסאקורה הצטרכה להתגונן מפניה אך גם לפגוע בה בעזרת הטכניקה הזאת. בעזרת מתקפה זו, המשתמש יכול ליצור מכתשי ענק או במקרים מסוימים אפילו להרוג את האויב במכה אחת.
Chakra enhanced strength.png

ביאקוגו נו אין

חותם אשר מאחסן בתוכו כמויות אדירות של צ'אקרה. כאשר החותם משתחרר, הוא מתפשט לאורך גופו של המשתמש ומשחרר כמויות אדירות של צ'אקרה המאפשרות למשתמש לבצע טכניקות יותר חזקות.

תוצאת תמונה עבור ‪sakura haruno byakugou seal‬‏

Sōzō Saisei

טכניקה אשר משחררת את החותם על מצחה של סאקורה ומשמשת לריפוי פצעים.

Ninpō Sōzō Saisei — Byakugō no Jutsu (ספוילר)

כאשר החותם מתפשט, סאקורה יכולה להשתמש בטכניקה הנקראת Ninpō Sōzō Saisei — Byakugō no Jutsu. טכניקה זו היא בעצם דרגה יותר גבוהה של טכניקת Sōzō Saisei, המשמשת גם היא לריפוי פצעים.

 טכניקה זו מאפשרת למשתמש בה להתרפא מבלי להשתמש בסימני ידיים וטכניקות. בנוסף, כוחה של הטכניקה יכול להיות מועבר באופן זמני לגוף של נינג'ה אחר על ידי מגע.

תוצאת תמונה עבור ‪sakura haruno byakugou seal‬‏

תוצאת תמונה עבור ‪sakura haruno byakugou seal‬‏