מידע כללי
קאקאשי האטאקה הוא ג'ונין מכפר העלה הנסתר והמורה של צוות 7.
כמו כן, הוא בנו של סאקומו האטאקה הידוע בכינויו "הפנג הלבן".
בנוסף, קאקאשי היה תלמידו של מינאטו (ההוקאגה הרביעי) ביחד עם רין נוהרה ואוביטו אוצ'יהא.
קאקאשי ידוע בעולם הנינג'ות בשל שימושו הרב של השאריגנאן ואף זה בכינוי:"קאקאשי הנינג'ה המעתיק".
ביוגרפיה: בילדותו של קאקאשי, אביו, סאקומו האטאקה, היה שינובי חשוב בכפר העלה הנסתר. יחסיו עם בנו קאקאשי היו מעולים. קאקאשי העריץ את אביו.
בהמשך, סאקומו נשלח למשימה בעלת חשיבות רבה בקונוהא. במהלך משימתו, חברי קבוצתו היו בסכנה. סאקומו החליט לנטוש את משימתו בכדי להציל את חבריו.
בעקבות כישלון המשימה, סאקומו הושמץ ואף איבד את כבודו. הוא נכנס לדיכאון עמוק ולבסוף הוא התאבד. בהמשך, קאקאשי רצה להחזיר את כבוד משפחתו והוא החליט לחיות רק על פי קוד הנינג'ה.
בהמשך, קאקאשי מסיים את האקדמיה לנינג'ות והוא הופך להיות תלמידו של מינאטו ביחד עם רין נוהרה ואוביטו אוצ'יהא.
במהלך מלחמת השינובים השלישית, קאקאשי נבחר על ידי מינאטו להוביל משימה שתשפיע על מהלכה של המלחמה.
במהלך משימתם, רין נתפסה על ידי נינג'ה אויב מאיוואגאקורה.
קאקאשי הציע להשאיר אותה מאחור ולהשלים את המשימה. אבל אוביטו התנגד להצעתו וטען שאלה שעוזבים את חבריהם הם גרועים מזבל, ושאביו של קאקאשי, עשה את הדבר הנכון כשהציל את חבריו.
לאחר שמילותיו של אוביטו נגעו לליבו, קאקאשי הצטרף אליו בניסיון להציל את רין, אבל עינו השמאלית נפגעה בקרב. בהמשך, לאחר שהם מצאו את רין והצילו אותה, הם ניסו לברוח כשהמערה מתמוטטת. אוביטו הציל את קאקאשי אבל הוא בעצמו נפגע מהסלע שנפל עליו. המערה המשיכה לקרוס מסביבם ואוביטו לא יכל לשחרר את עצמו. ברגעיו האחרונים הוא נזכר שקאקאשי קודם לג'ונין ושהוא לא הביא לו מתנה. אוביטו אמר לרין לשתול את עין השארינגאן שלו לתוך עינו הפגועה של קאקאשי בתור מתנה. לאחר שעינו של אוביטו הושתלה, קאקאשי ורין ברחו כשהמערה המשיכה לקרוס. מותו של אוביטו שינה את קאקאשי ואף גרם לו להבין שאביו הוא גיבור.
במהלך השנים, קאקאשי הפך לנינג'ה ידועה בין כל חמשת מדינות הגדולות. ובסופו של דבר הוא הצטרף ליחידת האנבו. ואף בהמשך קודם למנהיג האנבו. מסיבות לא ידועות, קאקאשי בחר לעזוב את יחידת האנבו (באחד הפילרים, נראה שההוקאגה השלישי שיחרר את קאקאשי ממחויבותו באנבו, כיוון שזה השפיע עליו לרעה). מאוחר יותר בחייו, קאקאשי הפך למורה באקדמיה לנינג'ות.
הופעותיו בעונה הישנה:
קאקאשי נראה לראשונה בסדרה כשהוא מציג את עצמו לחברי צוות 7: נארוטו, סאקורה וסאסקה. בהמשך, מתגלה לנו הסיבה האמיתית שבה קאקאשי נבחר במיוחד להיות המורה של צוות 7. הסיבה הייתה בגלל נארוטו וסאסקה. חוץ מלאמן את צוות 7, קאקאשי היה מחויב לדאוג שהקיובי יישאר חתום בתוך נארוטו, ובנוסף, קאקאשי היה מחויב לשמור על סאסקה.
במפגשם הראשון, קאקאשי בוחן את קבוצה 7 במבחן הפעמונים. בניסיונם הראשון, קבוצה 7 נכשלת, אך לאחר שקאקאשי מורה עליהם לא לתת לנארוטו אוכל בהפסקה הצהריים והם נותנים לו בכל זאת, קאקאשי מודיע להם שהם עוברים, משום שדאגו לחבר בצוות שלהם.
בהמשך הסדרה, צוות 7 יוצאים למשימה במדינת הגלים. הם עוזרים לטאזונה לשחרר את מדינתו באמצעות בניית הגשר, אבל הם נאלצים להילחם נגד זאבוזה והאקו. לבסוף, זאבוזה והאקו מתים ובניית הגשר הושלמה.
מאוחר יותר בסדרה, במהלך בחינות הצ'ונין, קאקאשי מבין שאורוצ'ימארו מנסה לתפוס את סאסקה. אז קאקאשי מחליט ללמד את סאסקה את הצ'ידורי במטרה להגן על עצמו.
בהמשך הסדרה, מהלך הקרב של סאסקה, התחילה הפלישה של סונאגאקורה ואוטוגאקורה לקונוהא. קאקאשי נלחם ביחד עם גאי בפולשים. בהמשך, הירוזן סארוטובי(ההוקאגה השלישי) מקריב את עצמו וחותם את ידיו של אורוצ'ימארו. לאחר שידיו של אורוצ'ימארו נחתמו, אורוצ'ימארו מפסיק את הפלישה לקונוהא ונוסג.
זמן קצר לאחר שהפלישה נמנעה, אוצ'יהא איטאצ'י והושיקאגי קיסאמה הסתננו לקונוהא. אסומה וקורנאי ניסו לעצור את השניים, אך הם נכשלו וכמעט נהרגו. קאקאשי התערב והוא ניסה לעצור אותם. אך הוא לא היה מסוגל לעמוד נגד הטסוקיומי של איטאצ'י. איטאצ'י הורה לקיסאמה לחטוף את קאקאשי. אך ברגע האחרון, גאי הגיע והוא העיף בבעיטה את קיסאמה. לאחר מכן, האקאטסוקי בורחים.
קאקאשי נותר בתרדמת לאחר הטסוקיומי של איטאצ'י. קאקאשי נישאר בתרדמת עד לחזרתה של טסונאדה שריפאה אותו.
לאחר שהתאושש הוא נשלח למשימה חדשה.
לפני שהוא יצאה למשימה שלו, הוא עוצר קרב בין נארוטו לסאסקה
ולוקח את סאסקה משם. לאחר שקשר את סאסקה לעץ, והוא מרצה לו על האובססיה שלו לכוח ועל השימוש לרעה בצ'ידורי. לאחר מכן הוא משחרר את סאסקה ועוזב.
לאחר שקאקאשי עוזב, סאסקה פוגש ברביעיית הצליל. בהמשך, לאחר הקרב בין נארוטו וסאסקה בעמק הסוף, קאקאשי מגיע באיחור ומגלה שסאסקה כבר לא נמצא שם יותר. קאקאשי מרים את נארוטו על גבו והוא מחזיר אותו לכפר.
הופעותיו בשיפודן
במהלך שנתיים וחצי, קאקאשי שיפר את יכולותיו בכדי להתכונן לקרב הבלתי נמנע נגד האקאטסוקי. לאחר חזרתו של נארוטו לכפר, הוא לוקח את סאקורה ונארוטו ובוחן אותם במבחן נוסף של חטיפת הפעמונים. נארוטו וסאקורה לא הצליחו להתקרב מספיק בכדי לקחת את הפעמונים. אז הם ניסו לקלקל לקאקאשי את סוף הסיפור של הספר שהוא קורא. אבל קאקאשי לא היה מוכן לשמוע. ולבסוף, נארוטו וסאקורה מצליחים לקחת את הפעמונים.
בהמשך, קונוהא מקבלים הודעה מסונאגאקורה, שאומרת שהקאזקאגה שלהם(גאארה) נחטף על ידי האקאטסוקי. טסונאדה מחליטה לשלוח את קאקאשי, נארוטו וסאקורה אל סונאגאקורה בכדי להציל את גאארה. בזמן שהאקאטסוקי חותמים את הג'ינצ'וריקי בפסל.
קאקאשי, נארוטו, סאקורה וצ'יו נלחמים נגד אוצ'יהא איטאצ'י. לאחר הקרב, מסתבר שזה לא היה איטאצ'י, אלא שינובי מסונאגאקורה שנשלט על ידי האקאטסוקי.
בהמשך, לאחר שהצליחו לחדור אל מקום המחבוא של האקאטסוקי. הם מוצאים את סאסורי, דיידארה וגאארה. לאחר שהם פוגשים את סאסורי ודיידארה, הם מגלים שגאארה מת.
דיידארה לוקח את גופתו של גאארה ונמלט מהמקום. קאקאשי ונארוטו רודפים אחרי דיידארה שמחזיק את גופתו של גאארה. קאקאשי ונארוטו משאירים מאחור את סאקורה וצ'יו להילחם נגד סאסורי. לאחר מרדף ארוך, קאקאשי חושף את המאנגאקיו שארינגאן שלו, והוא משתמש בקאמוי על דיידארה. על אף שדיידארה מאבד את זרועו, הוא שורד את הטכניקה הקטלנית של קאקאשי. לבסוף, דיידארה זורק את גופתו של גאארה ונמלט מהמקום.
לאחר שהם מצליחים לתפוס את גופתו של גאארה ובוכים. צ'יו מקריבה את עצמה ומחזירה לחיים את גאארה. לאחר מכן,
קאקאשי, נארוטו, סאקורה וצוות גאי חוזרים לקונוהא.
לאחר שהוא השתמש בקאמוי יותר מדי, קאקאשי נאלץ לבלות את זמנו בבית החולים מרותק למיטתו במשך שבוע.
ובעקבות זאת, טסונאדה מחליטה למנות מורה אחר לצוות 7 והוא יאמאטו. בנוסף, לא רק יאמאטו מצטרף, אלא גם חבר צוות חדש, ושמו הוא סאי. גם סאי הוא חבר האנבו, שמשרת את דאנזו.
בהמשך, למרות שהתאושש, צוות קאקאשי, בהנהגתו של יאמאטו, יצאו לנסות להחזיר את סאסקה לכפר, אך הם נכשלו. כאשר הם חוזרים מהמשימה, קאקאשי מציע לעזור לנארוטו ליצור טכניקה חדשה שתכין אותו למפגש הבא שלו עם סאסקה. באמצעות טכניקת העתקי הצל, נארוטו יכול להתחזק יותר בתוך זמן קצר יותר.
לאחר מותו של אסומה. הנינג'ות מקונוהא יצאו לקרב נוסף נגד קאקוזו והידאן. לאחר שהם מאתרים אותם, הם נלחמים נגדם. במהלך הקרב, שיקאמארו מצליח להפריד ביניהם כשהוא יוצא להתמודד נגד הידאן ושהוא משאיר את קאקאשי והאחרים להילחם נגד קאקוזו.
בהמשך מתגלה שקאקוזו לא בן-אלמוות, מכיוון שהוא מחזיק בחמישה לבבות. קאקאשי ושיקאמארו מצליחים להרוס לקאקוזו שני לבבות.
במהלך הקרב, נארוטו, סאי וסאקורה מגיעים. והם עוזרים להשמיד לקאקוזו עוד 2 לבבות. לבסוף, קאקוזו מובס סופית ונהרג אחרי שקאקאשי הורס את הלב האחרון שלו.
מאוחר יותר בסדרה, הם מחליטים לחפש את סאסקה. לאחר ששמעו על מותו של אורוצ'ימארו, שנהרג על ידי סאסקה.
בזמן שהם חיפשו את סאסקה. הם פוגשים את טובי.
הקבוצה לא מעוניינת להילחם בטובי והם רוצים להגיע לסאסקה. הם מנסים לעבור את טובי אך הוא מופיע לפניהם ולא נותן להם לעבור. הם מחליטים לתקוף אותו וכל התקפותיהם עוברים דרך גופו של טובי. לפתע, זטסו מופיע ומודיע לטובי שאיטאצ'י מת בקרב נגד סאסקה. טובי אומר שהוא צריך לעזוב, אך לפני שהוא עוזב, קאקאשי מבחין בעין השארינגאן של טובי. לאחר מכן הוא נעלם עם זטסו.
כל הקבוצה ממהרת להגיע אל סאסקה, אך הם מגיעים באיחור וטובי כבר לקח את סאסקה ואת איטאצ'י. מאוחר יותר, הם חוזרים לקונוהא.
בהמשך, לאחר שפלישתו של פיין לקונוהא מתחילה. קאקאשי הוא זה שמציל את אירוקה מפני גופת ממלכת האלים. לאחר שאירוקה עוזב, קאקאשי מתחיל להילחם נגדו. קאקאשי לא מצליח לפגוע בגופת ממלכת האלים. ולאחר שהוא מבין את כוחותיו של פיין, גופה נוספת מצטרפת לקרב, וזוהי גופת ממלכת השדים. בהמשך, קאקאשי מותקף על ידי 2 הגופות וכמעט נהרג. אולם לקאקאשי מגיעה תגבורת של שבט של אקימיצ'י שבה נמצאים צ'וג'י ואביו צ'וזה. הם מצליחים לחסל את גופת ממלכת השדים, אך גופת ממלכת האלים מביסה אותם.
קאקאשי מובס בקרב ותקוע באדמה והוא עומד להיהרג על ידי פיין. פיין משגר אליו מסמר אך קאקאשי מצליח להשתמש בקאמוי ברגע האחרון ולהציל את עצמו. פיין חשב שקאקאשי מת והוא עזב את המקום. לאחר מכן, צ'וג'י זז והוא בודק שאביו, צ'וזה, חיי. לאחר מכן, קאקאשי מדבר עם צ'וג'י והוא אומר לו להודיע לטסונאדה על יכולותיו של גופת ממלכת האלים. פיתאום, גופת ממלכת השדים זזה, והיא משגרת טיל על צ'וג'י. קאקאשי מחליט להשתמש בשארית הצ'אקרה שלו בקאמוי והוא מצליח להציל את צ'וג'י. ולאחר מכן, הוא מת.
בזמן שהוא מת, הוא פוגש את אביו, סאקומו, שמספר לו את סיפורו. לאחר שקאקאשי שומע את סיפור חייו, הוא אומר לאביו שהוא סולח לו. אביו אומר שהוא גאה בו, ולאחר מכן הוא נפרד ממנו.
קאקאשי, חוזר לחיים בזכות נאגאטו, ביחד עם שאר תושבי קונוהא שנהרגו בפלישה. הוא מוצא את נארוטו ומלווה אותו בחזרה לכפר.
כאשר הכפר מתחיל להשתקם, הוא פוגש בחברים מהעבר שהגיעו לסייע בבנייתה המחודשת של הכפר.
בהמשך, נארוטו אומר שברצונו לפגוש את הראיקאגה מכיוון שהראיקאגה מנסה לצוד את סאסקה.
קאקאשי ויאמאטו מחליטים ללוות אותו לפגישת הקאגה. הם מגיעים ליעדם ופוגשים בראיקאגה ובמלווים שלו. קאקאשי ויאמאטו מנסים לעזור לנארוטו, הם גורמים לראיקאגה להקשיב לדבריו של נארוטו. לבסוף, נארוטו לא מצליח לשכנע את הראיקאגה לשנות את החלטתו לצוד את סאסקה. לאחר מכן, קאקאשי נשאר עם נארוטו ויאמאטו בבקתה במדינת הברזל. כאשר טובי מופיע, קאקאשי ויאמאטו לוכדים אותו במטרה להגן על נארוטו. אך טובי אומר להם שהוא לא בא להילחם בהם, ושהוא רוצה רק לדבר. לאחר מכן, הוא חושף בפניהם את תוכניותיו ושהוא מאדארה אוצ'יהא.
לאחר זמן קצר, קאקאשי, יאמאטו ונארוטו פוגשים את גאארה, שמודיע להם על מה שקרה בפגישת הקאגה. לאחר מכן, הוא עוזב.
קאקאשי מחליט לחפש אחר סאקורה לאחר שהיא "התוודתה" על אהבתה בפני נארוטו והלכה לחפש את סאסקה.
בהמשך, קאקאשי מגיע בזמן כדי לעצור את סאסקה מלהרוג את סאקורה, והוא נלחם נגד סאסקה. בזמן שהוא וסאסקה נלחמים, קאקאשי מנסה לשכנע את סאסקה שיפסיק. סאסקה צוחק לועג לו, ומתרגז אף יותר כשמגלה את המאנגקיו שארינגאן של קאקאשי. הוא מנסה לחסל אותו באמצעות הסוסאנו אך קאקאשי מגיב עם קאמוי על מנת לשאוב את החץ ולהציל את עצמו. באותו רגע, סאקורה מנצלת את רגע חולשתו של סאסקה ומנסה לתקוף אותו, אך נכשלת ונתפסת. קאקאשי ממהר להצילה, אך ברגע האחרון נארוטו מופיע ומחלץ אותה. לאחר שכל העניין עם סאסוקה הסתיים והקבוצה שבה לקונוהא, קאקאשי מזומן על ידי קוהארו והומורה, יועצי הכפר, על מנת למנותו לתפקיד ההוקאגה. אך ברגע האחרון, לפני שקאקאשי ממונה להוקאגה. טסונאדה שבה להכרתה.

מכיל ספוילרים

(הספוילרים מתעדכנים ולכן הסיקור לא גמור, הסיקור יעודכן עם המשך הסדרה).
סגנון לחימה:
קאקאשי הוא אחד מהנינג'ות החזקות ביותר בסדרה. הוא בעיקר מתמחה בנינג'וטסו ובטאיג'וטסו. קאקאשי ידוע בעולם הנינג'ות בשל שימושו הרב של השאריגנאן. קאקאשי העתיק מעל ל-1000 טכניקות ואף זה בכינוי:"קאקאשי הנינג'ה המעתיק".
שארינגאן – Sharingan
השארינגאן היא יכולת תורשתית בשבט האוצ'יהא, אך עם זאת, קאקאשי אינו שייך לשבט האוצ'יהא. את השארינגאן של קאקאשי העניק לו חברו אוביטו אוצ'יהא.
בזכות השארינגאן, קאקאשי יכול לדעת איזה מהלך יעשה יריבו לפני שהיריב יידע זאת. כמו כן, משתמשי השארינגאן יכולים לראות את זרימת הצ'אקרה בבן-אדם. קאקאשי משתמש בשארינגאן שלו ברמה הגבוהה ביותר. ובנוסף, השארינגאן מעניק יכולות נוספות בטאיג'וטסו, נינג'וטסו ובגנג'וטסו.
מאנגאקיו שארינגאן – Mangekyo Sharingan
קאקאשי הצליח לעורר את המאנגאקיו שארינגאן שלו כשהוא התאמן במשך שנתיים וחצי. כשהוא עורר את המאנגאקיו שארינגאן שלו, הוא שיפר את יכולותיו האישיות וכמו כן, הוא יכול להשתמש בקאמוי.

צ'ידורי – Chidori
צ'ידורי הוא נינג'וטסו שפותח על ידי קאקאשי.
קאקאשי מרכז את הצ'אקרה שלו בכף ידו. ובכך הוא יוצר להב חשמלית. כמו כן, הצ'ידורי מסוגל לעבור כמעט דרך כל דבר, מה שהופך את הטכניקה למסוכנת.
מאגן: נאראקומי נו ג'וטסו – Magen: Narakumi no Jutsu
טכניקת זו היא טכניקה החושפת את החששות שנמצאות בתוך לבבותיהם של האויבים. גנג'וטסו זה מושך מתוך הלב את אחד מחששותיו של האויב והופך אותם למציאות.
ראשית, מעגל דמיוני של עלים יסתובב סביב האויב, לאחר זמן קצר העלים יפלו והאשליה תתחיל. כמו כן, ככל שהטכניקה הזו תמשיך, ככה היא תהפוך למשכנעת יותר. מטרתה של הטכניקה היא לגרום להלם נפשי של האויב ולתקוף אותו בהפתעה.

דוטון:שינג'ו זאנשו נו ג'וטסו – Doton:Shinju Zanshu no Jutsu
טכניקה זו מאפשרת למשתמש להסתתר מתחת לאדמה. וכמו כן, היא מאפשרת לו לגרור את יריבו לתוך האדמה.

דוטון: דוריוהקי – Doton: Doryuheki
באמצעות טכניקה זו, קאקאשי מזמן קיר שמאגף את היריב ומונע מהיריב לברוח.

פוג'ה הויין – Fuuja Houin
טכניקה זו היא טכניקה שמדכא חותמות או סימני ידיים.
חותמות או סימני ידיים חלשות יכולות להיעלם לחלוטין, אבל עם מדובר בחותמות או בסימנים חזקים כמו החותם המקולל של סאסקה.
אז כוחו של החותם תלוי רק בכוח הרצון של המשתמש.

קאמוי – Kamui
טכניקה זו היא טכניקה מקורית שפותחה על ידי קאקאשי.
על מנת להשתמש בטכניקה זו, למשתמש חייב להיות מאנגאקיו שארינגאן. באמצעות טכניקה זו, קאקאשי יכול לגרום לנקודה מסוימת להתמוטט לתוך עצמה ולהיעלם. כמו כן, קאקאשי יכול להעלים חפצים או חלקי גוף של אנשים.
עם זאת, טכניקה זו דורשת כמות רבה של צ'אקרה ולאחר שימוש רב בטכניקה קאקאשי מתעייף.

קאגה בונשין נו ג'וטסו – Kage Bunshin no Jutsu
באמצעות טכניקה זו, קאקאשי יוצר כפילי צל. הצ'אקרה מתחלקת בין הכפילים בשווה ושווה ביניהם. בדרך כלל קאקאשי לא יוצר העתקי צל רבים, מכיוון שאין לו כמות צ'אקרה גדולה שתאפשר לו להשתמש בטכניקות חזקות אחרות.


קוצ'יוסה נו ג'וטסו: כלבי נינג'ה – 
Kuchiyose no Jutsu: Ninken
באמצעות טכניקה זו, קאקאשי מזמן שמונה כלבי נינג'ה.
ששמותיהם הם: פאקון, בול, אורושי, שיבה, ביסוקה, אקינו, אוהיי וגורוקו. קאקאשי משתמש בטכניקה זו למטרות איתור, מכיוון שחוש הריח שלהם מפותח. כמו כן, כל אחד מכלבי הנינג'ה הללו מחזיק ביכולות בסיסיות של נינג'ה.
קוצ'יוסה: דוטון: טסויגה נו ג'וטסו – Kuchiyose: Doton: Tsuiga no Jutsu
בשונה מטכניקת הזימון הרגילה של קאקאשי, קאקאשי מוסיף לטכניקה זו את אלמנט האדמה.
קאקאשי מבצע מספר חותמות ידיים ומכה באדמה עם המגילה. כתוצאה מכך, כלבי הנינג'ה שלו מזומנים לתוך האדמה.
לאחר שהם מזומנים, הם מאתרים את מטרתם לפי חוש הריח ותוקפים את האויב.
ראיקירי – Raikiriהראיקירי היא צורה משופרת ומרוכזת של הצ'ידורי, עם אותם יתרונות וחסרונות. מכיוון שהצ'ידורי היא טכניקה חזקה, הראיקירי דורש שליטה טובה יותר. וכמו כן, טכניקה זו דורשת הרבה יותר צ'אקרה.
ראיטון קאגה בונשין – Raiton Kage Bunshin
באמצעות טכניקה זו, המשתמש יכול ליצור כפיל צל מברק.
הכפיל מסוגל לבצע את אותם הטכניקות של המשתמש.
במידה והכפיל נפגע, הכפיל חוזר למצבו הטבעי של הברק, והוא מחשמל את מה שבא איתו במגע.
ראיטון: ראיג'ו האשירי נו ג'וטסו – Raiton: Raiju Hashiri no justu
לאחר שהמשתמש יוצר את הראיקירי, הוא יכול להרחיב אותו בכדי ליצור צורה של כלב. הכלב נשאר מחובר לידו של המשתמש, והמשתמש שולט בו במהלך המתקפה שלו.
ראסנגאן – Rasengan
גם קאקאשי יודע להשתמש בראסנגאן. אך רמת השליטה שלו בטכניקה היא יותר נמוכה משליטתו בראיקירי. קאקאשי מסוגל ליצור ראסנגאן ביד אחת.
מיזו בונשין נו ג'וטסו – Mizu Bunshin no Jutsuראוי לציין שקאקאשי העתיק את הטכניקה מזאבוזה.
באמצעות טכניקה זו, קאקאשי מסוגל ליצור העתק ממים. ההעתק מסוגל לבצע את אותם הטכניקות של המשתמש. ובנוסף, הוא מכיל כעשירית מכוחו. במידה והעתק נפגע, הוא הופך בחזרה למים.
Naruto Chapter 12 Page 17סויטון: דאיבאקופו נו ג'וטסו – Suiton: Daibakufu no Jutsu

גם את הטכניקה הזאת, קאקאשי העתיק מזאבוזה.
באמצעות טכניקה זו, קאקאשי יוצר זרם מים עוצמתי שתוקף את היריב. על מנת להשתמש בטכניקה זו, על המשתמש להיות קרוב למקור מים.

 

סויטון: סויריודאן נו ג'וטסו – Suiton: Suiryuudan no Jutsu

בדומה לטכניקות מים אחרות של קאקאשי, גם את הטכניקה הזאת הוא העתיק מזאבוזה.
באמצעות טכניקה זו, קאקאשי יוצר דרקון מים שתוקף את היריב.
על מנת להשתמש בטכניקה זו, המשתמש מחויב להיות קרוב למקור מים.


סויטון: סויג'ינהקי – Suiton: Suijinheki

באמצעות טכניקה זו, קאקאשי יוצר חומה של מים שמגנה עליו.

סויטון: סויקודאן נו ג'וטסו – Suiton: Suikodan no Jutsu

באמצעות טכניקה זו, קאקאשי גורם לזרם מים לתקוף את היריב.
Suiton suikoudan no jutsu.png

מכיל ספוילרים: קוביקיריהוצ'ו